Fanteziler de Yaşatır

FANTEZILER DE YAŞATIR 

Şalamanın saca işlediği kızgınlığı, insanın derisine nüfuz ettirmen şart. Kızgınlık özellikle pembe yanaklıların suratında cıısss etmeli. Bu sebepten yazımın dilini sert yeğledim. (Heavy Metal gibi) 

Kan Yağıyor 

Şehirde Kanalizasyon boruları patlamış,  lağımın bütün pis suyu sokaklara nüfuz etmiştir. Ve bu zamana kadar YERALTININ  KARANLIK DÜNYASINDA yaşayıp, bütün kimyasalların yakıcılığı altında can veren CESUR-Fareler yerin yüzeyindeydiler artık.  Hesaplaşma vakti:
YERİN ÜSTÜNDE  hep aşağılayıcı bakış ile  sadece izlemekle yetinen.  Göklerin sahtekar -Umut Tüccarı- "MAVİ" ile. 

Yerin altındaki kemirgenler; ""zorba-bir-iştahsızlığa""  ait olabilecek vıcık, vıcık yağlı karınların ince derilerini koparıp, başını ve gövdesini içeri daldırıyordu. Ve açtıkları karın deliğinin sıcaklığından dışarı çıktıklarında,  baş ile gövdenin üzerindeki tüyleri, sıcak kanın donuklaştırdığına şahit olduk.  İşte bu geçirilen ""ilk dişten"" dolayı patlayan yemek borusu(!!) adeta bir fırça teli kadar sert gösteriyordu tüylerini.  Tıpkı bir hamam böceğinin esnek bacağındaki [ileriye bakan] kancaları kadar tehdit ediciydi.  

Ve son bir kez,,,  yumuşak ve çirkin tüylerin yerini; iğne gibi "ileriyi hedef alan" bir fırça teli kalınlığındaki  tüyler aldığında ise son bir kez daha göğün mavisine baktı: 

KEMİKSİZ BOYNUNUN BAŞINI SIRTINA DEĞDİRECEK KADAR GERİP, 
KESKİN ÇELİKLİKTEKI DİŞLERİ ILE DE ETİ ADETA İP GİBİ UZATIRCASINA
YERİNDEN KOPARDI! 

Artık Korkak MAVINİN "saf" bir yağmur damlasının aldatıcılığına karşı:
KAN YAĞIYORDU 

https://youtu.be/z8ZqFlw6hYg

 

NOT: Fotoğraf Nemfomanyak filmine aittir. 
https://youtu.be/oEdjGT-6FZM?si=zniBi4DjlYJqCoI8

EMRE BAKIR/ 01-09-2023