Bandırmaspor'a O Kötü Günleri Yaşatmayın Sayın Göçmez

Değerli Onur Kardeşim, Öncelikle ben son yazımda sizin bunca emekten sonra ceketinizi alıp gitmenizin, Bandırmaspor’u kaderine terk etmek, Bandırmaspor’u futbol simsarlarının eline düşürmek olacağından ve ayrıca ucu bucağı olmayan bir yola sürükleyeceği için eleştirmiş, son genel kurulda yaşananların, Bandırmaspor’un bu şekilde sahipsiz bırakılmasının, köklü bir camiaya yakışmadığını anlatmak istemiştim.
Siz bana gönül bırakmışsınız ama önemli değil! Konu Bandırmaspor ise gerisi teferruattır. 
Değerli kardeşim! 
Şunu içtenlikle ifade ediyorum ki başta tesisleşme olmak üzere Bandırmaspor için çok güzel işlere imza attın. Ama maalesef bir çok yanlışın içinde de oldun. Evet; hakaret te edildi, küfürde! Hatta Bandırmaspor’un başarı çıtası her geçen gün yükselirken, klavyeciler başlamışlardı sallamaya hatırlarsınız meyve veren ağaç taşlanır misali neler neler! 
Yok efendim Bandırma Limanını alacağınızdan, Bandırma Belediye Başkan Adayı olacağınıza kadar saçma sapan muhabbetler!!! Dedik ya,  bir kaç çürük elma diye ama sizin aşırı duygusallığınız şu anki durumu yaşamanıza sebep oldu. Bir de siz Başkanlık sürecinde her işe müdahil olmak istediniz. Görev bölümü yapmış olan bir yönetim kurulunuz ve taraftardan sorumlu yöneticiniz var! O yönetici arkadaşımıza yaptırmanız gereken işi kendiniz yapmaya kalkar, küfür edenlere oraya buraya müdahale ederseniz de üç beş kendini bilmezin hakaretlerine maruz kalırsınız. Aynen size verdiğim Fenerbahçe Başkanı Sayın Ali Koç örneğindeki gibi. 
Neyse fazla uzatmayacağım. Değerli Onur Başkan, Bandırma’nın ve Bandırmaspor’un sana ihtiyacı var. Sen Bandırma’nın yurt içi ve yurt dışındaki vizyonunu en üst seviyelere çıkarttın. Şimdi senin yapacağın en güzel iş şöyle bir kafanı güzelce toparlayıp, duygularından arınıp, 4 Haziran’da yapılacak olan genel kurulda Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’yla birlikte Bandırmaspor’u içinde bulunduğu çıkmazdan kurtarmak olacaktır. Şimdi zaman kavga değil; Bandırmaspor’u sahiplenme zamanıdır. Bu konuda ancak sizinle çözülecektir. Bandırmaspor’u ezeli rakiplerimizin diline düşürmeyin. Onlar yıllardır sizi ve sizin yönetiminizdeki Bandırmaspor’u örnek alıp, gıpta ile izlerken, bir avuç klavye kahramanının lafıyla bizlere güldürmeyin onları! Malum kulüp kapanıyor dedirtmeyin. En övündüğünüz yanlarınızdan biri olarak defalarca söylediniz. “Ben Bandırmalıyım” dediniz. Peki bir Bandırmalı olarak Bandırmaspor’un kapanması sizin içinize sinecek mi? Duymayıverin üç beş çatlak sesi. Kapatın sosyal medya hesaplarınızı gerekirse! Görmeyiverin üç beş klavye kahramanının atıp tuttuklarını! Her zaman dediğim gibi Bandırma’daki çok büyük bir taraftar kitlesi seni seviyor, inanıyor, güveniyor. Bandırmaspor’a o kötü günleri yaşatmayın! Amatör küme bataklığının yolunu açmayın Sayın GÖÇMEZ.

18-05-2024/SERHAT OZAR