Forma Hak Edene Verilmezse ?

Beklentinin yüksek olduğu yerde başarı geç gelirse eleştriler çatlak sesler devreye girer ;yaşamın her alanın da olduğu gibi. 
Bandırmaspor'u sezon başından bugüne kadar izledik izlemeyede devam edeceğiz.Öncelikle Bandırmaspor oynadığı 5 lig maçında spor kamuoyunun beklediği bir takım havasında değildi.
Bandırmaspor organize olamıyor tempo yok,koşmuyor,bloklar arasında ciddi kopukluklar var en önemliside kalesinde çok kolay goller goruyor hala ideal bir 11 yok helva var ,un var,şeker var;ama maalesef usta başı bizlerin gördüğünü göremiyor.
Bir kere futbolda duygusallığa kesinlikle yer yoktur.Tamam Bandırmaspor'un mevcut kadrosunda bir çok ouyuncu Serdar hocanın talebesi olabilir bu demek değildir ki adam kötü oynuyor hazır değilse de ille oynatacam diye ;futbolda en önemli kural formayı hakedene vermektir. Biz bunu sezon başından beri hiç görmedik hoca inadına hazır olmayanlara şans veriyor gibi, örneğin kaleci kötü goller yiyiyor santrafor  Sinan,Samet ,Abdullah,Rıza ,Feyyaz,Rıdvan Koçak ve diğerlerii amatörler gibi hata üzerine hata yapıyorlar.Bir de takıma son haftada katılan Onur Akbayla ,Ali Küçük ne hikmetse hala hazır değiller bu arkadaşları kim hazır duruma getirecek bilmiyoruz? Ayrıca takım da Oğulcan Şahin diye orjinal bir sol bek varken hoca macera arıyor.Ön solda kaleye inen tek adam Erkan'ı ısrarla sol bek oynatıyor.Etimesgut kupa maçında seyrettiğim Oğulcan'da Batuhan'da  kaleci Zülküf'de formayı kesinlikle hakediyorlar. Bana göre birileri hocayla görüşmeli ! Çok geç olmadan çok acil ;Bandırmaspor'da otuz futbolcu var! Şayet forma hak edene verilirse adeletli bir şekilde dağıtılırsa hepimizin özlediği şampiyon adayı Bandırmaspor'u göreceğiz;ama hala yanlışlar da ısrar edilirse forma hak edene verilmezse işte o zaman ilahi adalet devreye girecek harcanan emekler boşa gidecektır. 

Serhat Ozar 30.09.2019