Her Şey, Batuhan’ın Attığı Gol İle Başladı...!!

Her Şey,Batuhan’ın Attığı Gol İle Başladı...!!

TFF 2.lig kırmızı grupta,var olma, veya yok olma final maçında 90+6 dakikada Batuhan’ın attığı gol ile,3 üncü lige, Bandırmaspor yerine - kardeş takım - Fethiyespor düştü.
Her şey ondan sonra başladı.
+++
Şimdi,!! yok yeni yönetim kimlerden oluşacak, kimin  Başkan olacağını değil, nasıl tekrar bir üst lige çıkarızı  konuşuyorduk, ünlü İngiliz siyasetçi "Çörçil’"in  güzel bir sözü var,”arkasına bakmayan,önünü göremez”der.
Nerden ve nasıl geldiğini bileceksin!.
++++
Kentimizin ismi ile içselleşen Bandırmaspor'umuz kentimizin yurt içi ve yurt dışında tanıtımındaki görevini layıkıyla yaptığı kesin.
Size bir sorum var, bu kentte yaşayan, bu kentte para kazanan, bu kentin havasını teneffüs eden abiler, Bandırmaspor’un yanındayız dediler mi? Ben duymadım.
Abiler lütfen, ağırlığınızı koyun zahmet olmazsa.. 
+++
Seyirci, seyretmesine seyrediyor da ,ya taraftara ne demeli ... Kombine almayıp, bedava bilet peşinde, otobüs ısrarında bulunan, sonrada her şeyi  beleş olan bu kişiler, bu olanakları sağlayanlara ve futbolculara teşekkür yerine, küfür etmelerini anlamıyorum. Bir porsiyon dönere 250- 300 Tl ver Bandırmaspor 'a  1 lira verme, sonra "ben küfür ederim ben taraftarım" de..! Ya yürü git!
Kentimizin marka değeri Bandırmaspor’umuza böyle mi sahip çıkıyorsunuz? 
Bandırmalılar terbiyeli ve kültürlü misafirperver insanlardır...
++++
Denizine, feribotuna, Banvit'ine,trenine, deniz uçağına, havaalanına (eskiden İstanbul’a uçak  seferleri vardı) limanına,kültür varlıklarının korunmasına, kentin geçmişine ve geleceğine, üniversitesine,gençlerine ve çocuklarımıza, amatör kulüplerimize sahip çıktıkta..Sıra kentin arması Bandırmasporumuza sahip çıkmaya geldi.
Hayırlara vesile olmasını diliyorum.
+++
Teşekkürler Batuhan Karadeniz kardeşim, sen o golü atmasaydın, hiç bir şey konuşup yazmayarak dedikodu yapacaktık...!!
Ama! ben umudumu yitirmedim, güzel günler göreceğiz, Bu kent sahipsiz değildir..!!!

17-05-2024/ Muharrem Şen