PKK Siyasi Malzemedir.Yaşatılır

PKK, bir siyasi MALZEMEDİR ve YAŞATILIR!

PKK nın ekmeğini yiyenler kimler diye geriye dönüp bir bakınız. 1984 den itibaren gündemimize giren bu örgüt, ANAP tan başlayan siyasette, bütün siyasi partilerin argümanı olmuş, önüne gelen PKK terörünü yok ediyorum diye ajitasyon yaparak, bunun siyasi karşılığı OY almıştır değil mi ?

Şimdi, 17 yıllık iktidar 17 senedir PKK Terörünü bitirememiş ama geçirdiği 10 seçimde PKK yı argüman olarak kullansada 31 Mart Yerel seçimlerinde de yine PKK-PKK DİYE ÇIĞLIKLAR ATMAKTADIR. BU GECE KANDİLE BİLE GİRER !

24 HAZİRAN SON SEÇİMLERİ DE HATIRLAYIN. Kara birliklerimiz KANDİL i muhasara altına almış, C.Başkanımızın kürdistan dediği kuzey Irak ta askerlerimiz savaşıyordu değil mi ? Ama seçim bitti o askerlerimiz ne zaman geriye döndü, Kandil ne oldu diye soran biri nedense çıkmadı ?

AKMHP nin elindeki siyasi malzeme yine PKK...Yani bugün, bu gece bile PKK lıların öldürüldüğü neredeyse yok edildiğine dönük haberler servis edecekler bize, İçişleri bakanımız bile ne dedi dün ? PKK lı teröristler 15.000 kişiydi 14.300 ünü öldürdük, artık dağlarda 700 terörist kaldı !

Yani seçime 5 dakka kala dahi, işbu 700 PKK lı teröristle savaşan Cumhurbaşkan Hükümetini dinleyeceğiz elmecbur !

Seçmen Milleti, 35 yıldır PKK savaşları ile meşgulüz ve 17 sehedir iktidarda tuttuğunuz partiyi gene iktidarda tutunuz, yoksa PKK ertesi günü gelip hepimizin anasını sinemaya götürmeye kalkabilir, ateş-kan-gözyaşına boğuluruz neme lazım.

Bir ülkede terör bitmiyorsa, bileceğiz ki terörist o ülkenin devletini işgal etmiştir. Devlet varsa, terör biter arkadaş !

Terör bitmiyor ve yaşatılıyorsa, ona can suyu verenler bizzat devletin içindeki güçlerdir. Ama biz bunu kahrol diyerek hep dış güçlere bağlıyoruz da...o dış güçlerle de maşallah ithalat, ihracaat ve turizmde birbirimize nispet yapıyoruz nedense !

Yarın ;: Kahrol düşman al sana bomba ! Diyerek OYLARIMIZI atacağız. Oy kulübesine girip, pusulalara mühürü basarken, ULAN PKK-FETÖ BİTTİN OĞLUM SEN ! diyerek mührü basıp, teröre kurşunlar sıkacağız bakalım ! 30.03.2019 NOGAYTÜRK - 30-03-2019