Cemal ÖZTAYLAN, gövdesini gösterdi ! Ve kazanacak!

AKP li Cemal ÖZTAYLAN, gövdesini gösterdi ! Ve kazanacak!

Maalesef öyle diyorum...Siyasi tecrübem ile öyle görüyorum.  Haaa muhalefet CHP, Cemal e  karşı politika yürütebilecek birini koyarsa belki, zorlar...!

Bkz, dün yazdığım yazıya...
( https://www.gercekbandirma.com/bandirma-cemal-oztaylan-kazanir  

Cemal ÖZTAYLAN, Balıkesir in Bandırma İlçesinin Belediye Başkanı olmayacak çünkü... BANDIRMA VİLAYETİNİN Belediye Başkanı, Cemal ÖZTAYLAN olacak !)

Size basit bir örnek vereyim. 

Cemal bugün, işe...CHP lilerin tamirini bile beceremediği, Cumhuriyet meydanindaki kırık granitlerden başlayacağını söyledi.

Peki bir cehapeli, bir IYI Partili çıkıp ; ÇİN GRANITLERINI ucuz diye sen getirdin, (Dünyanın en iyi granitleri Marmara Adasinda ve Kapıdağdadır oysa) oraya, kamyoncular bile hayrına bilabedel kum getirip dökmüşlerdi, kum paraları kime ödendi? Ucuz granit ithalini kimler yaptı? Diyebildi mi?

O tarihteki MHP lilerin, ÇİN Granitine karşı bastirdiklari afişlerden söz eden var mı? 

Cemal Öztaylan in yanında, İttifak ortaklari ve MHP neden yok? 

Bunları soran oldu mu? Soran olacak mi?

Cemal Öztaylan gibi bir kurt politikaci, tahmin ettiğim gibi IL KOZUNUN ucunu da ayrica gösterdi. Yanına oğlunu milletvekili olarak oturtmusken, kendisine teklif edilen Bandırma Belediye Baskanligini, kendisi ETİK OLMAZ diye red etmişken, neden kabul ettiğini ona kim sorabilecek?

Gibi gibi...

Kendilerini politikacı ve bulunmaz bursa kumaşı gibi gören, tepeden bakanlara şimdilik bunu diyeyim de...analizlerini paylasacam.  03/02/2024  NOGAYTÜRK

https://www.youtube.com/watch?v=VK3n3m7nNew&t=109s

https://fb.watch/p_2JJQgLBg/?mibextid=Nif5oz

03-02-2024/RAMAZAN NARİN