VARLIK FONU !!!

VARLIK FONU !

TÜRK MİLLİYETÇİLERİ VAR OLDUKÇA… FON-DİP YAPAMAYACAKSINIZ EY... AHMAKLAR ! 
Ben ekonomist falan değilim. Ama Türk Milliyetçisi bir TÜRK olarak, ülkem ve ırkım üzerinde oynadığınız oyunları görüyorum. Ahmaklarınız bunu görmeyebilir, ama ben sizi ifşaa edip, sizinle savaşmaktan vazgeçmeyeceğim. Beni sevmeyin, çünkü ben de sizi sevmiyorum ! 
TÜRK ve TC VARLIĞINI İPOTEK EDİYORUZ EY HALKIM… R.TAYYİP ERDOĞAN’a, BİNALİ YILDIRIM’a, MEHMET ŞİMŞEK’e ve AKP BAKANLAR KURULU’na, BİLUMUM AKP ye İPOTEK EDİYORUZ !  
BORSA-DÖVİZ-FAİZ = ÜÇKAĞIT EKONOMİSİ diyen milliyetçi ekonomistlerimizi medyadan uzaklaştırdınız, biz uyanmayalım diye…
VARLIK FONU ; Ben ve bazı arkadaşlarım ve biz Türkler farkındayız da, şimdi bu yazımı okuyacak olanlardan kaç kişi, VARLIK FONU diyerek başımıza örülen bu çoraptan haberdardır bilemem ? 

VARLIK FONU ( AKP nin bize sunumuna göre) NEDİR ?  Geçtiğimiz ay, yaklaşan G-20 toplantısına eli dolu gitmek için, 2-Ağustos-2016 Tarihinde, muhalefetin sessizliğinde, iktidarın sayesinde Resmi Gazete yayımlanarak, G-20 ülkelerine uyum yasası olarak ve sembolik 50 milyon TL (eski paramızla 50 trilyon) sermaye ile, ama 200 Milyar dolarlık hacim hedefli yürürlüğe giren, 
Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi adını alacak VARLIK FONU Yasasına göre;  Şirketin esas sahibi, AKP Bakanlar Kurulu olacak arkadaşlar.

Bilelim de…

 
Kurulan fon sayesinde, Kanal İstanbul, İstanbul'a üçüncü havalimanı, 3 katlı büyük İstanbul tüneli, hızlı tren ve nükleer santral gibi büyük boyutlu projeler için, finansmana erişim artık daha kolay olacak/mış. Türkiye, bu tarz projeleri daha az maliyetle ve daha kısa bir sürede hayata geçirerek, uluslararası arenadaki etkinliğini artıracak/mış. Varlık Fonu, istihdama da olumlu katkı yapacak/mış. Mega projeler, binlerce kişi için yeni iş sahası olacak/mış.

 
ENERJİ PROJELERİNE YATIRIM HIZLANACAK/MIŞ, Türkiye için önem taşıyan altyapı yatırımlarının yanı sıra enerji projeleri de, Varlık Fonu sayesinde hız kazanacak/mış. Petrol, doğalgaz, yenilenebilir enerji ve nükleer santral gibi, stratejik projelerin gerçekleşmesi de, Varlık Fonu sayesinde artık daha kolay olacak/mış. Fon ; savunma, havacılık, yazılım, ilaç gibi alanlarda faaliyet gösteren yerli şirketlerin önünü açacak ve şirketlerin, sermaye ve proje bazında desteklemesiyle, Türkiye bu alanlarda küresel bir güç haline gelecek/MİŞ ! Fon sayesinde, Türkiye'nin değerlendiremediği yer altı ve üstü zenginlikleri, projeleri menkul ve gayrimenkul haline dönüştürerek, Borsa İstanbul ve sermaye piyasalarının derinliği artırılacak/MIŞ !  İslami finansman kullanımı, yaygınlaşacak? MIŞ !

 
BAĞIMSIZ DENETİME TABİ OLACAK/MIŞ ve Şeffaf bir yapıda olacak fonla, ağırlıklı olarak, devlet tahvillerine, hisse senetlerine, yatırım fonlarına, çeşitli projelere ortaklık yoluyla girilerek, yatırım yapılması sağlanacak/mış. Ayrıca fon, vadeli mevduat ve katılma hesabı, sermaye piyasası araçlarının alım satım, repo, kira ve gayrimenkul sertifikaları, diğer devletler veya yabancı şirketler tarafından yapılacak yatırımlara katılım ve diğer yatırım araçları işlerine girilebilecek/miş.  
Yani, yasa ile kurulan Türkiye Cumhuriyetinin yer altı yer üstü zenginlikleri başta, bütün maddi varlığının pazarlandığı bir ANONİM ŞİRKET tir önce… Ortakları şimdiden SOROZ dur, Rotshild dir ve yabancı sermayedir. Emperyalistlerle işbirliği yapacak Türk şirketleri de, bu ANONİM de yer alabilecektir. Yani bu şirketimizin bir üst şirketi de olacak ve bağlı olduğu bir dünya şirketi…? Bunu da isterseniz bi araştırın, derim önce ! 

