11 ŞUBAT 2018 PAZAR
13:30 BALIKESİRSPOR BALTOK MKE ANKARAGÜCÜ U21AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
18:00 BALIKESİRSPOR BALTOK MKE ANKARAGÜCÜ S.TOTO 1.LİG ATATÜRK STADYUMU
10:00 SAKARYA SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U16 FUTBOL.MÜS. AYVALIK
14:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR BALYA BLD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 BLK.KAVACIKLILARSPOR ESNAFSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 OVAKÖYSPOR BALIKLISPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 YENİSANAYİSPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK MKE ANKARAGÜCÜ U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK MKE ANKARAGÜCÜ U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
11:00 YENİCESPOR TATLIPINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 ATKÖYSPOR KARAMANKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 AKÇAKAYASPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 BABAKÖYSPOR ASLIHANTEPECİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 MAHMUDİYESPOR PINARSPOR 2K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 BİGADİÇ BALATLISPOR HARB-İŞ SPOR 2K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 KAVACIKSPOR OSMANİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
14:00 C.M.BURHANİYESPOR ERDEKSPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR KÖRFEZBOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:30 ALTINOVASPOR GÖNENBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MANYASBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
12:00 SANAYİSPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ETİSPOR SAKARYASPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:30 HASANBEYSPOR GÖNEN KARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
12:00 GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR SARIKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 REŞADİYESPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 BANDIRMASPOR HASANBEYSPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
OKULLAR TÜM MAÇLAR
"OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
(12-16 ŞUBAT 2018)"
12 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI ESKRİM YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI İ.AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
10:00 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
11:00 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
12:00 FİNAL 1 GALİBİ FİNAL 4 GALİBİ FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
13:00 FİNAL 2 GALİBİ FİNAL 3 GALİBİ FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
14:00 2.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
15:00 2.MAÇ GALİBİ 1.MAÇ GALİBİ HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
10:00 AYVALIK 15 EYLÜL O.O Z.PAŞA O.O. VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 SUSURLUK MEHMETÇİK O.O. EDREMİT M.A.ERSOY O.O VOLEYBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
12:00 SINDIRGI CUMHURİYET O.O ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
13:00 ZAĞNOS PAŞA O.O 125.YIL YİBO KEPSUT VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
14:00 KARAHALLILAR O.O YAPUKKÖY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
15:00 BİGADİÇ CUMHURİYET O.O BALIKESİR BKM OKULLARI VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
16:00 GENERAL KEMAL O.O OVAKÖY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 ÖZEL İZ ORTAOKULU ÖZEL DOĞA O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 ÖZEL İSABET ORTAOKULU ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 ŞAMLI ŞEH.MUS.ADIŞEN O.O SUSURLUK İHO VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:00 CUMHURİYET O.O SUSURLUK GÖBEL ŞEHİT N.KULA O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:45 BİGADİÇ ÇAĞIŞ O.O FATİH O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
12:30 ŞEHİT NECMİ GÜRGEN O.O BALYA ÖZEL İZ O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
13:15 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O KARAHALLILAR O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 SUSURLUK NİMET SADIK O.O SUSURLUK MEHMETÇİK O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
11:45 GAZİ İHO ÇİĞDEM BATUBEY O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
12:30 GENERAL KEMAL O.O ALİ HİKMET PAŞA O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
13:15 KARAMANKÖY MEHMETÇİK O.O KUVAYI MİLLİYE O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O OKTAY KOÇMAN O.O KEPSUT FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
11:00 FATİH OO-BANDIRMA Ş.SÜLEYMANBEY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:45 YAMAN EGELİ OO K.ENVER AKOĞLU OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 Ö.BANDIRMA AK OO Ö.BAHÇEŞEHİR OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:00 6 EYLÜL OO Ö.IŞIL İPEK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:45 MEHMET AKİF ERSOY OO ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:30 MANYAS ATATÜRK OO MANYAS İHOO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
13:15 M.AHMET GENÇ OO SARIKÖY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 AYVALIK MECİT ATAKLI OO AYVALIK ALİ CETİNKAYA OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER ALİBEY SAHASI
12:00 AYVALIK 15 EYLÜL OO AYVALIK MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER ALİBEY SAHASI
13:00 AYV.ÖZEL UĞUR BAHÇEŞEHİR OO AYV.MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
13:45 AYVALIK NURİ ZARPLI OO AYV.ALİÇETİNKAYA OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
14:30 EDR.M.AKİF ERSOY OO AYV.ALİ ÇETİNKAYA OO FUTBOL YILDIZ KIZLAR ALİBEY SAHASI
13 ŞUBAT 2018 SALI
09:00 OKULLARARASI 14-15 YAŞ GÜREŞ SERBEST STİL İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ŞEHİT T.SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 OKULLARARASI JUDO KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 MAĞLÜPLER BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:30 GALİPLER BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
13:00 MAĞLUPLAR BASKETBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
14:30 GALİPLER BASKETBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
10:00 M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
11:00 YARIŞ O.O ÖZEL İZ O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
12:00 SINDIRGI CUMHURİYET O.O 125.YIL YİBO KEPSUT VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
13:00 ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O ZAĞNOS PAŞA O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
14:00 KARAHALLILAR O.O BALIKESİR BKM OKULLARI VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
15:00 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
16:00 3.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
10:00 AYV.SAKARYA OO AYV.15 EYLÜL OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR AYVALIK S.S.
