TC'ni Kurt Kemiriyor Kurt!..

TC'ni KURT KEMİRİYOR KURT !
 

İçim, içimi kemiriyor..!

Türkiye Cumhuriyeti Devletini KURT/lar kemiriyor, kurtlar !

 Bkz. Kemirgenlere...Ve ÇÜRÜYORUZ arkadaşlar !
(Gerçek Atatürk’çüleri, samimi müteddeyin dindarları ve Türk gibi yaşayan Türk Milliyetçilerini, tenzih ederek....)
Tarihte, daha önce yıkılan 56 Türk Devleti de, işbu KURT larla başedemedi ve haşere ilacını kullanmadı hiçbiri ve tarihten silindiler. Şimdi ise bu tehlike Türkiye Cumhuriyeti Devletinde tebarüz etti...
Nasıl mı...... ?  
*ATATÜRKÇÜLÜK ! Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Başbuğ ATATÜRK ve arkadaşları kurdu ama, ölümü 10/KASIM/1938’den sonra, kurduğu siyasi partiyi Türkçüler değil, SOL sahiplendi ve o parti, solcuların CHPsi oldu... Zaman zaman da, önce içinden ayrılan Türkçüler MHP yi kurdu, içinden ayrılan şeriatçılar MSP yi kurdular ve yerli komünistler partiye sızarak CHP’yi ele geçirmeye çalışsa da, CHP  SOL'un içinde, sosyal demokrat olarak kalmayı yeğledi. Amenna!
Ama işbu aslan sosyal demokratlar ;  kurucuları Başbuğ M.Kemal ATATÜRK'ün önce, TBMM tarafından verilen BAŞBUĞ ünvanını unutturdular halka..!  Ve arkasından gerek tek parti dönemlerinde, gerekse azınlık ve koalisyon dönemlerinde, iktidarlarını ATATÜRK-ÇÜLÜK üzerine inşaa ettiler. Solculuk değil, ATA TÜRK ÇÜ LÜK !
Gerek 27 Mayıs Darbesinden sonra, gerekse 1980 Darbesinden sonra... iktidarı ele geçirenler de sözde ATATÜRK-ÇÜ idiler ve işkencelerinde dahi, askerlik yaptırdıklarında dahi ATATÜRK ü kullandılar ki, bu toplumda, bir TÜRK bir ATATÜRK antipatisi oluşturmayı, Atatürk ü eleştiren ve ona söven yapıları oluşturmayı başardılar. Öyle ya, fizik kanunu işledi, ETKİ-TEPKİ meselesi ! ( Mesela Ben ;  12 Eylülde cezaevinde yatarken, idare tarafından koğuş koğuş gezerek, ATATÜRKÇÜLÜK Dersleri vermekle görevlendirilmiştim mahkum olarak ! 1983 askerlik yaparken de yürüyüşlerde ve eğitimde NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! diye bağırtılmıştım hep...)
Unutulan bir örneği hatırlatmak isterim...Ve Mesela ; 1993'te kurulan DYP-SHP hükümetinin SHP'li Adalet Bakanları Seyfi OKTAY ve Mehmet MOĞULTAY döneminde, Adalet de reform denilerek, 2 bin hakim ve savcı alınmıştı da, yazılı sınavda ilk 100'e giren 57 hakim-savcı adayı, sözde ATATÜRKÇÜ olmadığı için 'mülakatta' elenmişti.
1994 yılında da ;  hakimlik ve savcılık için yapılan yazılı sınavda, Hukuk Fakültesi olup, dereceye girenlerin yarıdan fazlasının, bizzat Bakan Bey'in oluşturduğu heyetin yaptığı mülakatta elenmesi, yargıda SİYASALLAŞMA iddialarını gündeme getirmişti değil mi ? 
Ancak ne yargı kurumları ne Barolar Birliği ne de diğer sol ve sağ partiler ve STK lar olaya tepki göstermemişti. En başarılıların yarısı, elenmişti. Mesela ; 1994'teki yazılı sınavda aldıkları yüksek puanlarla ilk 10'a giren 4, ilk 50'ye giren 27, ilk 100'e giren 57 hakim ve savcı adayı, mülakatta 'başarısız' sayılarak elenmişti.  Mülakatlarda, hakim ve savcı adaylarına 'namaz kılıp kılmadıkları'nın dahi sorulduğu da, gazetelere yansımıştı. SHP'li Adalet Bakanı Mehmet Moğultay ise ;  ‘ YARGIYA YANDAŞLARINI DOLDURUYORLAR.’ eleştirilerine cevap verirken, tarihe geçen şu cümleyi kurmuştu...; ' ELBETTE KENDİ PARTİLİLERİMİ ALACAĞIM, SINAVDA (MHP) LİLERİ Mİ ALACAKTIM ? ' (MHP o yıllarda, bugünkünden daha fazla Türkçü ve Türk Milliyetçisi idi.) Yani o dönemlerde, sözde ATATÜRKÇÜLER Devletin sahibi oldular ve Türkler ile müslüman dinciler, bu organların ve devletin dışında bırakıldılar.
Bu ve benzeri yüzlerce uygulamayla, 3 Erk içinde... Türkçüleri ve Türkleri dışlamış, Ordu da, Yargı da, Yasama da ve Yürütmede yer almalarının önüne geçmişti. Yani KURTLAR Türkiye Cumhuriyeti Devleti dediğimiz ağacı sinsice içerden kemirmişler ve dallarını kırmışlardı. Bıraktık canlı gövdeyi, gövdeden yaptığımız eşyalara kadar musallat olmuşlardı...KURTLAR ın o zamanki adı, ATATÜRKÇÜLER idi... ADALET=DEVLET demekti oysa ve ADALET i siyasallaştırarak, devleti de yozlaştırmışlardı.  (Yozlaşmanın anlamını da unutmayın efendim. Soysuzlaştırma da demektir.) 
Bi hatırlayalım, ATATÜRK çü denilen darbecilerin veya parti yönetimlerinin dönemlerinde, nedense ATATÜRKÇÜLÜK azalmıştır !
**

