Anticoronayım A.S.!

ANTİCORONAYIM A.S. !

İnsan ürkmesi, hayvan ürkmesine benzemez ! Derdi atalarımız. Doğruymuş. Ölümü gösterip, bizi covit e razı ettiler!.

Çünkü insanlar en fazla, ÖLMEKTEN korkar !12’den vurdular !

Allah'tan tarikatlar bu olaya bulaşmadı ve corona duaları icat etmediler.. Şimdilik !

*

Coronavirüs Pandemisi...Dünyada ve Türkiye de başımızın belası ! Şubat-2020 den beri hayatımıza giren işbu virüs yüzünden, bilen bilmeyen ağzı olanın konuştuğu, adı dr, prof v.s olan kişilerden ve virüsvari herşeyi TV lerde dinlemekten, sosyal ve görsel medyada görmekten, okumaktan GINA getirdik arkadaş !

Bazıları veya sistem " bir korku imparatorluğu" kurdu ve YENİ DÜNYA DÜZENİ'ne bizi alıştırıyorlar... Maske, Sosyal Mesafe, Hijyen ! Karantina ! Ve..Alakalı alakasız yasaklar!

Coronavirüs var mıdır, veya covit-19 hastalığı...vardır da, arkadaş... yeryüzünde binlerce mikrop, virüs ve hastalık, zaten yok mudur ? İnsan dahil, bütün canlılar, bu hastalıklar yüzünden, ölmüyor mu ? Dünya, ölen ve doğanların dengesinde değil mi ? Ölümsüzlük diye de bir dünya yok, biliyorsunuz ! Haa, patronlar için dünyanın nüfusunun 8 milyara gelmesi endişe yaratmış olabilir de, nüfusu azaltmak için ortaya çıkarılan PANDEMİ, bence artık gına getirdi arkadaş ! Yeter ulan diyerek ANTİCORONA nasıl olduğumu yazmak istedim. Ben VATANDAŞ olarak yazıyorum bunları sakın bir HOCA veya HOCAEFENDİ, veya AKADEMİSYEN tespiti değildir yazdıklarım...Bu düşüncelere nereden geldiğimi de, en altta verdiğim linklerdeki kaynaklara bakarak, biraz anlayabilirsiniz.

Anticorona bir Vatandaş olarak gözlemim şu : ÇİN’in Vuhan Kentinden ARALIK-2019 da başlayan ama bize intikali ve pompalanması Şubat ayında ağırlaşan öyle görüntüler ve bilgiler sunuldu ki bize, yollarda pat diye düşüp ölen insanların covit-19 dan öldüğü pompalandı beynimize. Ve bunun bir salgın olduğuna delil olarak da Amerikaya, İngiltereye, Almanyaya falan sıçratıldı olay ve Türkiyeye tabi. Tedbir ve korunma konusunda ihtisaslar yapmaya başladık bizde. Türk aklı ya...salgınlaara karşı Halk Sağlığı ve Sağlık ocaklarımız vardı kapattık hepsini, şehir hastaneleri diye bir patronaja sağlığımızı devrettik ve patronlardan birini de sağlık bakanı yapıp hergün onun ağzından gülük ölü vaka hasta yaralı sayılarını düzenli olarak almaya başladık. Mucizeyi gördünüz mü ? Sağlık Bakanımız bizi TV lerden sosyal meryadan İYİLEŞTİRMEYE çalışıyor artık !

Ben sadece GRİP yüzünden geçen yıllardaki dünya ölüm oranlarına baktım. Arkadaş dünyada grip virüsünden diye geçen sene 7 milyon kişi ölmüş ! 7 milyar nüfusta 7 milyon sadece grip ! Türkiye 80 milyon, bizde de geçen yıl sadece gripten 82.000 kişi ölmüş ! Grip bir "PANDEMİ" değil üstelik. Ama hepimizin üstünden geçiyor.

Peki, işbu CORONAVİRÜS Pandemisinde, yaklaşık bir sene de oluyor dünya çapında...Kaç kişi ölmüş ? Kovid-19 verilerinin derlendiği "Worldometer" internet sitesine göre, dünya genelinde virüs nedeniyle yaşamını yitirenlerin sayısı 700 bin 514'e, vaka sayısı 18 milyon 578 bin 713'e ulaşmış ! Türkiye de ise 8600 kişi ölmüş... Eeee, ne var burda ? Bir grip kadar olamamış bu şerefsiz virüs ! Domuz Gribi, Kuş gribi kadar bile olamadı !