11:00 BURHANİYE BAHÇELİEVLER OO AYVALIK MECİT ATAKLI OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR AYVALIK S.S.
13:30 AYV.M.AKİF ERSOY OO BURHANİYE KIZIKLI OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
15:00 HAVRAN SEKİZ EYLÜL OO BUR.HACI MUSTAFA M.OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
16:30 BURHANİYE H.M.MÜDÜROĞLU O.O BURHANİYE BAHÇELİEVLER O.O VOLEYBOL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:00 ÖZEL İZ O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 YUNUS EMRE O.O ZAĞNOSPAŞA O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
13:00 DURSUNBEY SELİMAĞA O.O SINDIRGI CUMHURİYET O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
14:00 Ş.ÖMER FARUK BOL İHO GÖNEN ÖĞRETMEN IŞIL İPEK O.O FUTBOL YILDIZ KIZLAR AHP 1 NO
11:00 M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O FATİH O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
12:00 GAZİ İHO ALİ HİKMET PAŞA O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
13:00 CUMHURİYET O.O ŞEHİT ÖMER FARUK BOL İHO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 KUVAYI MİLLİYE O.O M.ERSOY O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
15:00 KARAHALLILAR O.O İVRİNDİ ŞEHİT T.KURT O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
11:00 M.AHMET GENÇ OO KARŞIYAKA 100.YIL OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:00 M.AKİF ERSOY OO GÖNEN GÖNEN ALTIEYLÜL OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
13:00 SARIKÖY OO Ö.IŞIL İPEK OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
14:00 ATATÜRK OO GÖNEN HASANBEY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 MANYAS İHOO ESNAF SAN. OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:00 Ş.SÜLEYMANBEY OO K.ENVER AKOĞLU OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
13:00 BANDIRMA OO MANYAS ATATÜRK OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
14:00 SUSURLUK MEHMETÇİK OO BANDIRMA İHOO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
10:00 EDREMİT 75 YIL OO EDREMİT YOL ÖREN ERSİN AKPINAR FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 EDREMİT MEHMET AKİF ERSOY OO BURHANİYE BAHÇELİEVLER OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:00 ALÇEV OO EDREMİT MEVLANA ORTAOKULU FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 EDREMİT ÖZEL UĞUR OO EDR.15 TEM.ŞEHİTLER İ.OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA
09:00 OKULLARARASI 14-15 YAŞ GÜREŞ GREKOROMEN STİL İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ŞEHİT T.SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 MAĞLUPLAR FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
11:00 GALİPLER FUTSAL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
12:00 MAĞLÜPLER FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
13:00 GALİPLER FUTSAL YILDIZ ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
14:00 1.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ HENTBOL KÜÇÜK KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
15:00 1.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ HENTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
10:00 A GRUBU 1. B GRUBU 2. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 B GRUBU 1. A GRUBU 2. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 OVAKÖY ORTAOKULU K.ENVER AKOĞLU O.O BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
14:30 HASAN ATLI O.O-BANDIRMA YARIŞ ORTAOKULU BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
11:00 Ş.SÜLEYMANBEY OO K.ENVER AKOĞLU OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.M.G. S.S.
12:00 SUSURLUK İHOO VECİHİBEY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.M.G. S.S.
13:00 Ş.BEDİR KARABIYIK OO MEHMETÇİK OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.M.G. S.S.
11:00 FATİH OO-BANDIRMA YAMAN EGELİ OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:45 Ş.SÜLEYMANBEY OO K.ENVER AKOĞLU OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 Ö.BANDIRMA AK OO Ş.BEDİR KARABIYIK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:00 6 EYLÜL OO MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:45 Ö.IŞIL İPEK OO ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:30 MANYAS ATATÜRK OO M.AHMET GENÇ OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
13:15 MANYAS İHOO SARIKÖY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 EDREMİT MEVLANA OO EDR.MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:45 EDREMİT ALÇEV OO EDR.75 YIL OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:30 BUR.BAHÇELİEVLER OO HAVRAN SEKİZEYLÜL OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:15 BURHANİYE NADİR TOLON OO EDR.ŞEHİT KADİR ALTINÖZ OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 AYVALIK SAKARYA OO AYV.ALİÇETİNKAYA OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
11:45 AYV.ÖZEL UĞUR BAHÇEŞEHİR OO AYVALIK NURİ ZARPLI OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE
09:00 OKULLARARASI 12-13 YAŞ GÜREŞ SERBEST STİL İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ŞEHİT T.SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 YAPUKKÖY O.O BİGADİÇ CUMHURİYET O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
11:00 M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O ÖZEL İZ O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
12:00 ÇİĞDEM BATUBEY O.O YARIŞ O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
13:00 SINDIRGI CUMHURİYET O.O ZAĞNOS PAŞA O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
14:00 125.YIL YİBO KEPSUT ÖZEL BAHÇEŞEHİR O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S.