Bir de, bizi inandırın arkadaş ;  bu şirketle, AKP lilerin Türkiye’nin tek zenginleri olmayacağına ! yeni Ersan ŞEN’ler bulun, Halk Bankası Genel Müdürünün ayakkabı kutularını aklatan, bizi ikna edin ! 
Hani, ‘FETÖCÜLER DEVLETE SIZDI’ diyenlerin yalan söyledikleri, 15 Temmuzda ortaya çıkmış ve aslında Devletin FETÖ ye sızdığını acı şekilde görmüştük ya… İşbu Anonim Şirkette de göreceğiz ki ;  biz uluslararası piyasaya sızalım derken, bu yasa sayesinde uluslararası piyasa,  bize sızacak…! 17-25 Aralık, çağın yolsuzluk olaylarını arattıracak,  yeni bir döneme de giriyor olabiliriz !

 
Bu şirketin sermayesini de şimdilik, TC. Devletine ait ÖZELLEŞTİRME İDARESİ karşılayacak ya… sanırım, ilk etapta FETÖNÜN el konulan mallarını bu şirkete şimdilik sermaye yapacaklardır da, şirketin patronu şimdilik TC Başbakanı ise de, yarın bunun öyle olmadığı, esas patronun T.C. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN olduğu da olacağı da… görülecektir. Başkanlık sistemi de, buna müsaittir. 

Türkiye Varlık Fonu'nun mal varlığı, fon hesabına olması şartıyla Türkiye Varlık Fonu ve alt fonların yapmaya yetkili olduğu faaliyetlere ilişkin iş ve işlemler haricinde ? teminat gösterilemeyecek ve rehin edilemeyecek, başka bir amaçla tasarruf edilemeyecek, kamu alacaklarının tahsili amacı da dahil olmak üzere haczedilemeyecek, üzerine ihtiyati tedbir konulamayacak ve iflas masasına dahil edilemeyecektir ki, bunların ne demek olduğunu, hukukçular ve ticaret yapanlar iyi bilir.  
Şirketin üçüncü kişilere olan borçları ve yükümlülükleri ile, Türkiye Varlık Fonu'nun aynı üçüncü kişilerden olan alacakları, birbirlerine karşı mahsup edilemeyecek. Ayrıca bu şirketin vergi muafiyeti de olacak…

Yani algı-vergi hak getire !  

Kurulacak Türkiye Varlık Yönetimi Anonim Şirketi ile Türkiye Varlık Fonu, buna göre kurulacak şirket ve alt fonlar Gelir ve Kurumlar Vergisi'nden muaf olacak. Bu muafiyet, Türkiye Varlık Fonu ve şirket kazanç ve iratları üzerinden Gelir Vergisi Kanunu ile Kurumlar Vergisi Kanunu uyarınca yapılacak vergi kesintilerini de kapsayacak ki, VERGİSİZ DÜNYA TİCARETİ gerçekleşecek !  
Şirket ve Türkiye Varlık Fonu, elektrik ve hava gazı tüketim vergisi ve yangın sigortası vergisi hariç olmak üzere Belediye Gelirleri Kanunu gereğince alınan vergi, harç, katılma payı ile tasdik ücretlerinden, sahip olduğu taşınmazlar dolayısıyla emlak vergisinden, satın alınan ve satılan taşınmazlar ile ilgili olarak tapu ve kadastro döner sermaye bedellerinden ve her türlü dava ve icra işlemlerinde teminat yatırma mükellefiyetlerinden muaf tutulacak. Yani bu şirket vergiden muaf, yani bu şirket KDV den muaf ve her şeyiyle bir İSTİSNA olacak. Yani bildiğimiz Kamu Kurum ve kuruluşlarının çok üstünde, bir istisna olacak. ETİ MADEN Şirketinin vergi verdiğini ve mükellef olduğunu düşünürsek, ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.  Şirketin muhasebe müdürü de, muhtemelen Maliye Bakanı olacaktır ! 

