HAFTALIK PROGRAM
09 OCAK 2016 CUMARTESİ
16:00 BEST BALIKESİR SOCARSPOR TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S.
15:00 KARESİ BASKETBOL BALYA BELEDİYE ERKEK.BÖLGESEL BASK.LİGİ A.TÜRKEŞ S.S.
12:00 BANVİT BASKETBOL KULÜBÜ BAND. KIRMIZI BASKETBOL KLB. YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL K.ALİ ACAR S.S.
10 OCAK 2016 PAZAR
16:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MALTEPE YALI SPOR VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG KURTDERELİ S.S.
15:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE YALOVA ORT.ENG. TEK. SAND.BASKT.LİGİ A.TÜRKEŞ S.S.
16:00 BANVİT BASKETBOL TÜRK TELEKOM SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ K.ALİ ACAR S.S.
14:00 CELAL TORAMAN AND.LİS. LİDER FAAL EĞİTMENLER SP. KLB. GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL BURHANİYE S.S.
11 OCAK 2016 PAZARTESİ
18:00 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR EDREMİT BELEDİYE GÜRESPOR YILDIZ KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S.
12 OCAK 2016 SALI
18:00 LİDER FAAL EĞİTMENLER SP. KLB. EDREMİT EFELER SP. KLB. GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
19:30 A GRUBU İKİNCİSİ B GRUBU İKİNCİSİ YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
17:00 BİGADİÇ BELEDİYESPOR KLB. CELAL TORAMAN AND. LİS. GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL BİGADİÇ S.S.
15 OCAK 2016 CUMA
18:00 A GRUBU İKİNCİSİ C GRUBU İKİNCİSİ YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
18:00 BANDIRMA BASKETBOL G.S.K. AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR YILDIZ KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA Ş.M.G.L.S.S.
09 OCAK 2016 CUMARTESİ
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR YENİSANAYİSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
10:00 YENİSANAYİSPOR SINDIRGIBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR KARTALSPOR U14 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR KARTALSPOR U15 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
10:00 BALIKESİRKARTALSPOR CEYLANSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 CEYLANSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 HARB-İŞ SPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 ETİBORSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR DURSUNBEYBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
13:00 EDREMİTBLD.SPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 BURHANİYEBLD.SPOR KÖR.EĞİTİMGELŞ.SPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 HAMDİBEYKAYASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008YENİMAH.SPOR ADASPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 GÖNENBLD.SPOR SANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
10:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 EDİNCİKSPOR SARIKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
10 OCAK 2016 PAZAR
19:00 BURSASPOR BOLUSPOR TÜRKİYE ZİRAAT KUPASI ATATÜRK STADYUMU
13:30 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR SULTANBEYLİSPOR SPOR TOTO 3.LİG AYVALIK
12:00 DEMİRSPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 CEYLANSPOR YENİSANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 KEPSUTBLD.SPOR MAHMUDİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 PAMUKÇUBLD.SPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. PAMUKÇU
13:00 ERGAMASPOR KARABEYLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
12:00 HALALCASPOR B.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. HALALCA
13:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
13:00 KÖRFEZDEDEFERİTSPOR SAKARYASPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 ALTINOLUKSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 2008 YENİMAH.SPOR EDREMİTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
13:00 HASANBEYSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
13:00 SARIKÖYSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
10:00 EDİNCİKSPOR ERDEK DÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 OCAKLARSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 SANAYİSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
11 OCAK 2016 PAZARTESİ
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
13:30 BANDIRMASPOR M.BAŞAKŞEHİR F.K Z.T.K BANDIRMA
12:00 BALIKESİRSPOR GÖLCÜKSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 KÖRFEZEĞİTİMGELİŞİMSPOR EDREMİTBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 09-13 OCAK 2016 TARİHLERİ ARASINDA OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
11 OCAK 2016 PAZARTESİ
10:00 BAHÇELİEVLER A.L. İSTANBULLUOĞLU SOS.BİL. L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) KURTDERELİ S.S.
