HAFTALIK PROGRAM 14-20 NİSAN 2018
13 NİSAN 2018 CUMA
14:30 8-9-10 YAŞ ÇOCUK BAYRAMI KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ ALPARSLAN TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
14 NİSAN 2018 CUMARTESİ
15:00 KARESİSPOR SAMSUN BŞB ANAKENT 1.LİG BASKETBOL KURTDERELİ S.S
09:00 8-9-10 YAŞ ÇOCUK BAYRAMI KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ ALPARSLAN TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
15 NİSAN 2018 PAZAR
09:00 8-9-10 YAŞ ÇOCUK BAYRAMI KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ ALPARSLAN TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
15:00 BANDIRMASPOR SAMSUN GSK KADINLAR 1.LİG HENTBOL ERDEK S.S
16 NİSAN 2018 PAZARTESİ
18:00 BALIKESİR BASKET BURHANİYE BLD U14 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
17:30 AYVALIK AKADEMİ BANDIRMA BASKETBOL U14 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
17 NİSAN 2018 SALI
16:00 BANDIRMA KIRMIZI AKHİSAR BLD 1.LİG BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD BANVİT BASKETBOL U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
19:30 AYVALIK AKADEMİ EDREMİT BLD GÜRE U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
10:00 ERDEMLİ GENÇLİK SAĞLIKLI GELECEK ŞENLİĞİ 2008-2009 KIZ-ERKEK KARMA HAVRAN KOCASEYİT İLÇE STADI
10:00 ERDEMLİ GENÇLİK SAĞLIKLI GELECEK ŞENLİĞİ 2009-2010 KIZ-ERKEK KARMA HAVRAN KOCASEYİT İLÇE STADI
18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA
10:00 ERDEMLİ GENÇLİK SAĞLIKLI GELECEK ŞENLİĞİ 2006-2007 KIZ-ERKEK KARMA HAVRAN KOCASEYİT İLÇE STADI
10:00 ERDEMLİ GENÇLİK SAĞLIKLI GELECEK ŞENLİĞİ 2007-2008 KIZ-ERKEK KARMA HAVRAN KOCASEYİT İLÇE STADI
19 NİSAN 2018 PERŞEMBE
17:00 BANDIRMA BASKETBOL EDREMİT BLD GÜRE U14 KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA ŞMGL S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ AYVALIKGÜCÜ BLD U14 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
10:00 ERDEMLİ GENÇLİK SAĞLIKLI GELECEK ŞENLİĞİ 2010-2011 KIZ-ERKEK KARMA HAVRAN KOCASEYİT İLÇE STADI
10:00 ERDEMLİ GENÇLİK SAĞLIKLI GELECEK ŞENLİĞİ 2011-2012 KIZ-ERKEK KARMA HAVRAN KOCASEYİT İLÇE STADI
20 NİSAN CUMA
18:00 EDREMİT BLD GÜRE AYVALIKGÜCÜ BLD U14 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
20:00 BURHANİYE BLD AYVALIK AKADEMİ U14 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
ASKF HAFTALIK PROGRAM
14 NİSAN 2018 CUMARTESİ
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR GÖNEN BLD.SPOR U19 PLAY-OFF AHP BLD.TES
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK ÜMRANİYESPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR U19 PLAY-OFF AHP 1 NO
16:00 G.O.PAŞASPOR YENİSANAYİSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BLK.MENTEŞSPOR YENİSANAYİSPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:15 BALIKESİRSPOR BALTOK B.Ş.BELEDİYESPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 2 N0
14:30 KEPSUTBLD.SPOR SINDIRGI BLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
16:00 DURSUNBEYBLD.SPOR BALIKESİR1905 SPOR U13 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARASİBEYİVİCDANİYESPOR YAKUPKÖYSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 BLK.KARTALSPOR G.BİRLİĞİEĞİTİMSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 AYŞEBACIFATİHSPOR KEPSUTBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 ERGAMASPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. ERGAMA
14:00 C.M.BURHANİYESPOR ADASPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
11:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
15:00 BANDIRMASPOR AYVALIKGÜÇÜBLD.SPOR U19 PLAY-OFF SANAYİ
15 NİSAN 2018 PAZAR
15:00 BANDIRMASPOR KONYA ANADOLU SELÇUKLU TFF 2.LİG BANDIRMA
16:00 DEMİRSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 U.GURUP ÇAYIRHİSARSPOR OVAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 ESNAFSPOR HARB-İŞSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 BALIKLISPOR OSMANİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK DENİZLİSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK DENİZLİSPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 ASLIHANTEPECİKSPOR YENİCESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 ÇANDIRSPOR BLK.KAVACIKLILARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 TATLIPINARSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 KARAMANKÖYSPOR KAVACIKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
12:00 KARAGÖZOĞLUSPOR BOSTANCI 2017 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 KÖRFEZASLANLARISPOR ÇAMOBASPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR AKÇAYSARIKIZSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
16:00 2008 YENİMAH.SPOR GÖMEÇ BLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. AYVALIK
17:00 ARMUTCUKGENÇLİKSPOR AYVALIKGÜÇÜBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 ETİSPOR GÖNEN BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:30 SANAYİ SPOR GÖNEN BLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:40 BANDIRMAKARTALGÜCÜ ETİSPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:45 ÇELİKSPOR BANDIRMASPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
