Marmara'da Jaws Dehşeti

Marmara'da  "Jaws" Yakalandı.

Denizlerimizde yaşanan palamut akını beraberinde 1 ton 200 kilo ağırlığında köpek balığını da getirdi . Türkiye'nin tek balık müzesini içinde barındıran Ünlü Balıkçı Kenan'da sergilenmeye başlanan devasa büyüklükteki köpekbalığı, şifa niyetine Pazartesi günü kanser hastalarına dağıtılacak.

Palamut sürüsünün peşine takılarak Marmara ve Karadenizde dolaşan devasa büyüklükte köpekbalığı balıkçı ağlarına takıldı. Sabaha karşı balıkçıların büyük bir uğraşla tekneye çektikleri 1 ton 200 kilo ağırlığındaki köpekbalığı balıkçı Kenan'ın Beylikdüzü Yaşam Vadisi Tesisleri'ne getirilerek sergilenmeye başlandı. Pazartesi günü (18 eylül) saat: 11.00-12.00 saatleri arasında kanser hastalarına şifa niyetine ücretsiz olarak dağıtılacak olan köpekbalığı, balık av sezonunun açıldığı günden buyana yakalanan ilk köpekbalığı.

ETİ KANSER HASTALARA DAĞITILACAK

Devasa büyüklüğüyle görenleri şaşırtan köpekbalığı, sergilenmeye başlandığı Balıkçı Kenan Tesislerine gelenlerin de ilgi odağı oldu. Cep telefonlarıyla fotoğraf çekildikleri köpekbalığı etinde şifa arayan vatandaşlar, Balıkçı Kenan'da iletişim bilgilerini kaydettirerek, ücretsiz dağıtımın yapılacağı Pazartesi gününü beklemeye başladı.

HERKES BALIKÇI KENANDA OLSUN

Bu arada, Balıkçı Kenan Tesisleri'nin sahibi Kenan Balcı, köpekbalığı etinin herkese yeterli miktarda dağıtılabilmesi için vatandaşların belirtilen saatte Balıkçı Kenan Tesisleri'nde olmaları gerektiğini ifade etti.