CHP Bandırma'da Yeni Hedef Yerel Seçimler

CHP BANDIRMA’DA YENİ HEDEF YEREL SEÇİMLER...

Bandırma Belediye Başkanı Sn. Av. Tolga Tosun ; 
“Cumhuriyet Halk Partisi’nin adı altında sizlere hizmet etmekten gurur duyuyorum. Seçim beyannamemizde yer alan vaatlerin yüzde 85’ini gerçekleştirdik. Önümüzdeki 6-7 aylık süreçte kalan yüzde 15’lik kısmı da tamamlayıp inşallah yeni dönem yerel seçimlerde hep beraber yine Cumhuriyet Halk Partisi’nin bayrağını Bandırma’da en yüksek şekilde dalgalandıracağımıza inancım tam.” 

Dedi...

Dediklerine göre anlaşılan ; benim 4,5 senelik icraatlarımı görün diyor sayın başkan... Biz de inceleriz bakalım. Bizde, görev süresini dondurmasını 6 ay kalmış başkanın, mahalleleri şimdi gezip sorunları öğrenmesine dönük toplantıları, niçin yaptığını öğreniriz!

Öncelikle ilk düğme yanlış iliklenmiş ben CHP nin Başkanıyım diyerek...

bknz..https://www.bansesgazetesi.com/bandirma/chp-bandirmadan-100uncu-yil-pikn...

Altında söyledikleri de farazi. 

Sayın Tolga TOSUN, tamam resmiyette CHP li Belediye Başkanısın. Ama unuttuğun birşey var. Sen MİLLET İTTİFAKININ BELEDİYE Başkanıyım demen gerekmiyor mu ? Bunu demekten 4,5 senedir imtina ediyorsun, neden?

Attığın fark 20 bin diyorsun ya... pardon ama Bandırma İYİ Partinin oyu 17-18 bin nerde ? Saadet, Gelecek, Deva, DP yi de unutma...! 

Bir tanecik Başkan yardımcılığı vermediğin İYİ PARTİ, ama her dönemin 40 bin maaşlı kadrolu partiline sürekli Baskan yardimciligini verdin? 

IYI Parti bu defa seninle olmayacak! O zaman ne yapacaksın ? 

Haaa, bir de sen... henüz CHP nin Adayı da değilsin ! CHP den garantini al, kazık attığın ittifak ortaklarından icazetini al gel... Senin 5 yılını değerlendirelim !

Ramazan Narin /NOGAYTÜRK