Gerçekler Can Yakar Sedat Kutbek!

GERÇEKLER CAN YAKAR SEDAT KUTBEK ! İŞ NASIL BULUNUR ?

Bay KUTBEK ; ‘Mutaassıp Siyaset Çocukları..’ diye yazdığım yazıdan ziyadesiyle gocunmuş olmalı ki, ismimi başlık yapıp ‘RAMAZAN NARİN’İN ACI İTİRAFI’ diye bir yazı yazmış... Aynı gazetedeki yazarların bu şekilde kapışması hoş olmasa da, şahsi gibi görünen bu mevzuunun, toplumun kanayan yarası olduğunun ve gerçeklerin ortaya çıkması bakımından, yararlı da olabilir...

Mutaassıp Siyaset Çocuğu by Sedat KUTBEK... Evet, mutaassıp demek, tutucu ve bağnaz demektir. Ailene zaten bişey demedim (onları savunmana gerek yok), ama siyaseten tutucu ve bağnaz olan sensin. Okuduğunu bile anlamaktan acizsin ki, benim ailemde mutaassıp yok ben de çağdaşım falan...Yahu ben sana ne dedim MUTAASSIP SİYASET ÇOCUĞUSUN ! Yani mutaassıp aile çocuğu falan demedim. Komünistleşememiş eski devrimci-sosyalist, ama CHP nin üyesi olarak siyasetin içindesin de, siyasette bir varlığın, bir mevkii makamın, bir sıfatın falan olmamasına rağmen, AKP Trolleri gibisin. O deyimi bilerek kullandım by Sedat...Siyasette BAĞNAZSIN, siyasette tutucusun ! Varsa yoksa hala sosyalizm diyorsun, CHP de aslan sosyal demokratlık yapmaya çalışıyorsun da, mensubiyetçilik ve tutuculuk paçalarından akıyor ! YANDAŞ lık yaparken, şahısların avukatlığına kadar kendini yükseltiyorsun. Bizi savun diye, o abilerin sana görev buyurmuşlar olabilir. Amenna !

İtirafen demişsin ki ; “Belediyeden, rant isteyen, ya da rantı kesilen kişiler... veya Belediyeden çocuğu-yakını için iş isteyenler...” Başkan Tolga TOSUN'u eleştiriyor...Bak bak sen, ELEŞTİRİLEMEZ ! dediğin kişiler var amenna da, ben dahil pekçok partiliniz de vatandaş ta ROTARYEN-LİONS CHP lileri eleştirebilir, OSB de patronlarla işbirliği ve kapalı kapılı ardında gizli toplantılar yapan, mütevelli Belediye Başkanını da eleştirebilir kardeşim. Eleştirileri sınıflandırmak ve eleştirilemez demek ancak senin gibi CHP lilere yakışır ! Haaa, MÜTEVELLİ kelimesi de osmanlıca ! Kullandığın VELHASIL da !

Bu arada, ETİMADEN önündeki arazinin CHP liler tarafından, kamu zararı yaratılarak satışına da bişey dememişsin, lions ve rotaryenlerin CHP deki işgallerine de bişey dememişsin, OSB Patronlarıyla işbirliği yapan ve yarın için BANDIRMA nın geleceğini tehdit eden 1/100.000 ÇDP, 1/50.000 Kıyı Planları için de bişey dememişsin ? İşe alınanların liyakatı hakkında hırsız çıkanlar, tecavüzcü çıkanlar, bankamatik çıkan çakma solcular için de bişey dememişsin ! Tıpkı savunduğun başkanlar gibisin...Onlar demezse, sen de demezsin değil mi ?

Senin gibi solcular beni çok güldürüyor inan...OPORTONİST (çıkarcı) falan demişsin de, mutaassıpı herkes anlar da, oportonisti herkes anlamaz be by Sedat ! Böylesi birkaç süslü kelime kullanınca kendinizi ÇAĞDAŞ-AYDIN entellektüel sayıyorsunuz da, bu halkı cahil yerine koyup, kendi kendine gelin güvey olup ELİTİST hastalığına bulaşıyorsunuz !

20-12-2021/RAMAZAN NARİN