12:00 MERKEZ A1 AYV.M.A.ERSOY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13:30 MERKEZ A2 KÖRFEZ C2 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:00 C 1 E 1 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
12:00 F 1 B 1 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
10:00 HAV.ŞH.E.KARATAŞ O.O. MERKEZ A1-B1 GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
11:00 SUS.MEHMETÇİK O.O. BURH.N.TOLUN O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
12:00 GÖNEN ÖĞRT. IŞIL İPEK O.O. AYV.SAKARYA O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
13:00 SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. GÖNEN SARIKÖY O.O. VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
11:00 EDR.Ü.M.ERTAŞ A.L. BURHANİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) EDREMİT S.S.
09:00 BURH.N.TOLUN O.O. AYV.GAZİ O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.
10:00 AYV.15 EYLÜL O.O. AYV.M.AKİF ERSOY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.
11:00 AYV.M.ATAKLI O.O. AYV.ALİ ÇETİNKAYA O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK S.
11:45 BURH.CUMHURİYET O.O. GÖMEÇ ŞH.M.GÜ.ALDEMİR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK S.
10:00 ALTNO.K.ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR.M.A.ERSOY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
11:00 EDR.YOLÖREN E.AKPINAR O.O. EDR.MEVLANA O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
12:00 EDR.ALTNO.K.ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR.YOLÖ.E.AKPINAR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
12:45 EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. EDR.MEVLANA O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
15:00 H1 G1 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) Ş.M.G. S.S.
10:00 K1 L1 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) GÖNEN S.S.
11:30 GÖNEN MİRCİLER MTAL GÖNEN H.Ş.İPEK MTAL VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN S.S.
13:00 GÖNEN TİC.OD.MTAL GÖNEN M.UŞDU A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN S.S.
10:00 BAN.ETİ HOLDİNG O.O. BAN.ESNAF SAN.O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
11:00 SUS.MEHMETÇİK O.O. BAN.ŞH.SÜLEYMAN BEY O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12:00 SUS.MEHMETÇİK O.O. SUS.Ş.TUNALI O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12:45 BAND.EVYAPAN O.O. BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
13:30 BAN.VECİHİBEY O.O. BAN.ETİ HOLDİNG O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
14:15 BAN.ŞH.B.KARABIYIK O.O. SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12-13-14 OCAK 2016
OKULLARARASI YÜZME KÜÇÜKLER,GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI
NOT: 12-13 OCAK 2016 TARİHLERİNDE YARIŞMALARIN SABAH SEANSI 09:30'DA AKŞAM SEANSI 15:30'DA
BAŞLAYACAK OLUP ; 14 OCAK 2016 TARİHİNDE İSE SADECE SABAH SEANSI OLUP 09:30 BAŞLAYACAKTIR.
12 OCAK 2016 SALI
10:00 OKULLARARASI KARATE KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 İNEBEY A.L. SUSURLUK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
11:30 MAĞLÜPLER VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) KURTDERELİ S.S.
13:00 GALİPLER VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (B) KURTDERELİ S.S.
10:00 DURSUNBEY M.KORKMAZ A.L. CUMHURİYET A.L. FUTBOL GENÇ KIZLAR AHP 1 NO
11:00 MAĞLUPLAR( 3.LÜK-4.LÜK MAÇI) FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1 NO
12:30 GALİPLER( GALİPLER 1.LİK-2.LİK MAÇI) FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1 NO
10:00 BUR.C.TORAMAN A.L. BUR.ÖZ.BAHÇEŞEHİR A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) BURHANİYE S.S.
11:00 C GRUBU BİRİNCİSİ D GRUBU BİRİNCİSİ VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER (A) GÖNEN S.S.
