Bandırmaspor'u Rahat Bırakın!

Bandırmaspor insanları kazanmaya öyle bir alıştırdı ki zorlu Bolu deplasmanından alınan 1 puan birilerini tatmin etmedi. Etmedi ki müsabakanın bitiminden dakikalar sonra klavyeciler iş başına geçti.

- Efendim şampiyonluk yolunda yara almışız, sıradan bir takıma puan vermişiz ,hoca oyuna müdahale edememiş gibi saçma sapan yorumlar .Tamam anladık da klavye şilahşörlerinin bilmediği bir şey var. O da Bandırmaspor'un sezona şampiyonluk iddiasıyla başlamadığı idi. Başkan Onur Göçmez her ortamda üstüne basa basa söylediği  Bandırmaspor'un hedefi ilk 10 takım arasında olmak olacaktır. Biz mütevazi bütçemizle iyi futbol oynayan seyir zevki yüksek tüm Türkiye nin konuşacağı bir takım olmak istiyoruz. Bu yolda da emin adımnlarla yürüyoruz. Ayrıca kağıt üzerinde favori gösterilmemiz takımı oldukça olumsuz etkiliyor. Bunu geçmiş sezonlarda yaşadık. Biz mali yapıdan ödün vermeyen kurumsallaşma ve tesisleşmeye özen gösterip kulübe kalıcı gelir kaynakları kazandırıp, ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Bunu da zamanla hep birlikte yaşayıp göreceğiz " sözleriydi.

Evet, Başkan Göçmez haklıydı. Bize göre de lig bu sezon özellikle son kısımda çok zor geçecek, öyle de oluyor. 4 takımın küme düşecek olması Ankaragücü,Eyüp, Samsun, Erzurum, Manisa FK, Kocaeli ve Bursaspor gibi dev bütçeleri arkalarında güçlü lobileri, onbinlerce taraftarı olan takımlarla mücadele etmek savaş vermek her ilçe takımının başarabileceği bir iş değildir. Bandırmaspor şu anda 25-30 milyonluk mütevazi bütçesiyle arkasında ciddi sayıda bir iş insanı desteği olmadan grubunda 22 puanla 4. sırada ve ligin en fazla gol atan takımlarından biridir. Spor yorumcuları ballandıra ballandıra Bandırmaspor'u anlatırken Türkiye Bandırma'yı Bandırmaspor'u konuşurken Bandırma'nın marka ismine değer katarken ,Bandırma kenti Bandırmaspor'a hak ettiği değeri veriyor mu?

Kesinlikle Hayır!

160 bin kişinin yaşadığı bir şehirde Bandırmaspor'un maçlarına 1000-1500 kişi anca geliyor! Türkiye'de  tüm profesyonel liglerdeki en ucuz maç bileti Bandırma'da . Sadece 8 TL !

Buna rağmen trübünler yine boş. Passolig kart ve kombine satışlarında sınıfta kaldık. Bandırmaspor ürünlerinde forma satışlarında yokuz. Neymiş efendim ürünler formalar pahalıymış. Arkadaş adı üstünde bu  tişort fiyatı değil DESTEK ! DESTEK! DESTEK!

Armaya markaya destek!.

Hem canımız kanımız armamız diyeceksiniz sonra da 3-5 kuruşun hesabını yapacaksınız. O zaman susacaksınız. Sallamayacaksınız. Bırakacaksınız Bandırmaspor'un yakasını ki bu takım işini rahat yapsın .5 kuruşluk faydanız yok 10 kuruşluk zararınız olmasın.

Lütfen Bandırmaspor'u rahat bırakın. 

08-11-2021/SERHAT OZAR