Ben değil,biz diyenler kazanır!!

BEN DEĞİL,BİZ DİYENLER KAZANIR.!!
Bandırma Belediye Başkan adayı Av.Tolga Tosun,Genç (39) yaşında 10 yıllık Belediyecilik tecrübesi ile Bandırma’yı yönetmeye hazır olduğunu söyledi.
Meclis üyesi olarak,Bandırma Belediye Başkan vekilliği yanı sıra,Festival Genel sekreterliği ve komisyon üyeliklerinde başarılı çalışmalar yapması yanında Bandırmaspor yönetim kurulu üyeliğini başarı ile yaptı.Bireysel ve toplumsal ilişkilerdeki başarılı performansını Yerel yönetimde de sürdüreceğini ve Belediyeyi Halk ile birlikte yöneteceğini söyledi.
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk,Cumhuriyeti   Gençlere emanet etti.
Makedonya’nın genç sosyalist Başbakanı Zoran Zaev,Türk Hareket Partisinden Dr.Elvin Hasan’ı Dış yatırımlardan sorumlu Devlet Bakanlığına getirdi.
Dr Elvin Hasan (34) yaşında olmasına rağmen,yaptığı çalışmaların ardından çok önemli yatırımların ülkesine gelmesinde önemli başarılara imza attı,atmaya devam ediyor.
Geleceğimizin teminatı olan Geçlere güvenmeliyiz. Yerel ve Genel yönetimlerde tecrübe ve bilgi sahibi olan deneyimli siyasetçi ve yöneticilerin gençlere bilgi ve birikimlerini aktarıp onların da başarılı olmasında katkı vermeleri gerekir diye düşünüyorum.
Kimseyi ötekileştirmeden,herkesi kucaklamalıyız.
Ben Değil, Biz Diyenler Kazanır.
Bandırma’yı hepimiz seviyoruz.

MUHARREM ŞEN - BANDIRMA 06-02-2019