Onur Göçmez "Hakan Aydın" Dedi..

Bandırmaspor'da beş yıldır Başkanlık görevini sürdüren Onur Göçmez şehrimizdeki bir otel de düzenlediği taraftarlı basın toplantısında Bandırmaspor'a veda etti.

Evet veda sadece Bandırmaspor'a.

Göçmez bundan sonra Bandırma'daki sportif faaliyetlerini kendi şirketi olan Bordo Sportif A.Ş'ye bağlı olan BORDO BASKET ve BORDO F.K. ile devam edecek gibi.

Ne diyelim bize de bir Bandırmalı olarak Sayın Göçmez'e  Bandırmaspor'a vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür etmek gerekir. Buraya kadar anladık ta, benim anlayamadığım Onur Göçmez'in borçlarla ilgili net bilgi vermemesi.

Mesela naklen yayın gelirlerinden temlikli sekiz senede tahsil edeceğim dediği şahsi alacağını açıklamadı. Sadece Bandırmaspor'un dış borcunun 35 Milyon TL civarında olduğunu söyledi ama aslında transfer tahtalarıyla ve futbolcu sözleşmeleriyle ilgili bir sorun var mı, yok mu her hangi bir şey söylemedi. Herhalde bu konu ile ilgili gerekli açıklamayı genel kurulda yapacaktır diyerek, Onur Göçmez'in Bandırmaspor Başkanlığı için işaret ettiği Hakan Aydın'dan bahsetmek istiyorum. 
İsmail ve Hakan Aydın kardeşler Edincik kökenli olup tam bir Bandırma sevdalısı olan genç iş insanlarıdırlar.

Türkiye'nin bir çok bölgesinde otel işletmeciliği yapan Aydın kardeşlerden DRD.HOTELS GURUP YöNETIM KURULU BAŞKANI ve CESTOP YÖNETİM KURULU ÜYESİ  Hakan Aydın  beş yıldır Onur Göçmez ile birlikte Bandırmaspor yönetim kurullarında çeşitli görevlerde yer almış olup, Bandırmaspor'a çok yakın bir isimdir. Ben bu genç pırıl pırıl kardeşimizin Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın destekleriyle başarılı olacağına Bandırmaspor'un bu alıştığımız ligde kalıcı olmasını sağlayacağına gönülden inanıyorum.

Yolun açık olsun Hakan Aydın.

07-05-2024 - SERHAT OZAR