Bandırmaspor Taraftarı Tolga Tosun Ve Onur Göçmez'e Seslendi

Bandırmaspor As Başkanı,Onur Göçmez'in "Verilen sözler tutulmadı. Ekonomik destek verilmiyor Bandırma takımına , armasına sahip çıkmıyor bu da beni çok üzüyor" diyerek istifa kararı almasından sonra 19 Aralık Perşembe akşamı dernek lokalin de bir basın açıklaması yapan Bandırmaspor taraftarlar derneği üyeleri belediye başkanı Tolga Tosun, As Başkan Onur Göçmez ve iş adamlarına seslenerek Bandırmaspor'u terk etmeyin verilen emeklere yazık etmeyin  'GELİN HİKAYEMİZİ BİRLİKTE YAZALIM' dediler ,basın açıklaması metni aşağıdaddır: 
Değerli basın mensupları hepiniz hoşgeldiniz. Öncelikle şimdiden hepiniz yeni yılını kutlar 2020’nin hepimize sağlık huzur mutluluk ve şampiyonluk getirmesini temenni ederiz.
Bilindiği üzere 2019-2020 sezonuna şampiyonluk parolasıyla giren Bandırmaspor’umuz ilk yarıyı 2. Sırada ve tek mağlubiyet ile kapatarak şampiyonluğu en çok isteyen bir camia olduğunu ispat etmiştir.
Sezon öncesi yapılan genel kurulda hiçbir adayın çıkmamasına istinaden gece yarısı son dakika çalışmalarıyla Onur Göçmez’in liderliğinde oluşturulan yönetimimiz geldiği ilk günden buyana müthiş bir özverili çalışma göstererek hepimizin sonsuz desteğini ve takdirini kazanmıştır. Aynı şekilde Teknik Heyetimiz, takımımız ve taraftarımızla bir bütün olarak uzun yıllardır sağlanmak istenilen birlik ve beraberlik Onur Göçmez liderliğinde tüm camiamızda hissedilmiştir.
Ancak şehrimizde maalesef iş adamlarımızın ve şehir protokolünün bu özveriye uzak kalmaları bizleri çok derinden üzmekle beraber liderimiz Onur Göçmez’i de büyük bir kırgınlığa uğratması sonucunda siz değerli basın mensuplarının aracılığıyla şehrimizin değerli büyüklerine birkez daha rica da bulunmak istiyoruz.
Siz değerli büyüklerimizin, bizim en büyük değerimiz Bandırmaspor’umuzun şampiyonluğa bu kadar çok kenetlenmişken destek olup bizim gönlümüzde apayrı bir yer edinmenizi canı gönülden talep ediyoruz. Geçmişte yaşanmış olan kırgınlıklarınızı artık lütfen silip ortak değerimize tekrardan destek olmanız halinde yaşayacağımız şampiyonlukta hep beraber kucaklaşmak bizim olmazsa olmazımız.
#Bandırmalıyız sloganıyla Bandırma ve Bandırmaspor camiasına hiçbir çıkar ve menfaat gözetmeden maddi manevi olarak büyük destek olan Onur Göçmez’in “Gelin Hikayemizi Birlikte Yazalım” mesajına artık cevap vermenizi, bu şehri hep beraber kalkındırmayı, yıllar sonrasında çocuklarımıza torunlarımıza bu hikayenin mimarlarını anlatırken sizlerden bahsetmemizi bu şehrin çocuklarına çok görmeyin,
Onur Göçmez gibi Profesyonel yöneticinin yapmış olduğu bu kadar emekleri lütfen boşa çıkartmayın,
Okul harçlığını bu kulübe bağışlayan çocukların gözlerinden yaş akmasına engel olun,
Gece gündüz demeden bu şehrin takımı için binlerce kilometre yol kateden Rüzgarın Çocuklarının hayallerini boşa çıkartmayın.
Biliyoruz ki sizlerde bizim kadar bu şehri ve bu şehrin takımını çok seviyorsunuz, Bu adamı yarı yolda bırakmayın, Hep beraber müthiş bir hikaye yazın ve tüm şehir olarak yıllarca sizleri baş tacı edelim.

BANDIRMA GERÇEK SPOR SERVİSİ 19.12.2019