Şimdi sadece bu rakamlara göre düşünelim ; GRİP için alınan önlemler neler ? Grip için hangi sektörler batmış dünyada ? Grip için hangi devletlerin hazinesi gümlemiş ? Peki, gribin %1’i kadar hasar veren bu covit-19’un korkutuculuğu neden ? Ulan biz vatandaşlar bile, aileler bile birbirimize giriyoruz bütün gün, yaklaşma, dokunma, aksırma, öksürme, maskeni doğru tak falan...Cebimizde dezenfektan geziyoruz anasını satayım ! Ne gelenek kaldı ne görenek.

Sözde pandemi var, hastaneler boşaldı anasını satayım, artık corona oldum sananlara ayrıldı hastaneler...Bu arada sağlık ocakları halk sağlığı kurumları nasıl gittiyse, yavaş yavaş devlet hastaneleri de gidiyor elimizden farkında mısınız ? Sağlıkta, ŞEHİR HASTANELERİ denen patronaja köle yapıldığımızın farkında mısınız ? Ruhsal ve Psikolojik hastalıklar arttı ve psikiyatrisler müşteri kazandı farkında mısınız ? Özel hastaneler ful çekiyor farkındamısınız.

PANDEMİST SAĞLIKÇILARIMIZ !

Ben Allahtan ilaç kullanmasını ve kimyasalı seven biri değilim ve kolay kolay da hastayım diye hastanelere hiç gitmem de, MASKEYİ de ceza yemeyelim veya ÖLMEKTEN KORKAN, MASKESİZLERE antipati duyan bir korkak serseriden yumruk yemeyelim diye cebimde taşıyorum, arada görüntü olsun diye de maskeli beşler çetesi elemanı gibi takıyorum yüzüme... Hastalık hastası olup, torba torba ilaçlarla gezen insanlarımız bile artık gidemiyor hastaneye ki, bir tarafı iyi, bir tarafı kötü bunun !

Haa, Bandırma Belediyesi bile ilk günlerde FAŞIR FAŞIR sokakları dezenfekte ilaçlayıp gezerken, şimdilerde nedense FAŞIRTILAR bitti. Ama yazın bir kenara, işbu aşırı dezenfektasyonlarımız yüzünden, petrol ürünü maskelerin verdiği oksijensizlik yüzünden, yeni bir isimle hasta olup, şehir hastanelerine müşteri olabiliriz yakında...

İşbu Coronavirüs Pandemisinde ; Çin, lider ve oyun kurucu idi oyunu kurdu çıkış noktası olarak sabitlendi, pandemi ! Oyununa hîzlı bir şekilde yeryüzündeki ülkelerin hedefe alınanları katıldı ve birden bire Çin, tasını tarağını toplayarak oyundan çıktı ve tribündeki yerini aldı ve uzun süredir Çin Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) denilen sağlık terörü çetesiyle ile birlikte en sessiz seyirci...Çin de 2 milyar nüfus var ama, orda pandemi bitti öyle mi ? Şimdi, AŞI ürettik diye satmaya başladılar, almaya başladık...Farkında mısınız ?

İşbu Pandemiden meşhurlar, devlet adamları, liderler falan neden etkilenmiyorlar diye soruyordu vatandaşlar, onunda kolayını buldular “BEN CORONAYIM 15 GÜN ORTADA YOKUM. KARANTİNAYA GİRİYORUM.” diye tivit atan liderler ve meşhurlar, halklarını ve vatandaşlarını böylece ikna da ettiler...farkında mısınız ?

Tüm insanlık ve bizler, adeta hipnoz edildik. Aslında istismar ediliyoruz da... Modern çağın gördüğü en büyük psikolojik corona saldırısı, ne yazık ki Dünya Sağlık Örgütü, medya ve ilaç kartelleri eliyle gerçekleşiyor ve kazananlar belli olmaya başlıyor !

Çok değil, 4-5 sene öncesine gidelim. İnsanlığı yok edecek...denilen o salgını hatırlıyor musunuz? 2016 yılında ortaya çıkmıştı hani... Zika Salgını.

Sivrisineklerle yayılan bir hastalık sebebiyle hamile kadınlar etkileniyordu ve çocukları mikrosefali sendromuyla doğuyordu falan! Yani kafalarının ve beyinlerinin bir kısmı olmuyordu! Dünya Sağlık Örgütü çetesi ; önce 3–4 milyon kişinin tehdit altında olduğunu duyurdu sonra bu sayıyı 2.2 milyara kadar çıkardı. Zika virüsü 2,2 milyar kişiyi tehdit ediyor 2 milyardan fazla kişinin Zika virüsünün yayılabileceği sinekli bölgelerde yaşadığı falan belirtildi. Bunları da kim yayınladı ? Bilim dergisi E LİFE…Haaa, domuz gribinden de 1,5 milyar insan ölecekti sözde değil mi ? Yaşıyorlar hepsi merak etmeyin !

