NEKA KÖFTE OKA EKMEK..!

NEKA KÖFTE OKA EKMEK..!

Geçtiğimiz gün gazete ve İnternet okuyucularımdan bir kardeşim bana mail atmış. Mail' de aynen şöyle diyor : " taraPATRONi döneminde ki Bandırmaspor'u acımasıza ve şiddetle eleştiriyordun, oysa şimdiki teknik heyete ve başındaki Feyyaz Hoca'ya tek bir laf etmiyorsun ne iş? " diye soru soruyor. Adeta; aklı sıra beni yargılıyor.Okuruma şunu hatırlatmak istiyorum, ne yazık ki Sezon başı iç ve dış transfer döneminde yapılan hataların kulübümüze ve Bandırma'ya getireceği ekonomik külfetin ağırlığı yanında takımın iskeletinin bozulmasının yaratacağı olumsuzluğu bir değil bir kaç kez dile getirmeye çalıştım. Bu gün baktığımda yazdığım yazıların hepsinin doğru olduğuna hep birlikte şahit olduk. Keşke ben yanılsaydımda başarı gelseydi ama imkansızdı.

Evet Feyyaz Uçar'ın kabahati çok büyük!

.1- Şampiyonlukta emeği geçen oyuncuları 1. Lig için yeterli değiller raporu verip yolladı!. 2-Brezilya'lı yabancı transferleri video ve internetten seyredip aldırdı.!(kendi ülkelerinde ayda 3-5 bin dolara oynayayanlarıı kulübe kazandırdın ne tesadüftürki bunları Türkiye'deki menejerleri hep aynı kişi, Mapuko kardeşimize emaneti gösterip onun arkasına bakmadan korkup gitmesine katkı sundu.ve takımımızı o karaktersizden kurtarırken, kulüp kasasından çıkan 200 TL nin lafı mı olur ?) 3- Bursaspor'dan üç oyuncuyu kiralık, bir oyuncuyuda mallığına aldın. Ve bu oyunculara şans vermedin.! Adeta Bandırmaspor'u Bursaspor'un pilot takımı yaparken senin geçmişte yaşadığın şehir olan Bursaspor'da nerelere oynadığını herkes biliyor.? 4- Süper Lig oyuncusu olan bonservisi elinde olan futbolcuya 850 TL ödettin.!  5- Süper Lig tecrübesi var takıma ağabeylik yaparlar düşüncesi ile takıma kattığın oyunculardan biri henüz hazır olmazken diğeri bir maçta kırmızı, arkadan şehrimizde oynadığımız Adanademirspor maçında orta hakeme yüzüne söylediği övgü dolu sözler yüzünden 6 maç daha ceza sanki gezmeye gelmiş arkadaş.Devreyi kapattı devreden sonra bir kaç maçtada yok. Sezonun sonuna doğru katkı sunmasını bekliyoruz.!!  6- taraPATRONi hazretlerinin kadro dışı bıraktığı futbolcuları affetmen doğru değil, affettiklerin şimdiye kadar pozitif anlamda hiçbir katkı sunmadı.

Ve Feyyaz Hoca hata yapmaya devam ediyor !!!.  mu diyeyim ?

Sivas maçını izledim. Sivas takımının tamamına yakın oyuncuları geçen yıl Süper Lig'teki maçlarda forma giymişlerdir. Bizim oyunculara bakıyorum onlarla baş başa futbol oynamaları yanında bence ofsayt olan basit bir golle rakibine yenildi. Futbolculara özgüven aşılayan Feyyaz Hoca'yı kutlamak gerekirken niye eleştireyim ki.

Eldeki malzeme bu.

Neka köfte oka ekmek.!

MUHARREM ŞEN - BANDIRMA 21-12-2016