BANDIRMA BORDO Basketbol Kulübü ..

BANDIRMA BORDO Banvit'in Öksüz Bıraktığı Basketbolu Sürdürecek.

BANDIRMA BORDO.... Basketbol Kulübü Ahmet Gürgen hocanın baş antrenörlüğünde başlıyor.

Bugün Bandırma Spor Tesislerinde yapılan Basın Toplantısından, Bandırmayı sevindiren müjdeler aldık. 

BORDO B.K nın başına getirilen Ahmet Gürgen hocamız ;  2018/2019 sezonunda, Banvit Basketbol Kulübü, baş antrenörlüğünü de yapmıştı...

Onur GÖÇMEZ in başkanlığında, Emrah UYSAL yönetiminde, Bandırma Spor Sportif A.Ş, futbolun haricinde ikinci adımını attı ve; BANVİT in yarım bıraktığı BASKETBOL ile sportif faaliyetler sürdürecek. 

BORDO BK ; İkinci ligde mücadele edecek. Bandırma Bordo Basketbol Kulübü’nün maçları ise, 3 Kasım da başlıyor. START verildi...

İlçemiz de BORA ÖZİŞ in başkanlığını yaptığı, Bandırma Basketbol Spor Klübü de, BORDO nun alt yapısı için faaliyetine devam edecek. BORDO nun yönetiminde de görev yapacak olan Bora ÖZİŞ in sahibi olduğu tesislerde bulunan 350 seyirci alabilen Basket Sahası... "BORDO"nunda sahası olacak. Yani maçlar, Paşakent te bulunan Bullseye Athletics te yapılacak.

Onur GÖÇMEZ in Sportif A.Ş nden, VOLEYBOL konusunda da Bandırma çalışması istedik. BORDO B.K ya bugünden başarılar diliyoruz, BANVİT ten TEKSÜT ten boşalan Bandırma Basketbolu geri geliyor....Umarız.

16/10/2023 / RAMAZAN NARİN /NOGAYTÜRK