Pazar Günü Sağdayım

PAZAR GÜNÜ SAĞDAYIM..!

50 yıllık Türk Milliyetçisi-Ülkücü geçmişim var... ve Pazar günü "sağ" cıyım !

Seçmen milletine son gün düşüncelerimi aktarırken, şuraya oy verin, buraya vermeyin falan demeyeceğim. Sadece farkındalık noktasında, izin verirseniz görüş beyan edeceğim ve ben ; pusulanın sağına tercih kullanacağım.
Neden Kemal KILIÇDAROĞLU ? Sorusu sorulduğunda, yüzlerce neden sayabilirim de ; ben öncelikle Sinan ATEŞ’in katillerini istiyorum, çalınan 428 milyar dolarımızı geri ve ADALET istiyorum... 
Ya gözümüzü açacağız, ya da... açmamak üzere kapatacağız !

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin son seçimleri de olabilir, TÜRKLER için... umut yeşerten ilk seçimde olabilir. !
28 MAYIS seçimlerine mühür basacak ve sonsözü söyleyecek olan, işkencelere, idamlara, hapishanelere ve yozlaşmaya ve horlanmaya...  yıllardır direnen TÜRK Milliyetçileridir !  <Son sözü direnenler söyler.> özdeyişi, Pazar günü realite olacaktır.
Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Başbuğ M.Kemal ATATÜRK’ün liderliğinde, Türk Milliyetçileri kurmuşlardır ve 100 yıldır da ; yaşatmak için, ölümü göze alarak direnmektedirler. 
TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ ;  giydiğimiz don değildir !  Gömlek değildir.  Çıkarınca ; ne TÜRKLÜK biter, ne de TÜRK Milliyetçiliği... 
Savundukları fikirleri don-gömlek yapıp, ben milli görüş gömleğimi çıkardım demek (?), ülkücülük Türkeş’te bitti demek, nasıl doğru değilse, nasıl geçmişine sövmek ise... Türk Milliyetçiliğini de don-gömlek yapıp, çıkardık demek... bize yakışmaz !
Tarihe bkz. TÜRK, ölmüştür, öldürmüştür, savaşmıştır, yanlış yaptığında da... bedelini ödemiş, devletini dahi kaybetmiştir ama ; asla tükürdüğünü yalamamıştır ! Emperyal Korku İmparatorlarına da direnmiş ve asla korktuğu için ideallerinden vazgeçmemiş, 56 devleti yıkılsa da... 57. Devleti kurmuş ve bu Devletinde de, korkuya asla teslim olmayacaktır. Korkmuyorum-korkmuyoruz !
Türk Milliyetçiliğini balık yemi sanıp, oltaya takılan balıklardan da değiliz. Balık hafızalı hiç değiliz !
HATIRLAYIN ; " TÜRK diye bir ırk yoktur ! “,  “TC nin kurucuları AYYAŞ !”, “ Bize TÜRK' üm diyerek, Türklükle gelmeyin...”, “...Türk olmaktan kurtulduk !”, “Biz her türlü milliyetçiliği, ayaklarının altına almış bir iktidarız.." “ Ülkücüler fatiha bilmezler.” “ Elleri kanlı katiller...” gibi gibi, TÜRK' lüğü aşağılayan söz ve davranışların da, yanında olamayız, sahiplerinin yanında hiç duramayız ! 

Türk Milliyetçiliği fikriyatımızı, sayın 13. CB Adayı Kemal KILIÇDAROĞLU’na ve mensubu bulunduğu Millet İttifakına deklare eden Ümit ÖZDAĞ hocama, teşekkür ve minnet borçluyum. Nereye oy atacağımız noktasında, bize gönül huzuru vermiştir. Sinan OĞAN’ı da kınıyorum ! 
Sağda resmi olan sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’na huzur içinde ve peşinen helal ederek oyumu vereceğim. Sinan ATEŞ in katillerini bulurken de, 428 Milyar dolar çalınan paramızı geri getirirken de, o’na muvafakiyetler diliyorum. Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU’na oy verirkende, CHP li olmuyorum.

