AMERİKA ve sistem, niçin sol partileri kullanıyor ?

SELİN SAYEK BÖKE... 'CHP' GENEL BAŞKANI MI ?___

KEMAL DERVİŞ'in ikinci versiyonu, SELİN SAYEK BÖKE Mİ ?

AMERİKA ve sistem, niçin sol partileri kullanıyor ?

Tansu ÇİLLER in çıkartıldığı gibi mi çıkartılacak...?

Sistemin kullandığı erkek ve kadın figürlerinin hepsindeki ortak özelliklere, lütfen dikkat ediniz....

1972 senesinde Buffalo New York'ta yani ABD'de dünyaya gelen, doğum yeri itibariyle aslen Amerikan vatandaşı olan Selin Sayek Böke, Ankarada büyümüş, Liseyi TED Ankara Koleji'nde okumuş, 1993 yılında ise, ODTÜ İktisat bölümü'nden lisans diplomasını almıştır.

1993-1999 yılları arasında doğduğu Amerikaya yine giderek (muhtemelen davetli gitmiştir.), Kuzey Karolinadaki Duke Üniversitesi'nde, iktisat alanında yüksek lisans ve doktorasını tamamlamıştır.

1999 yılında 2001 yılına kadar Bostondaki Bentley College'da Yardımcı Doçent olarak çalıştıktan sonra, Anasıl M Hükümetinin çöküşü ve AKP nin doğuşu yıllarında, 2001-2003 yılları arasında IMF'nin Washington DC ofisinde Ekonomist olarak görev almıştır.Çok iyi derece İngilizce bilen Selin Sayek Böke evli ve iki çocuk annesidir

Kemal DERVİŞ'i, 1999 da solcu DSP nin halkçı başkanı sayın Ecevit Türkiyeye çağırmış, ona bütün mevkii ve makamları sunmuştur ki, şimdi de sözde halkçı, solcu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından, Amerikadaki bu kızımız Türkiyeye çağrılmış, Kemal DERVİŞ gibi ilgi çekmesin diye, önce Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri'nde, CHP'nin İzmir 1. bölge milletvekili adayı yapılmış ve meclise giren Selin Sayek Böke, bu tarihten itibaren, CHP siyasi kariyeri başlatmıştır. CHP de, Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü GÖREVLERİNE GETİRİLEREK de, YILDIZI PARLATILMIŞTIR.

Partideki bir kısım görevlerinden istifa ederek ses getiren Selin Sayek BÖKE nin bu gelişine CHP nin bugünkü yapısı karşı çıkamayacaktır. Çünkü gerek D.Baykal, gerekse K.Kılıçdaroğlu bu alt yapıyı hazırlamıştır.

Şimdi ise, CHP de bunca muhalif lider adayı ismini konuşurken biz, o CHP genel başkanı yapılacaktır ki, şu andaki bütün muhalif hareketler (Deniz BAYKAL dahil) bu doğumun teşeronudurlar. Böylelikle 1. amaç, halk nazarında puanı yükselen ve Recep Tayyip ERDOĞAN faktörüne alternatif gösterilen MERAL AKŞENER'in önü kesilecektir. Başkanlık sistemininin oturması halinde 2019 da Cumhurbaşkanı Adayı, oturmaması halinde de, BAŞBAKAN yapılacaktır....08.05.2017 NOGAYTÜRK

NOTLARIMDA ; KEMAL DERVİŞ'in ikinci versiyonu, SELİN SAYEK BÖKE Mİ ?

https://www.facebook.com/notes/ramazan-narin/selin-sayek-b%C3%B6ke-chp-genel-ba%C5%9Fkani-mi-/1544963732201673/