HAFTALIK PROGRAM (29 EYLÜL-05 EKİM 2018)
ASKF HAFTALIK PROGRAM
29 EYLÜL 2018 CUMARTESİ
13:00 B.Ş.BELEDİYESPOR - YENİSANAYİSPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
13:00 BALIKESİR 1905 SPOR - BALIKESİRMENTEŞSPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP 1 N0
13:00 BURHANİYE BLD.SPOR - BARBAROSSEFASPOR U15 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 ARMUTCUK GSK - 1966 EDREMİTSPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 2008 YENİMAH.SPOR - GÖMEÇ BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
11:00 BANDIRMA GÜCÜGSK - SANAYİSPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:30 17 EYLÜL GSK - GÖNEN BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 BANDIRMASPOR - ETİSPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
30 EYLÜL 2018 PAZAR
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK - ALTAY U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
16:30 BALIKESİRSPOR BALTOK - ALTAY SPOR TOTO 1. LİGİ ATATÜRK STADYUMU
16:00 BANDIRMASPOR - BUGSAŞSPOR A.Ş TFF 2.LİG BANDIRMA
15:00 BURHANİYEBLD.SPOR YILDIRIM BLD.SPOR S.TOTOBAL LİGİ BURHANİYE
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR DURSUNBEY BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS AHP BEL.TES
13:00 TATLIPINARSPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR REŞADİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR BALTOK GALATASARAY A.Ş U16 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 NERGİZSPOR UĞUR GRUP ÇAYIRHİSAR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR AYŞEBACIFATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 G.O.PAŞASPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR SUSURLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 İVRİNDİBLD.SPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
15:00 ETİBORSPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 SAVAŞTEPE BLD.SPOR MAHMUDİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
15:00 SINDIRGI BLD.SPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS SINDIRGI
15:00 1966 EDREMİTSPOR GÖMEÇ BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT ÇİM
15:00 YENİKIZILKEÇİLİSPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT SENT.
12:30 HAMDİBEYKAYASPOR KÖR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 SAKARYASPOR ERDEKSPOR S.LİG FUTBOL MÜS AYVALIK
15:00 ADASPOR AKÇAYSARIKIZSPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
15:00 KÜÇÜKKÖYSPOR ALTINOVASPOR S.LİG FUTBOL MÜS KÜÇÜKKÖY
15:00 GÖNENBLD.SPOR BALYA BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS GÖNEN
12:30 GÖNENKARŞIYAKASPOR TUZAKÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:30 PAŞAÇİFTLİKSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ETİSPOR BİGADİÇBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 SARIKÖYSPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
14:00 MAR.ADALAR BLD.SPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. AVŞA
03 EKİM 2018 ÇARŞAMBA
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR GÖNEN BLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS BİGADİÇ
15:00 BALYA BLD.SPOR YENİSANAYİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS BALYA
15:00 DURSUNBEYBLD.SPOR SAKARYASPOR S.LİG FUTBOL MÜS DURSUNBEY
15:00 HAVRAN FATİH BLD.SPOR ETİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS HAVRAN
15:00 ALTINOVASPOR SINDIRGIBLD.SPOR S.LİG FUTBOL MÜS ALTINOVA
15:00 REŞADİYESPOR B.Ş.BELEDİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS GÖNEN SENT.
15:00 ERDEKSPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS ERDEK