SOR-GU-LA-YA-LI-M ! Başımıza musallat edilen hastalıkları da, ilaç diye sunulan testleri de, aşıları da sorgulayalım. Bu can, bu bedenler bizim. Emperyalist ağaların Yeni Dünya Düzenindeki, şebekler haline gelmeyelim ! Bakın, Çin ve Amerikadan sonra İspanya idi covitten en fazla ölüveren ülke ! Ama onlar bile anlamışlar ki ; bunun bir tuzak ve oyun olduğunu şimdi direniyorlar tedbirlere !

İSPANYOLLAR, covit tedbirlerini prt ediyor !

Arkadaşlar, Aids te vardı, Veba da vardı dünyada, Kolera da, Tifo da...Ebola,Sars, Hiv,Mers te...Bunların hepsi olmasa bile, bir kısmının kimyasal ve insan eliyle çıkarıldığı konusunda deliller iyice çoğaldı da, ben de artık sadece vücudumun bağışıklık sistemini güçlü tutmakla ilgili tedbirlerle yetinecem ! Yeni Dünya Düzeninde KÖLE olmayacağım. CAN istifa ederse de, ölüvereceğim zamanı gelince. Ama işbu PANDEMİ safsataları ile ekonomik olarak, sosyal olarak, elmecbur etkilensem bile, psikolojik olarak etkilenmeyeceğim, ajitasyon ve korkutucu söylemleriniz sizin olsun, çünkü artık ANTİCORONAYIM anasını satayım. Yeter artık, miadını doldurdu korku imparatorluğunuz ! 08/10/2020 NOGAYTÜRK

1- The Lancet Dergisi...Covit-19 Salgın Değildir !

2-http://dissidentsignposts.org

3-https://vitamingiller.com/tacsiz-kralin-kirli-iliskiler.../

4-https://www.ntv.com.tr/.../ispanya.../PW4Fhzo3S0asKFh-noXVXw

5-https://t24.com.tr/.../ispanya-da-gostericiler-covid-19...

6-https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158637335722902&id=693832901

7-https://www.bbc.com/ ,

8-https://www.latimes.com/?fbclid=IwAR2ey5XFYyiu5whyuSFbPj2Jgd1nHONzN5dfJYvAGKkwmiJhq1P1VBQ8JkU,

9-https://www.ncbi.nlm.nih.gov/guide/sitemap/?fbclid=IwAR2h7bpWFt1c4Uf4ksXcfkQLclyAi_LcBMMIZLyKc52OanrHjfwkTzJCpUs

10-https://www.ctvnews.ca/?fbclid=IwAR0O24flP03byGSljK5ZL6upNoq6yL8bD6rpS4SS2NERuezHA_wEBXzFR_g

11-https://www.cdc.gov/?fbclid=IwAR3IUOKEZkcIIYDag884ECLxPVnFaimf68KGZzvFJMmSkbJDH-vP0z2tgs8

12-https://www.cdc.gov/?fbclid=IwAR3IUOKEZkcIIYDag884ECLxPVnFaimf68KGZzvFJMmSkbJDH-vP0z2tgs8

13-https://www.milliyet.com.tr/?fbclid=IwAR0PnQHZzmRJkLKxel4H6dkorhd15vT3Wc8mUljqo9oWrhhue3pYD-aHujw

14-https://www.medimagazin.com.tr/?fbclid=IwAR1qG66LO4p9JrBioKjvzEVyEHttcCTjGA2P3PD3hYaVsbNY661eYUENW30

15-https://www.cumhuriyet.com.tr/?fbclid=IwAR3lxy1f7n0ELPV6JY4HSmwo1fchRKYrCCle3uV2GIVW8N78gW8nWeuhca8

16-https://www.cbsnews.com/

17-https://www.wsj.com/?fbclid=IwAR3eDJ0CDZN7rgbYe7haP-WI4lNHEScomwc0CFQqxpxYdbah35lAjVj1b8s

18-https://www.ntv.com.tr/?fbclid=IwAR1oC6ilvolHyLERCDFdPxB0Su3lUJUASPyUL0s7tJERtwtKa0OMjNwV_4U

19-https://www.theguardian.com/international

20-https://www.hurriyet.com.tr/?fbclid=IwAR3z-OoHCjfHowtRekVNtqvye0X9MEqMPlv6r2YnHqzpM48wYWP8MuBVyy0

21-http://tech.mit.edu/?fbclid=IwAR3ODCTdNcRx5PRrZcHpX422GYvo9SYoZu9-emK7KJzU5T6Lvvx69unA4BU

22-https://medium.com/@mrsoydan90/ds%C3%B6-medikal-sahtekarl%C4%B1k-%C3%A7etesi-e615c96bab82

08-10-2020/RAMAZAN NARİN