Abiler Nerde ??..!!

ABİLER NERDE ??..!!
“Öykü “
Bandırmaspor’un olağanüstü genel kurulunda,üyeler ve taraftarlar, salonda "Abileri" aradı.

Bandırmaspor’u Amatör bataklığından 3 üncü lige daha sonra zirve ye çıkaran,Bandırmaspor’a maddi manevi katkı sunan güzel abiler Başkan ve yöneticiler ortalıkta görünmediler..
Oysa taraftar ve sporu sevenler tribünlerde ve şehirde onlara yaptığı destek ve tezahüratı hiç kimseye yapmamışlardı..
+++
Daha önceleri sıcak havalarda yönetime soyunan Güzel Abiler,havalar soğumaya başlayınca eve mi kapandılar?.
Ah abiler,güzel abiler,vermiş,vermek üzere imiş,veriyormuş gibi yapıp,zamanında çok verdik deyip verenlerin verdiğini eleştiren abiler,alma ağacının altında gölgede oturan,canım abi nerdesin? Bandırma’yı ve Bandırmaspor’u seven veya seviyormuş gibi yapan abiler, Bandırmaspor’da kimsenin para sı kalmaz diyen sizdiniz, herkes verdiği parayı mutlaka alır, isterse de hibe eder demediniz mi? Güzel abiler,
ben değil, biz deyin de millet harbiden ABİ görsün..
+++++
Aldığım kulis bilgilerine göre, Hiç bir beklentisi olmadan sadece sporu çok sevdiği için Bandırmaspor’a Başkan adayı olacak H.Aydın Bey kardeşimiz,geçmiş senelerde,bir Bandırmaspor kongresinde şimdiki mevcut Belediye Başkanımızla tartışması olmuş, ve geçenlerde Başkan adayı olarak mevcut Belediye Bşk dan talep ettiği randevu talebine olumlu bir yanıt alamadığını basından öğrendik.
 Bence bir araya gelip, Bandırma’nın gençlerinin Bandırmaspor’da futbol oynamaları için alt yapı ve tesislerin arttırılması gerektiğini masaya yatırılmalı ve bunun için gelir kaynaklarının arttırılması konusunda bilgi alışverişinde bulunmalı idiler..
++++
Başkan adayı H.Aydın beyi bir Bandırma spor kongresinde görmüştüm ,seçimde oy  sandığında,ben ve Sayın Onur Göçmez, Bld Bşk. Tolga Tosun ile birlikte oy kullanırken(2/3yılönce)
bu genç bana “abi müsade edermesin başkanımızın yanında resim çektirip, yanında (Sayın Göçmez) bulunmam”gerekir deyince şaşırdım.
O sırada yanımda bulunan genel kaptan  MustafaDer’e “kim bu arkadaş?” dediğimde,geleceğin Bandırmaspor Başkanı deyince şaşırdım..
İçimden “amma!! çok resim çektirmek isteyen “varmış dedim..!
Benim Başkan ile birlikte hiç fotoğrafımız yok diye hayıflandım.
++++
Biz mi kimiz??Biz Harbiden Bandırmalı ve Bandırmasporluyuz..
14-05-2024 /Muharrem Şen