Göbel Turnuvasında Şampiyon Muradiye

Susurluk’ta düzenlenen Kırsal Mahalleler Futbol Turnuvası’nda şampiyonluk kupasını, çekişmeli geçen final maçında Tepecik’i yenen Muradiye Spor müzesine götürdü.

Susurluk’a bağlı Göbel’in ev sahipliğinde geçtiğimiz Şubat ayında 6’şar takımlı 2 grupta başlayan Kırsal Mahalleler Futbol Turnuvası, nefes kesen final maçıyla tamamlandı. 
Susurluk, Mustafakemalpaşa ve Bandırma’dan 12 takımın katıldığı şampiyonanın finalinde, Susurluk temsilcisi Muradiye ile Mustafakemalpaşa temsilcisi Tepecik karşılaştı. Çim sahada oynanan maçta her iki takımda iyi bir mücadele ortaya koyarken, kıran kırana geçen 90 dakikadan Susurluk ekibi galip ayrıldı. Tepecik Spor’u finalde 6-2 mağlup eden Muradiye Spor, turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. 4 aya yakın süren turnuvada şampiyonluk ipini göğüsleyen kırmız siyahlı takım, kupa sevinici taraftarı ile kutladı. Heyecanlı turnuvada Mustafakemalpaşa’yı temsil eden Tepecik ise 2’nci oldu.
Maçın ardından turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları, Susurluk Kaymakamı Muammer Köken’in de katıldığı bir törenle protokol tarafından verildi. 

8-05-2023- BANDIRMA GERCEK-HAYRETTİN İLDAM