Parlamenter Sistem diye değiştirmeye çalıştığımız bu sistemde ; 14 Mayısta Mecliste çoğunluğu alan AKP ve bileşenlerinin, bence hiç önemi yoktur. Giden Cumhurbaşkanı ile beraber, Saraya konuşlanan 3.000 bürokratında görevi sona erecektir. Hükümetteki bakanların da...Yeni gelen Cumhurbaşkanının 3.000 kişilik bürokratını seçerken, hükümete bakanlarını atarken meclise ihtiyacı yoktur. Yeni gelen bakanlar da binlerce kendi bürokratlarını atayacaklardır. Onların da meclise ihtiyacı yoktur. O zaman lütfen AKP nin meclis çoğunluğu bizde, K.K gelirse çalıştırmayız safsatalarına, inanmayalım. 
İNANMAYALIM!... AKP Genel Merkezinden gönderilen, K.KILIÇDAROĞLU’nu PKK lı gösteren afişlere ve meydanlarda gösterilen montaj olduğu ikrar edilmiş kasetlere de inanmayalım. Kabul edeceğimiz tek seçim argümanı, AKP nin CHP lileri, K.KILIÇDAROĞLU’nu ve bileşenlerini hatta muhalefetin tümünü PKK lı, FETÖCÜ, BÖLÜCÜ gösteren iftiralarıdır.  Bunlara inanan ne kadardır ? Onu da Pazar sandığında göreceğiz. Unutmayalım ki 1. Turda %49,5 alıp, KARŞISINDAKİ %50,5 a karşı kazanamayan ve güvenoyu alamayan, AKP dir. 28 Mayısta Muhalefet, 1 puan öndedir.
ŞİMDİ, seçim öncesinde tarafını belli eden, deklare edenler için bir tehdit ve tehlike mevcut mudur ? Elbette mevcuttur. Ama benim için seçim, iki kişiden birini tercih eden basitlikte değil... Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve 13 milyon sığınmacı göçmene rağmen, 82 milyon diye telaffuz ettiğimiz TÜRK Vatandaşını ve halkı ilgilendiren. bir beka seçimidir. Ya bütün sığınmacılara razı demografinin değişmesine göz yumacağız (bu bir ihanettir) ya da vatanımıza sahip çıkacağız. Devlet ve millet açısından beka diyenler... gözlerini açacaklar ve sahip çıkacaklar veya gözlerini kapatıp, ne ekonomiden, ne ışidlilere-sığınmacılara verilen vatandaşlıklardan ve kimliklerden şikayet etmeden,  ebeddiyyen uykudan uyanmamayı göze alacaklardır.

Not:  yazının içinden

İkinci tur da Kemal KILIÇDAROĞLU'nu destekleyeceğini açıklayan Ülkücü isimlerden bazıları ;

Ayyüce TÜRKEŞ: Başbuğun kızı.

Yılma DURAK: Doğunun Başbuğu

Atila KAYA: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı

Servet AVCI: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı

Suat BAŞARAN: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı

Hakan ÜNSER: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı

Azmi KARAMAHMUTOĞLU: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı

Alaattin ALDEMİR: Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı

Alişan Satılmış : Ülkü Ocakları eski Genel  Başkanı

Şevket Bülent YAHNİCİ: MHP eski Gnl Bşk Yrd. 

Yusuf HALAÇOĞLU: MHP eski Milletvekili

Süleyman SAZAK: MHP eski Gnl Bşk Yrd. ve Şehit Gün SAZAK'ın oğlu.

Remzi ÇAYIR: Eski Ülkü Ocaklı, BBP Kurucu üyesi, MYP Gnl Bşk.

Ahmet YILMAZ : Milliyetçi Türkiye Partisi Gnl Bşk.

Alparslan YILMAZ: Alparslan TÜRKEŞ Vakfı Gnl Sekreteri.

Şehit Sinan ATEŞ'in Ailesi : Ülkü Ocakları eski Gnl Bşk.

TTK 25/05/2023 -RAMAZAN NARİN / NOGAYTÜRK