Komonist ve sosyalist ve dahi sosyal demokrat ve solcularımız da, entel-dantellerimiz de… BAKANLAR KURULUNA AİT, Devletleşme modeli gibi görülen bu fonu şimdilik sevinerek izliyorlardır. Öyle ya, devletleşiyoruz, devletçilik yapıyoruz gibi gelecektir onlara da… Ben şimdi bir Türk ve Türk Milliyetçisi gözlüğümle, ‘BİRŞEY YAPMIŞ OLMAK, HİÇBİRŞEY YAPMAMIŞ OLMAKTAN DAHA İYİDİR !’ diyerek, bir şey yapmak adına, işbu anlatılan VARLIK FONU konusunu açacağım ve maymuna bak diyen ağamı dinlemeden, perde gerisinde saklanan asıl gerçekleri görmeye ve göstermeye çalışacağım. 

VARLIK FONUNA…..BİR ŞEY YAPIYORUM !

 
Türkiye, G-20 üyesi olmanın şartlarından biri olarak yerine getirdiği Varlık Fonu kuruluşu ile, aslında bütün varlığını BIS (uluslararası ödemeler bankası) ‘e ipotek etmiştir.  Dünya, TEK DEVLET olma yolunda ilerlerken, aktörleri ve taşeronları izliyoruz da, Amerikan Federasyonu öncülüğünde Avrupa Federasyonu kuruldu derken, şimdi Ortadoğu ve Afrika Federasyonu kuruluyor. En sona bırakılan Asya Federasyonundaki taşeron Çin liler, İranlı farisiler ve Türklerin taşeronluk görevlerini yapmaları, iyi ulusçuluk yapmaları bekleniyor. Ulusçuluk yapmaya kalkışan her ulusun içine, önceden sızdırılmış diğer uluslar yüzünden federatif sistem kendiliğinden olası olacak çünkü… Bu devlet ve ulusların durumuna göre, TEK DEVLET DÜNYA HAKİMİYETİ belirlenecek… Bunun en akıllı yolu da ülkeleri VARLIK FONU ile birbirine bağlamak olacaktır. Yani Dünya Federasyonu, önce kapital olarak gerçekleştirilecektir. 
Çin ve Rusya’ nın kurdurduğu BRICKS yapısını ve Goldman Sachs Bankasını iyi takip edin. Doları ortadan kaldıracak bir sistem, bunlarla kuruldu bile. İMF nin hazırladığı Dünya para birimi XDR ise, tek para birimi olmaya hazırlanıyor. Yani hedef ; ‘TEK DÜNYA PARA BİRİMİ’ dir… Şimdi Cumhurbaşkanımız olan R. Tayyip Erdogan’a, Yahudi CESARET ÖDÜLÜ veren kimdir ? BNAI BRITH…. Hatırladık demi…Peki BNAİ BRİTH Kimdir ?  G-20 ülkelerine ait varlik fonlarinin, TEK IMZA SAHIBI ve tek ÜST AKIL’dır. Bkz 1. http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5365  
Almanya, polis teşkilatını VARLIK FONUNA bağlı örgütlediyse, yarın Türkiye de polis teşkilatını, bu şirkete bağlamayacak mı sanıyorsunuz ? Yani korktuğumuz Polis devleti bile olamayacağız !

Polis hükümeti olacağımızın… neden farkında değiliz ? 

Ve ; arkadaşlarımı naçizane uyarıyorum, ufuk çizginizi aşın… çünkü ; Amerika’nin çöküşüne hazırlanmanız gerekiyor !  AMERİKA ÇÖKECEK, AMERIKAN DOLARI BİTECEK ve ALTIN’ın onsu ;  80.000-100.000 dolara kadar cikacak önce... Su an altın 1346/50 usd ons değil mi… O zaman, 1929 yılında dünyanın yaşadığı ekonomik krizi hatırlayalım hep beraber, çünkü ;  o krizin benzeri bir kriz gelecek. Bu öncü krizden sonra da ; altin vasıf değiştirecek ve bakır-çinko gibi yarı değerli metaller sınıfına sokulacak ki, ülkeler… hazinelerindeki altın ile asla ayakta kalamayacaklar… Zenginlikler yok olacak !  

Varlık Fonlarının gerçeğinin gizlenmesi ise ; tepki koyabilecek ulusların terörle ve kısmi savaşlarla, suikastlerle meşgul edilerek sağlanacak. Türkiye, nasıl CERABLUS FATİHİ sanıyorsa kendisini, ve terörde her gün onlarca insanın kaybediyorsa, yarın Suriye’de de aynı kayıplar başlayınca, bu moral bozukluğunda, VARLIK FONU NEDİR ? bile demeyecektir.  
Avrupa’da da aynı taktik vardır ve savaş korkusu, ordaki halklara da salınmıştır ve ordaki halklar da artık marketleri boşaltıp, depoculuk yapmaktadırlar. Avrupa’da da Türkiye gibi bir iç savaş başlatılacaktır ve ordaki ilk hedef, maalesef göçmen Türkler olacaktır. Oralara çalışmaya gitmiş, yerleşmiş Türkler olacaktır.   
Bu soruların cevaplarını, verebiliyor musunuz mesela ? 1. Almanya vatandaslarini erzak ve su depolamalari için niçin uyardi ? 2. Almanya tip doktorlarina askere celp davetini niçin yolladı ? 3. Cek cumhuriyeti vatandaslarini felakete hazir olmalari için, niçin uyardi ? 4. Finlandiya vatandaslarini erzak ve su depolamalari ve felakete hazir olmalari nicin uyardi ? 5. Rusya Avrupa sinirlarinda 500.000 askeri savasa hazir duruma, niçin getirdi ? 6. Çin Suriye’ye niçin geldi ? 7. Nato, niçin vatanimizi sarmiş durumda ? Akdeniz de ve Karadeniz de sayisiz savas gemileri, NİÇİN VAR? ve bunların TC Devletini, Türk Ulus varlığını etkisizleştirmek ve yok etmeye dönük hazırlıklar olduğunu, biz niçin anlamıyoruz ? En dehşetli soru, en sondaki soru değil mi ? Bkz 2 : http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5374  

Bunlar gibi pek çok soruya cevap veremiyorsak, TC Kimlik numaramızın ayni anda TC vergi numarası olmasını, neden ÇİP li insanlar durumuna dönüştürüldüğümüzü, hiç sorgulamadık demektir ! 
Türkiye’mizi ortadan kaldırmak için kurulan, mevcut Anayasaya aykırı kurdurulan Varlık Fonu Anonim Şirketi, aslında bir Düyun-u Umumiyedir, biliyor musunuz bunu ! Veya düşündünüz mü ? 
Ama bu anlattıklarımdan asla korkmayın eyyy Türkler… İşbu FON’u kuranlar, ağızlarının sularını, salyalarını akıtarak, iştaha ile Türk ün varlığına göz dikenler, aldıkları bu zehirle yeşil yeşil kusarak öleceklerdir ve yarın bu fonun sahibi, asla olamayacaklardır. Bunu, tarihe not düşün !  
Çünkü ; Türklerin ve Türkiye’nin elinde halen dünyanın en güzel coğrafyası, en zengin doğası, milliyetçi bir halkı, ülkücüleri, Bor’u, Toryum’u, Uranyum’u en önemlisi de,  uranyum plutonyum thorium’u, adı bile henüz tam verilemeyen, Cudi dağlarının altında yatan en güçlü enerji madeni vardır. PKK-IŞİD gibi teröristler, bu enerjiyi korumak adına uluslararası güçlerce görevlendirilmişlerdir. Fakat başaramayacaklardır ve TEK DÜNYA HAKİMİYETİNİ kurmaya heveslenen sistemin patronları, Türkler tarafından bozguna uğratılacaklardır. Onların yüzyıllardır geliştirdikleri projenin balonunu, biz patlatacağız.  

Siyasilerimize de sesleniyorum burdan ; Bu balon patlamadan, VARLIK FONU Yasasını iptal ediniz ve varlığımızın üzerine çökmeyiniz ! Ve bu fondipleme şirketinizin ortak olmayan şirketleri ve TC Devletini batıracağını, ekonomik kriz doğuracağını, bu halka söyleyiveriniz !

  
TÜRK MİLLİYETÇİLERİ VAR OLDUKÇA… FON-DİP YAPAMAYACAKSINIZ EYYY .. AHMAKLAR !

Ahmaklığınızı, FETÖ Örgütünün darbesinde, nasılsa ALDATILDIK diye ikrar ettiniz !

Fetullah ÖLÜDÜR dedim gizlediniz, APO da ölüdür diyorum gizliyorsunuz da…

TURAN ve BANKTURAN, bu coğrafyayı, bu doğayı, bu madenlerimizi ve bu zenginliği koruyacak ve bu zenginlikle de TÜRKTURAN kurulacaktır. Çünkü ve değil mi ki, sistemin taşeronluğunu yaptığını bildiğimiz güçler, bugün muhalefet diye bildiğimiz  BAHÇELİ ve KILIÇDAROĞLU’nun desteği ile, PKK ile savaşıp CUDİYİ koruyorlar,  o zaman sistem, artık Türkiye de rahat at koşturamayacak ve iç savaşları çıkartsa bile, eninde sonunda yenilecektir.

Kahrolsun vahşi kapitalizm !

 Tanrı Türkü Korusun !

03.09.2016-BANDIRMA  NOGAYTÜRK