Bandırmaspor Benzin Istasyonu..ve bir Mikser sorunu

Bandırmaspor Benzin Istasyonu..ve bir  mikser sorunu

Delinin biri kuyuya taş atmış. 40 Akıllı taşı çıkarmaya çalışıyor..

Yok efendim oraya Benzin istasyonu olur mu?

Yeri değil orada değil başka yerde olmalıymış, yok patlarmış, yok tarafik sıkışırmış,Yok Tehlikeliymiş..Anlaşılan Bandırmaspor'un başarısı birilerini özellikle Ak Kuyruklu birilerini bayağı endişelendirmiş. Devreye o yüzden nöbetçi mikserler sokuluyor.

**

 

Bak kardeşim ben sana aslını söyleyeyim.

Bunların derdi başka. Külliyen Bandırmaspor'a gelir getirecek hiç bir şeyi gönülden istemezler bunlar.  Ben adamımı bilmem mi ? Yemezler kardeşim. Hayvan terli.

Bunlar değilmidir yıllardır yıllardır Bandırma'yaspor tesisi adına tek çivi çaktırmayan . Bandırma Belediyesi arsasını bedava verdiği halde yeterki kapalı salon yapılsın adı da kendi de sizin olsun yeter ki şu spor tesisi fakiri  kentimize de bişeyler yapılsın yüzme havuzları tenis sahaları, amatörlere futbol sahaları yapılsın   dediği halde YAPMADILAR! ..Bak Mikser kardeşim yapmadılar. Sen o zaman portakal ağacında vitamindin daha bilmezsin onları. Bahane çok bulursun istersen kolaydır mazeret . Ama gerçek şu ki kalpler kirli niyetler bozuk.

İnternet sitelerinde facebook'ta utanmadan Bandırmaspor için tüm desteğimizi veriyoruz. Bandırmaspor 'a gönülden destek veririz derler utanmadan.. yazıp paylaşanları görüyorsunuz. 

Fatma mahlaslı bir trol var mesela . Bandırmaspor'u destekliyoruz ama ..yazmış.

EEE Madem destekliyorsun ne aması maması..

Yani şehiriçine benzinlik olur mu? Peki sen nasıl destek veriyorsun maça gelmezsin, birtane forma satın almazsın ,maddi destek vermezsin, kombine al desek ..Aaa o da ne ben almam o şeyden dersin. Nasıl destekçisin sen o zaman. Niyetin kötü belli.

Koca Istanbulun her yerinde Benzin istasyonu var. Hepsini Ak PARTİ li belediye  vermiş ruhsatını . Şimdi Balıkesir'de de aynısı var. Ama Bandırma'ya gelince yok olmazyahu şehir içinde benzinlik !!!

 Bak Mikser kardeşim  O'na bişey demiyom da İş Bandırma olunca Mala balıklama dalıyon ne iş, adama sorarlar beklentin mi var diye..! 

*
Bakın açıkça yazıyorum. Bandırma Belediye Başkanlığının Bandırmaspor'a kalıcı gelirler ve kentle buluşturma adına  projelendirmek istediği Benzinlik yer tespiti yerinde ve doğru bir karardır.

Bu istenilen yerde,60-70 yıllarda, yani şimdiki Adnan Menderes Bulvarındaki Mevcut Havuz ve Güllerin olduğu yerde zaten Benzin Istasyonu vardı. Ve Halka geçmişzamanın kontrolsüzlüğünde bile sorunsuz  hizmet veriyordu.Bu Akaryakıt istasyonunun pompacısı arkadaşım (rahmetli)namı değerGAZOZ Hakkı abimizdi.
Kentimizdeki bir yerel gazetede yazan kişi(Bir  Bandırmaspor taraftarı kendisini MIKSER diye adlandırmış)aklı sıra  milletin kafasını ve ortalığı karıştıracakmış..

Mikser kardeşimiz Susurluklu olduğu ve o yıllarda henüz doğmadığı için eski Bandırma'yı bilmemesi doğaldır.

*

Sayın Mikser'ci kardeşim o zaman araştıracaksın o yapılması istenilen yerde Benzin Istasyonu varmıy dı yok muydu? Sen sana ödül verenlerin  gönlünü alcan diye Bandırmaspor adına yapılacak bir proje için kafaları bulandırman doğru olmadı. Bilmemek ayıp değil, Öğrenmemek ayıp misali yaşlı amcalar ablalara saracaksın.

Yoksa Allah muhafaza, Birilerinin Değirmenine Su Taşımakla Suçlanırsın..Suçlanıyorsun da..
Bak Mikser'ci kardeş,Yukarıdaki yazdıklarımın hepsi bir Realitedir.

Ve yazdıklarımın altına imza atarım , kim isterse bu hassas ve önemli konuda sabaha kadar tartışırım.
Benden söylemesi , "Ben hala 10 uncu Köyde oturuyorum. Seni bilmem ama ,!!ben köyümden ve Halim'den çok memnunum..

Benim Köyüme bir şartla gelebilirsin okuruna ve Halka herşeyi doğru ve dürüst bilgiler vermek şartı ile" senin işin o zaman olur..Ama ben yerimden memnunum diyorsan efendilerin için  mikserliğe devam et.

Muharrem Şen...