Bandırma Üniversitesi için tek çivi çakılmadı ama üniversiteye 6250 kişilik Cami

 

MEMLEKET YANIYOR YANMASINA DA....
BANDIRMA 17 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İÇİN DE, TEK TEMEL KAZILMADI veya TEK ÇİVİ ÇAKILMADI DAHA...
AMA AKP liler ; ÜNİVERSİTEYE CAMİİ YAPTIRIYORLAR  !

*

CAMİ YAPTIRMA YAŞATMA DERNEĞİ gibi dernekleri de var ellerinde ve sanırım ilk aldıkları bağışlarla ! veya dul yetim ve bilcümle Türk Milletinin vergileriyle Devlet Kurumu ETİ-MADEN ! Müesesesinde...! ALLAH RIZASI İÇİN AKP lilere, içlerinde milletvekili de var nasılsa, mükellef bir KAHVALTI da VERMİŞLER !
Yiyin beyler, yiyin için...!

Seçimler bitti, İKTİDARINIZ BİTMEDİ nasılsa... ' Yiyin beyler, Iksırıncaya kadar yiyin, tıksırıncaya kadar yiyin ! ' diyen şairi, keşke hatırlatmasaydınız !
Siyaset yapılır da, bu kadarı olmaz dedirten bir görüntüdür bu. Ayrıca cami yaptırma ve yaşatma dernekleri ile, camilerin nasıl miğfer haline getirildiğinin ve dinimizin siyasete nasıl alet edildiğinin resmidir bu...
YEMEĞİ ÖDEYEN DERNEĞİN FATURASINI GÖRELİM DEĞİL Mİ ?

 

*
Gençbayrak Gazetesinde yer alan haber metni bu ;
(Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Cami Derneği, Etimaden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün Bandırma Etimaden lokalinde protokole ve iş dünyasına kahvaltı verdi.
Etimaden’deki kahvaltıya Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı,Kaymakam Tuncay Sonel,üniversite öğretim görevlileri, dernek yönetimi Ekrem Yüzbaşı Müsiad Bandırma şube başkanı Ahmet Çömez Belediye başkan veklli mimar Cemal Adıgüzel belediye meclis üyesi, mimar Şerafettin Engüdar Akparti belediye meclis üyesi Alp Bostancı Göksel Karlahan,Akparti ilçe başkanı Eşref Kasaoğlu Akparti ilçe yönetimi gazeteciler belediye meclis üyeleri Etimaden işletme müdürü Recep Şekerci ve kalabalık bir işadamı katıldı.


Kahvaltı sonrası İstanbuldan gelen caminin mimarları sinevizyon eşliğinde protokola bilgi verdi. Üniversite caminin 2 minaresi 65 metre yükseklikte olacak. Ekrem Yüzxbaşı kürside yaptığı konuşmada Üniversite cami için bütün hazırlıkların yapıldığını belirtti.Milletvekili Sema Kırcıda yaptığı konuşmada “Bu camiinin yapımına destek vereceğiz yardımcı olanlardanda Allah razı olsun” dedi.http://www.sanalbasin.com/17-eylul-universitesi-cami-derne…/ )
Haberin ilk cümlesini iyi okuyalım ; " Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Cami Derneği, Etimaden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün Bandırma Etimaden lokalinde protokole ve iş dünyasına kahvaltı verdi. "
Bu cümlede yemeği veren KİM ? CAMİ DERNEĞİ !

*
Protokol kimler ? AKP liler....ve çoğunluktalar tabii ki...
O zaman işbu cami Derneği ; bu haberin, bu resmin, ve bu yemek bedelinin de hesabını... lütfen sunuversin. Ahirete bırakmasın, öyle değil mi ?
Protokol denilerek AKP lilere kahvaltı ikramı gibi bir uygulama reklam kokmuyor mu ? Caminin reklama ihtiyacı yok ta, AKP liler niçin bu reklamı yapıyor dersiniz ?
Eyyy Allahım gör bunları görmesine de...

 

AKAN KANLARI DA GÖR !

 

Ramazan Narin