Hoş Geldin Nikola..!

HOŞ GELDİN NİKOLA..!
Bugün üyesi olduğum Whatsap gurubuna Bandırmaspor Basın Sözcüsü Özer Aydın tarafından sayfaya düşen transfer haberinde,Sırbistan ın Partizan takımında oynayan Nikola Terzic’in satın alma opsiyonlu 6 aylık kiralanma  yazısını okuyunca,aklıma Partizan’nın ve Galatasaray’ın efsane oyuncusu Cevat Prekazi geldi. 
Bu gün saat 12,59 da Cevat  kardeşim telefon  ile aradım. Hoş sohbetlerden sonra sıra sırp oyuncumuz  hakkında bilgi almaya geldi. Nikola kardeşimi sordum, Herkes Partizanda oynayamaz tanıyorum DEDİ..Bandırmaspor’da iyi işler yapacağına inanıyorum diye ekledi. Beni de  biliyorsun siyah/beyaz olduğu için Partizan takımına sempatim var deyince gülüşmeye başladık,gelen oyuncuda senin özelliklerin var mı deyince, sen seyret sonra bana söylersin dedi.

Sırbistan'ın başkenti  Belgrad’da izlediğim UEFA kupası maçında  Partizan 1 Beşiktaş 4 maçı kazanmıştık. BJK Başkanı Fikret Orman ve şimdiki Başkan Ahmet Nur Cebi ile birlikte o sevinci ortak olmuştum.(o maçta üstüme giydiğim Beşiktaş formasını Özgün Eren kardeşim bana ödünç vermişti o zaman aynı kilolarda idik, Şimdi "midyum" giyiyorum)

Aldığım duyumlara göre Başkanımız Onur Göçmez’in flaş transferlere devam edeceği  kentimizde ve spor camiasında dillendiriliyor..
Başka Bandırmaspor yok..
Herkes Bandırmalı ve Bandırmasporlu olamaz.
Ama biz harbiden BANDIRMA’lıyız..
Bandırma Gerçek Gazetesi.

03-01-2022