HAFTALIK PROGRAM
25 MAYIS 2017 PERŞEMBE
ÖZEL SPORCULAR ŞENLİKLERİ BALIKESİR
10:00 ÖZEL SPORCULAR FUTBOL MÜSABAKALARI KARESİ HALI SAHA
10:00 ÖZEL SPORCULAR BASKETBOL MÜSABAKALARI ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
11:00 ÖZEL SPORCULAR ATLETİZM MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
11:00 ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ MÜSABAKALARI YENİ SPOR SALONU
26 MAYIS 2017 CUMA
14:30 KARESİ TRİATLON YARIŞLARI KARESİ YÜZME HAVUZU
28 MAYIS 2017 PAZAR
16:00 KARESİSPOR ANTALYASPOR TBL2 KURTDERELİ S.S
29 MAYIS 2017 PAZARTESİ
18:00 BANDIRMA KIRMIZI BALIKESİR D.S.İ U 12 ERKEKLER BASKETBOL YARI FİNAL KURTDERELİ S.S
19:30 BEST BALIKESİR BASKETBOL KARESİ GSK U 12 ERKEKLER BASKETBOL YARI FİNAL KURTDERELİ S.S
30 MAYIS 2017 SALI
18:00 AYVALIK AKADEMİ EDREMİT BLD. GÜRE U 14 ERKEKLER AYVALIK S.S
18:00 BALIKESİR D.S.İ BANVİT BASKETBOL U 14 ERKEKLER KURTDERELİ S.S
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA
18:00 3.LÜK 4.LÜK U 12 ERKEKLER BASKETBOL FİNAL KURTDERELİ S.S
19:30 1.LİK 2.LİK U 12 ERKEKLER BASKETBOL FİNAL KURTDERELİ S.S
01 HAZİRAN 2017 PERŞEMBE
17:00 BALIKESİR D.S.İ KÖRFEZ EFELER U 11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:30 KARESİ GSK AYVALIKGÜCÜ BLD. U 11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ YARIŞ GSK U 11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
19:00 BANVİT BASKETBOL TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ U 11 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
10:00 JUDO SPORCU VE KAMP EĞİTİM MERKEZİ SEÇMELERİ GENÇLİK MERKEZİ
02 HAZİRAN2017 CUMA
17:30 TUĞRA BASKETBOL AKADEMİ AYVALIKGÜCÜ BLD. U11 KIZLAR BASKETBOL ERDEK S.S
18:00 A1 B2 U 14 ERKEKLER FİNALİ KURTDERELİ S.S
19:30 A2 B1 U 14 ERKEKLER FİNALİ KURTDERELİ S.S
10:00 ATLETİZM SPORCU KAMP VE EĞİTİM MERKEZİ SEÇMELERİ GENÇLİK MERKEZİ
2016-2017 FUTBOL SEZONU 40.HAFTA PROGRAMI
25 MAYIS 2017 PERŞEMBE
15:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 AYVALIK
17:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 AYVALIK
26 MAYIS 2017 CUMA
15:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 AYVALIK
17:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 AYVALIK
27 MAYIS 2017 CUMARTESİ
15:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 AYVALIK
17:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 AYVALIK
28 MAYIS 2017 PAZAR
16:00 U14 T.ŞAMPİYONASI U14 FİNAL AYVALIK
16:00 BARBAROSSEFASPOR BANDIRMASPOR U13 PLAY-OFF AHP 1 NO
16:00 BURHANİYEBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U13 PLAY-OFF AHP 2 NO
15:00 GÜNDOĞANÇELTİKSPOR ÇELİKSPOR 2.KÜME FUTBOL MÜS. GÖNENSENT
13:00 EDİNCİKSPOR TUZAKÇISPOR 2.KÜME FUTBOL MÜS. EDİNCİK
16:00 MUSAKÇASPOR BOSTANCISPOR 2.KÜME FUTBOL MÜS. SANAYİ
31 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA
16:00 GÖNENÜZÜMLÜSPOR EDİNCİKSPOR 2.KÜME FUTBOL MÜS. GÖNENSENT
16:00 TUZAKÇISPOR MUSAKÇISPOR 2.KÜME FUTBOL MÜS. TUZAKÇI
BANDIRMA GERÇEK