16:50 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BANDIRMAGÜCÜ G.S U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 BOSTANCISPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN
15:00 GÖNENÜZÜMLÜSPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN
17 NİSAN 2018 SALI
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U15 PLAY-OFF EDREMİT
15:00 BANDIRMASPOR BLK.MENTEŞSPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 NO
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR GÖNEN BLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 2 NO
18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA
15:00 DEMİRSPOR G.OSMANPAŞASPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 N0
15:00 YENİSANAYİSPOR BLK.KARTALSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U17 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
15:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR KÖRFEZ ASLANLARI U13 FUTBOL MÜS. EDREMİT
16:30 KARAGÖZOĞLU İ.Ö.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
15:00 TAYFUNSPOR BANDIRMASPOR U17 FUTBOL MÜS. GÖNEN
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAM
16 NİSAN 2018 PAZARTESİ
09:30 OKULLARARASI SATRANÇ MİNİKLER (MERKEZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI KURTDERELİ SPOR SALONU
09:30 OKULLARARASI BİLEK GÜREŞİ YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK S.
10:00 Karamanköy Mehmetçik O.O. Yakup Mihriye Akdeniz O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 Kepsut Oktay Koçman O.O. Zağnospaşa O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 Balya Şehit Necimi GürgenO.O Altıeylül O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 Ayşebacı Şehit İsa O.O. Şerafettin Tunalı Susurluk O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 Pamukçu O.O Albay Tayyar O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:45 125. YIL Kepsut YİBO M.Azman Çavuş O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
17 NİSAN 2018 SALI
09:30 OKULLARARASI SATRANÇ MİNİKLER (MERKEZ) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI KURTDERELİ SPOR SALONU
10:00 General Kemal O.O Karamanlar O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 M.Akif Ersoy O.O. Plevne O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 Atatürk O.O Dursunbey Paşaköy O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 Avşa Ciner O.O Balıkesir İHOO FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI MUAYTHAİ KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK SPOR SALONU
09:30 OKULLARARASI YELKEN KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERDEK YELKEN KULÜBÜ
10:00 Şehit Ömer Faruk Bol İHOO Zağnospaşa O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 Karamanköy Mehmetçik O.O. Kepsut Oktay Koçman O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 Balya Şehit Necimi GürgenO.O Şerafettin Tunalı Susurluk O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 Altıeylül O.O. Ayşebacı Şehit İsa O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 Pamukçu O.O M.Azman Çavuş O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:45 Albay Tayyar O.O 125. YIL Kepsut YİBO FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
19 NİSAN 2018 PERŞEMBE
10:00 OKULLARARASI MUAYTHAİ KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK SPOR SALONU
09:30 OKULLARARASI YELKEN KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERDEK YELKEN KULÜBÜ
09:30 OKULLARARASI SATRANÇ MİNİKLER (MARMARA) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BANDIRMA CUMHURİYET İ.O.
10:00 General Kemal O.O Balıkesir İHOO FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 Paşaköy O.O. M.Akif Ersoy O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 Atatürk O.O Dursunbey Plevne O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 Karamanlar O.O. Avşa Ciner O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
20 NİSAN 2018 CUMA
09:30 OKULLARARASI YELKEN KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ERDEK YELKEN KULÜBÜ
09:30 OKULLARARASI SATRANÇ MİNİKLER (MARMARA) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BANDIRMA CUMHURİYET İ.O.
10:00 Yakup Mihriye Akdeniz O.O Kepsut Oktay Koçman O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 Şehit Ömer Faruk Bol İHOO Karamanköy Mehmetçik O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 Balya Şehit Necimi GürgenO.O Ayşebacı Şehit İsa O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 Şerafettin Tunalı Susurluk O.O Altıeylül O.O. FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 Pamukçu O.O 125. YIL Kepsut YİBO FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:45 M.Azman Çavuş O.O Albay Tayyar O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:00 Yağcılar O.O Yunus Emre İHOO FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER BİGADİÇ S.S.
10:45 Atatürk O.O İskele O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER BİGADİÇ S.S.
11:30 YAĞCILAR YİBO ATATÜRK O.O. FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR BİGADİÇ S.S.
12:15 ÇAĞIŞ O.O BİGADİÇ 4 EYLÜL O.O FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR BİGADİÇ S.S.