Susurluk MYO BANÜ,ye Katılıyor

 

Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Susurluk Meslek Yüksekokulu gelişimi için Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir ve Susurluk Kaymakamı Muammer Köken ile görüşme gerçekleştirdi. 
Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir, Üniversitemizin göstermiş olduğu başarılardan dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e tebriklerini ileterek Susurluk Meslek Yüksekokulunun gelişimi konusunda da her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Susurluk Kaymakamı Muammer Köken de Susurluk Meslek Yüksekokulunun Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesine devri ve gelişimi konusunda bu zamana kadar her türlü desteği verdiklerini ve bundan sonra da Üniversitemiz ile daha güçlü bir iş birliği içerisinde Susurluk Meslek Yüksekokulunun gelişimine her türlü katkıyı sağlayacaklarını belirtti.

Rektör  Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Üniversitemizin ve özellikle de Susurluk Meslek Yüksekokulunun gelişimi için vermiş oldukları desteklerden dolayı Balıkesir Milletvekili Mutlu Aydemir ve Susurluk Kaymakamı Muammer Köken’e teşekkürlerini iletti.

BANDIRMA GERCEK- ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