Millet İttifakı'ndan Bandırma'da Gövde Gösterisi.

Bugün BANDIRMA da, İYİ Partinin ve CHPnin gövde gösterisi var !

İYİ Partili İttifak B.Şehir Adayı sayın İSMAİL OK ve İl teşkilatı, öğleden sonra Bandırma'da olacak ve ; İYİ Partinin Bandırma Belediye Başkan Aday adayları ile bazı STK lar ziyaret edilecek.

Akabinde de, CHP lilerin de davetli olduğu şekilde EKEN PRESTİJ Otelinde, BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ yenilecek ! CHP lilerin İl Başkanı Serkan SARI ve Bandırma Belediye Başkanı DURSUN MİRZA'nın ve ilçe başkanının, İSMAİL OK'a tepki için, İSMAİL OK ile çalışmayız diyerek Ankaraya gittiklerini ve gerisin geriye, geldiklerini de biliyoruz !

Bilindiği gibi, CHP Bandırma Adayı da halen açıklanamıyor.. Bugün belki de, BOMBA olarak, ittifak kararı da denilerek, Bandırma İYİ Partiye bırakılabilinir veya İsmail OK'un dediği, olur verdiği CHP adayı, İYİ PARTİDEN veya CHP den, Bandırma Belediye Başkanlığına ADAY GÖSTERİLEBİLİNİR!.

Bandırma İYİ Parti, Tenekeci ADNAN ın sponsorluğunda, "rakı masası"nda kurulmuştu da, şimdi bu görkemli yemek masraflarını, gene finanse edecek mi bilmiyorum...!

Bandırma nın asıl sıkıntısı, Bandırma ya 1/100.000 Plan kapsamında kurulacak olan, kanserojen ağır metal sanayiinin, patronlarını, Katarlıları ve Arapları kimler karşılayacak ? Sıkıntısıdır ! Öyle ya, o rantiyeyi kimler kullanacak ?

AKP ve CHP, bu hususta tam anlaşmışken, Katarlılar ve araplar Bandırma'da AKP ve CHP liler tarafından ağırlanmışken...hatta Katar lılara BANVİT peşkeş çekilmişken, şimdi devreye MHP ve İYİ Parti de girdi...

Patronlarla kimler muhatap olacak ve kimler o büyük rantı paylaşacak, bilmiyoruz.

Bugünkü ziyaret, olabilecek İYİ Parti CHP görüşmeleri veya olursa birlikte gezintiyi ve olacaksa birlikte BİRLİK BERABERLİK adına yenilecek yemeğin sonuçlarını gerçekten bekliyoruz bakalım.

BOMBALAR patlasın artık !

17.01.2019 NOGAYTÜRK