DİNCİ KURTLAR

 İşbu ağaç kurtları, ağaç bitince birbirlerini de yerler ya...Atatürk çü solcu kurtlardan sonra, dinci kurtlar da ağacın gövdesine sızdılar da... sızmanın ötesinde neredeyse ağacın bütün gövdesine yerleştiler ve şimdilik KEMİRME görevlerini yapıyorlar. Görevlerini diyorum, ağaç kurtlarının elleri mecbur ! Ya girdikleri ağacı kemirecekler, ya da ölecekler..! Yani, ölmemek için bu işi yapıyorlar. 
Garip ama gerçek, tıpkı ATATÜRK çülerin ATATÜRK e ürettikleri düşman gibi, bizim dinci kurtlarımız da bol miktarda, dışladıkları devlete sokmadıkları, yeni ATATÜRKÇÜLERİ,  DEİST ve ATEİSTLERİ üretiyorlar merak etmeyin. Yaptıkları çürütme ve sonucu yıkım olacak eylemlerini yaparlarken ; örneğin yargıya siyalaştırmak amacıyla aldıkları 4.500 hakim savcı için şimdi yanıldık, aldatıldık diyerek onları atıyorlar. Yahu işbu 4.500 hakim ve savcıyı göreve alırken kaç gencin hakkını yediniz ve onları sistemin dışında bıraktınız hiç düşündünüz mü ? Veya orduyu siyasallaştıran şekilde askeri okullara aldıklarınız ! Bürokrasiye veya Devlet kurumlarına, Emniyete v.d...aldıklarınız ve attıklarınız !  Onlarında çoğunu attınız da...onların kemirdikleri gövdemizde, yara yok mu sanıyorsunuz ?
Haaa bugünkü siyasallaşma artık Allah’ın emri gibi bişey. Kimse bir şeye karşı çıkamıyor...Neden çıkamıyor biliyor musunuz ? Aynı hatayı, kısmen de olsa ATATÜRKÇÜLER de yapmıştı. Onlarda ; ordu da, yargıda siyasallaşmanın yolunu açmışlardı. Onları eleştiren karşı devrimciler geldi ve şimdi devletin içine gerçek ATATÜRKÇÜLER sokulmuyor ! Var mı bir diyeceğiniz ? KPSS ler falan hikaye...varsa yoksa dindar gençlik ! Kurtlar post değiştiriyor sadece...Bakalım gövde ne zaman düşecek !
***