10:00 BURHANİYE KIZIKLI OO AYV.SAKARYA OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR AYVALIK S.S.
11:00 AYVALIK M.AKİF ERSOY OO BURHANİYE BAHÇELİEVLER OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR AYVALIK S.S.
13:30 BURHANİYE PELİTKÖY H.S. OO BUR.HACI MUSTAFA M.OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
15:00 AYV.M.AKİF ERSOY OO HAVRAN SEKİZ EYLÜL OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:00 YARIŞ O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 YUNUS EMRE O.O SINDIRGI CUMHURİYET O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
13:00 DURSUNBEY SELİMAĞA O.O ZAĞNOSPAŞA O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
14:00 YUNUS EMRE O.O GÖNEN ÖĞRETMEN IŞIL İPEK O.O FUTBOL YILDIZ KIZLAR AHP 1 NO
11:00 BALIKESİR BKM OKULLARI FATİH O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
12:00 ÇAĞIŞ O.O BİGADİÇ ALİ HİKMET PAŞA O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
13:00 BİGADİÇ İSKELE O.O ŞEHİT ÖMER FARUK BOL İHO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 YILDIZ 75.YIL O.O M.ERSOY O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
15:00 GENERAL KEMAL O.O İVRİNDİ ŞEHİT T.KURT O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
11:00 M.AHMET GENÇ OO GÖNEN ALTIEYLÜL OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:00 M.AKİF ERSOY OO GÖNEN KARŞIYAKA 100.YIL OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
13:00 SARIKÖY OO HASANBEY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
14:00 ATATÜRK OO GÖNEN Ö.IŞIL İPEK OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 MANYAS İHOO K.ENVER AKOĞLU OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:00 Ş.SÜLEYMANBEY OO ESNAF SAN. OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
13:00 Ş.BEDİR KARABIYIK OO MANYAS ATATÜRK OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
14:00 VECİHİBEY OO BANDIRMA İHOO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
10:00 EDREMİT 75 YIL OO BURHANİYE BAHÇELİEVLER OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 EDREMİT MEHMET AKİF ERSOY OO EDREMİT YOL ÖREN ERSİN AKPINAR FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:00 EDREMİT KADIKÖY LEMAN AKPINAR EDREMİT MEVLANA ORTAOKULU FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 EDREMİT ZEYTİNLİ O O EDR.15 TEM.ŞEHİTLER İ.OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
16 ŞUBAT 2018 CUMA
09:00 OKULLARARASI 12-13 YAŞ GÜREŞ GREKOROMEN STİL İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI ŞEHİT T.SOLAK KÜÇÜK SALON
10:00 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 A GRUBU 1. B GRUBU 2.-ALT.KARDEŞ CAVUŞ OO BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
14:30 B GRUBU 1. -AYV.M AKİF ERSOY OO A GRUBU 2. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
11:00 Ş.SÜLEYMANBEY OO VECİHİBEY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
12:00 K.ENVER AKOĞLU OO SUSURLUK İHOO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
13:00 BANDIRMA İHOO Ş.BEDİR KARABIYIK OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
11:00 YARIŞ O.O SUSURLUK GÖBEL ŞEHİT N.KULA O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:45 BİGADİÇ ÇAĞIŞ O.O ÖZEL İZ O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
12:30 ŞEHİT NECMİ GÜRGEN O.O BALYA FATİH O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
13:15 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O SUSURLUK MEHMETÇİK O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 SUSURLUK NİMET SADIK O.O KARAHALLILAR O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
11:45 GAZİ İHO ALİ HİKMET PAŞA O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
12:30 GENERAL KEMAL O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
13:15 SINDIRGI CUMHURİYET O.O KUVAYI MİLLİYE O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 BİGADİÇ YAĞCILAR YİBO OKTAY KOÇMAN O.O KEPSUT FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
11:00 K GRUBU 1. N GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:45 L GRUBU 1. M GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:30 M GRUBU 1. L GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
13:15 N GRUBU 1. K GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
11:00 EDREMİT MEVLANA OO EDREMİT ALÇEV OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:45 EDR.MEHMET AKİF ERSOY OO EDR.75 YIL OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:30 BUR.BAHÇELİEVLER OO EDR.KARDEŞ CAVUŞOĞLU OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:15 BURHANİYE NADİR TOLON OO EDR. ÖZEL UĞUR OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 AYV.MEHMET AKİF ERSOY OO AYVALIK NURİ ZARPLI OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
11:45 AYVALIK SAKARYA OO AYV.ÖZEL UĞUR BAHÇEŞEHİR OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
12:30 AYVALIK M.AKİF ERSOY OO AYV.ALİ ÇETİNKAYA OO FUTBOL YILDIZ KIZLAR ALİBEY SAHASI
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM