Hoş Geldin Dursun Mirza

HOŞ GELDİN DURSUN MİRZA...

Ve ;  Dursun MİRZA görevi, eski başkan Tolga Tosun dan devir aldı. 

Kasada 38 milyon, bekleyen borçların da 62 milyon olduğunu öğrendi.

Göreve başlama yazısını da imzaladıktan sonra ilk iş olarak, Tolga TOSUN un prenslerinden Fen İşleri Müdürünü çağırdı yanına ve Cumhuriyet Meydanındaki tamiratların yapımına başlanmasını ve İNÖNÜ CADDESİ nin eski haline getirilmesi talimatlarını verdi. 

Başkan Yardımcıları atamasının da 2 gün içinde biteceğini, hatta villalara, taş ocaklarındaki mazot taş yolsuzluklarına adları karışan Daire Müdürleri kast edilmiş olabilir, Daire Müdürleri değişikliklerinin de, 2 gün için de gerçekleşeceğini söyledi. 

Var olduğu söylenen asfalt tesislerinin, bir eksiklikten dolayı çalışmaması, Parke ihalesinin şimdiye kadar yapılmamış olması dolayısıyle, adeta göreve başlayan Başkanın birkaç ay çalışamamasını öngören bütün engellerin de, en kısa zamanda aşılacağını beyan etti. Görev süresi dolarken, Tolga TOSUN un bir pavyona verdiği ruhsat gibi, son günlerde atılan imzaların da masaya geleceğini belirtti. 

Kurt yediği ayazı unutmaz ! Atasözüne uygun Dursun MİRZA Başkan ve ekibinin 5 yıldır yapılmayanlar ve eksiklikler konusunda ilk günde gösterdiği hassasiyetten dolayı sayın Başkana kolaylıklar diliyor ve Bandırma nın hizmet alacağı 5 yıl için başarılar temenni ediyorum. Bandırma ya, Bandırmalılara hayırlı olsun !

20 Şubatta bunu "CEMAL ÖZTAYLAN KAZANIR !"- yazmışım diye Ramazan NARİN e AKP li yaftasını yapıştıran arkadaşlar, yazımı tekrar okuyun derim. Saray, Cemal ÖZTAYLAN a kazık attı. Bakanlar Kurulu, NİSAN ayinda il olacak diye 5 ilçe adı ile BANDIRMA yi ilan etseydi, AKP liler de IL olmanın getirilerini halka aciklayabilseydi, elbette Cemal seçilirdi...

Cemal bunu yaptıramadı, getirdiği "Bakanlar" da bunu yapamadı ve Cemal, AKP Hükümetinin ekonomik politikaları yüzünden ezilen, fakirleşen emeklilerin, halkın tepkisine maruz kaldı ve kaybetti !

03/04/2024 BANDIRMA - NOGAYTÜRK