10:00 GÖNEN SARIKÖY O.O. GÖNEN 6 EYLÜL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
11:00 GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. GÖNEN HASAN BEY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:00 GÖNEN M.AHMET GENÇ OO GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:45 GÖNEN Ö. M. BAYRAM OO MANYAS ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
13:30 GÖNEN M.A.ERSOY OO GÖNEN ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
13 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI KARATE KÜÇÜKLER, YILDIZLAR, GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 BALIKESİR LİS. BAHÇELİEVLER A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER (B) KURTDERELİ S.S.
12:00 B1 A2-C2 GALİBİ BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:30 C1 A1 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:00 D 1 E 1 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
12:00 A 1 B 1 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
10:00 MERKEZ A1 MERKEZ A2 VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER RAHMİ KULA A.L. S.S.
11:00 HASAN ATLI O.O. BANDIRMA BURH B.EVLER O.O. VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER RAHMİ KULA A.L. S.S.
12:00 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
13:00 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
10:00 EDR.KAD.L.AKPINAR O.O. EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
11:00 ALTNO.M.ERÇETİN O.O. EDR.75.YIL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
12:00 EDR.75.YIL O.O. EDR.ÖZ.AKÇAY O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
12:45 EDR.ALTNO.K.ÇAVUŞOĞLU O.O. EDR.MEVLANA O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
10:00 SUS.Ş.TUNALI O.O. BAN.ŞH.SÜLEYMAN BEY O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
11:00 BAN.ETİ HOLDİNG O.O. SUS.MEHMETÇİK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12:00 SUS.MEHMETÇİK O.O. BAND.EVYAPAN O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12:45 SUS.Ş.TUNALI O.O. BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
13:30 BAN.VECİHİBEY O.O. BAN.ŞH.B.KARABIYIK O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
14:15 BAN.ETİ HOLDİNG O.O. SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
14 OCAK 2016 PERŞEMBE
10:00 KÖRFEZ 1 GÖNEN 1 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
11:30 MERKEZ 1 BANDIRMA 1 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
13:00 MERKEZ B1 KÖRFEZ1 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER (A) KURTDERELİ S.S.
14:30 MERKEZ A1 MARMARA 1 VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER (A) KURTDERELİ S.S.
10:00 PLEVNE OO AHP OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 CUMHURİYET OO ZAĞNOSPAŞA O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
10:00 FATİH O.O M.A.ERSOY O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
10:45 MERKEZ MEHMETÇİK O.O ZAĞNOSPAŞA O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
11:30 BALIKESİR İMAM HATİP O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
12:15 KARAMANKÖY MEHMETÇİK O.O ALTIEYLÜL OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 4 NO
10:00 GÖNEN BUĞDAYLI O.O. GÖNEN HASAN BEY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
11:00 GÖNEN SARIKÖY O.O. GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:00 GÖNEN M.AHMET GENÇ OO GÖNEN Ö. M. BAYRAM OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:45 GÖNEN ÖĞRT.IŞIL İPEK OO MANYAS ATATÜRK OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
13:30 GÖNEN M.A.ERSOY OO GÖNENLİ M.EFENDİ OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
15 OCAK 2016 CUMA
11:00 MERKEZ A2 KÖRFEZ B1 BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
12:00 B1 A1 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:30 A2-C2 GALİBİ C1 BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 C 1 B 1 FUTSAL YILDIZ KIZLAR İNEBEY A.L. S.S.
11:00 D 1 C 1 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
12:00 A 1 F 1 FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
10:00 MERKEZ A1 BURH B.EVLER O.O. VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER RAHMİ KULA A.L. S.S.
11:00 MERKEZ A2 HASAN ATLI O.O. BANDIRMA VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER RAHMİ KULA A.L. S.S.
12:00 MAĞLÜPLER VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
13:00 GALİPLER VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
09:00 AYV.M.ATAKLI O.O. AYV.M.AKİF ERSOY O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.
10:00 BURH.N.TOLUN O.O. AYV.15 EYLÜL O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.
11:00 BURH.M.KESKİN O.O. BURH.CUMHURİYET O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK S.
11:45 AYV.M.ATAKLI O.O. GÖMEÇ ŞH.M.GÜ.ALDEMİR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK S.