TÜRK MİLLİYETÇİLERİ ;  Onlar da bu ağacın gövdesine sızmıştılar bi ara da, sonra şiddetle sözde Atatürkçüler, aynı şiddetle de... sözde müslüman dinciler, onları sistemin dışına itmişti. Kurtçuklarla birlikte olup, gövdeyi kemiren KURT isimlileri saymıyorum. Gerçek Türk Milliyetçileri, KURTLAR gövdenin içinde olabilseydiler, muhtemelen AKYUVARLAR gibi olup, mikrop diye... kemirgen kurtları yiyecektiler de, başaramadılar.
Arkadaş ; sistem adil, kemirgenler akıllı olsun. Atatürkçülerin önüne, yiyecek dincileri koydunuz, dincilerin önüne, yiyecek Atatürkçüleri koydunuz, İkisinin önüne de, Türk Milliyetçilerini koydunuz ! Milliyetçilerin önüne de, yiyeceklerini koyun artık... MİKROPLARI yemek görevi de, her zaman ki gibi yine Milliyetçilerin üzerine kalsın. Bak ey sistem ; bu dediklerimi, sakın es geçme. Gövdesini kemirttiklerin yüzünden, kuruyup yok olacaksın..! Bindiğin dalı kesiyorsun ! Gel beni dinle ve artık ağacın gövdesine, gerçek Türk Milliyetçilerini sok... Babasız kalırsın ve piç gibi dolanırsın ortalıkda ! Demedi deme !
Devlet başa, kuzgun leşe diyorsak...Bil ki devletin asıl sahibi TÜRKLERDİR de diyoruz. Kullandığın, sözde ATATÜRKÇÜLER sana dememiş olabilir de, TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR! arkadaş. Dallarımızı kırdınız amenna, gövdemizi delik deşik ettiniz sadakna... ama şunu bil ki;  biz küllerimizden yine doğarız ve bu sefer ki hesaplaşmamız başka olur. Unutma, 57 giderse 58 gelir...! Bkz. 57 Piyade Alayına...hani hepsi ölmüştü ?
Haaa, Uygur Türklerine zulmeden işkenceci ÇİN Kralına madalya takan, Türk Kurultaylarını yasaklayan sahte Türkçülerle, ÇİN i protesto eden bildiriyi imzalamayan sözde dincilerle, bizi karıştırma ! Şimdiye kadar, 10 milyon farklı etnik göçmeni gövdeye aldın yaa, onlarla demografiyi bozarım kurtçuklarım işbaşında diye de, kendine güvenme..! Unutma ki ; TÜRK daima akyuvardır ve mikrop değildir. Haşeratı ve mikropları nasıl ve ne zaman yok edeceğini, gayet iyi bilir, zulasında haşere ilaçları vardır. Kurtçuklar da, gövdeyi kemirir ama köklere inemez !
O zaman, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ulu bir çınardır ve köklerinin nerede olduğunu bile göremeyiz ve her zaman yapraklarımız yeşil, gövdemiz ayakta kalacaktır. Gövdemiz yere düşse de gam yok, çoktan köklerimiz boy vermiştir ve güneşe boy atmaktadır. Kemirgenlere duyurulur...

TTK. NOGAYTÜRK  RAMAZAN NARİN·26 KASIM 2019 SALI-BANDIRMA