Manyas'ta Cinayet. Çocuğumu Dövdü dedi öldürdü.

Balıkesir Manyas İlçesinde  çocuğunu dövdüğü için  Zafer Yılmaz'ı tabancayla vurarak öldüren Y.A. polis ekiplerince yakalanarak tutuklandı.

Olay, Manyas Setboyu Caddesi'nde meydana geldi.  Yücel Arslan çocuğunu dövdüğünü öne sürdüğü  ancak daha öncesinde de husumetli olduğu Zafer Yılmaz 'ı tabancasıyla ateş ederek öldürdü.  İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibinin yaptığı incelemede, Zafer Yılmaz'ın hayatını kaybettiği belirlendi.

Yücel Aslan  Emniyet güçlerince evinde yakalanarak gözaltına alındı ve  ifadesi alındıktan sonra tutuklandı.

Emniyete götürülen Yücel A. ilk ifadesinde, Zafer Yılmaz'ı, 14 yaşındaki çocuğunu dövüp telefonunu kırdığı için vurduğunu söyledi.
Balıkesir'in Manyas ilçesinde dün akşam saatlerinde 14 yaşındaki oğlu Murat Arslan'ı dövdüğü ve cep telefonunu kırdığı iddiasıyla Zafer Yılmaz'ı (44)  tabancayla vurarak öldüren ve daha sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Yücel Arslan, (39) çıkarıldığı mahkemece 'kasten adam öldürmek'' suçundan tutuklandı. Yücel Arslan  ifadesinde, ''Zafer Yılmaz ve arkadaşları, Önünü kesip   oğlumu dövmeye başlamışlar ve cep telefonunu kırmışlar. Benim oğluma kimse dokunamaz. '' dediği öğrenildi.

BANDIRMA GERÇEK - 20-07-2019