Bandırmaspor'u Ayaklar Altına Düşürmeyin!

BANDIRMASPOR'U AYAKLAR ALTINA DÜŞÜRMEYİN 

Bandırmaspor,Bandırmaspor olalı bu kadar ayağa düşmemişti.Arkadaş!

21 Haziranda genel kurul var geçtiğiiz yıl Dursun Mirza'dan yönetimi büyük bir iştahla alan Göksel Karlahan şimdi enkazı bir an önce nasıl üzerimden atarım hesapları yapıyor.Kısaca Karlahan için Bandırmaspor macerası bitmiş görünüyor.

Bandırmaspor'un varlığında büyük emekleri olan iş adamları Mehmet Kılkışlı,Hüseyin Baştaş,Ahmet Edin,Onur Göçmez eski başkanlar,yöneticiler hiç birinden henüz ses soluk yok! Bandırmaspor kapansın gitsin havasındalar. Bandırma kentinin tek marka değeri olan Bandırmalı sporseverlerin gönülden bağlılığı çok şey ifade eden bu kulübü yaşatma çabası içinde değiller. En azından Bandırmaspor için toplanıp bir çözüm yolu arama gayreti içine girmiyorlar. Hepsi kaçıyor,susuyor; aynen Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun gibi.

Kardeşim 21 Haziran'da Genel Kurul var sen, kent konseyine başkan adayı aramakla meşgulsün! Emeğini Meclis üyesi Arkadaşlarınla birlikte kent konseyi için harcıyorsun.Bandırmaspor'u bir kenara atmış görünüyorsun,olsada olur olmasa da olur havalarındasın,sanıyorum akıl hocaların bulaşma bu işlere gibi safsatalarla geçiştiriyor.

Sayın Tolga Başkana soruyorum! Bandırmaspor bu kentin takımı değil mi? Kentin Başkanı aynı zamanda Bandırmaspor'un da ONURSAL Başkanıdır.  İstersen Bandırma'da bir anket yaptır,kent konseyini sorduğunda O'ne dir diyenler çoğunlukta kalacak ;ama Bandırmaspor denince gelecek cevap kentimizin terk markası armamızdır olacaktır.

Vakit geçiyor,zaman daralıyor başkan! Muhtemelen Bandırmaspor'un geçmiş dönem hatalarından düşürüldüğü borç batağı için çözümde arıyorsundur ama taraftar gergin. Bandırmaspor'a hak ettiği değeri ver.Bandıma Belediğe Başkanı olarak Bandırmaspor'a sahip çıkmak zorundasın.

Bandırmaspor'u ticari çıkarları için kullanmak isteyenlere reklam malzemesi yaptırma! Bu onurlu camıanın Futbol Simsarlarının elıne geçmesını engelle, Bandırmaspor'u sıradan bir kulüpmüş gibi ayaklar altına,ayağa düşürme,yoksa yarın çok geç olacak 54 yıllık koca bir çınar dönüşü olmayan bir yola sokulacaktır. Bu projenın hazırlığı yapılmaktadır.Benden söylemesi.

SERHAT OZAR - BANDIRMA 13-06-2019