Ak Parti Bandırma İlçe Kongresinde Başkan Mehmet Doğan Güven Tazeledi

AK Parti Bandırma ilçe Başkanlığı Olağan Genel Kurulu  gerçekleştirildi. Tek liste halinde girilen seçimlerde  Mehmet Doğan yeni yönetim kurulu listesiyle güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Başkan Doğan'ın yeni  Yönetim kurulu listesinde , Ali Kanarlıoğlu, Abdullah Arvas, Barış Bilici, Cumhur Geçici, Elif Yüzbaşı, Fatih Tanbatar, Göktuğ İkizoğlu, Gülnihal Özen, Gündüz Oğuz, Göksel Karlahan, Hakan Özgür,Halil Çakır, Halil Özümüt, Hasan İşgörener, Hüseyin Kaplan, Hüseyin Kuyucu, Kayhan İpek, Metin Şener, Mücahit İnce, Raif Çizmelioğlu, Sezai Alkan, Şevket Atalay, Tunç Ali Özdemir, Ümit Tunç, Yavuz Kılıç, Yılmaz Özdemir, Yücel Başaran ve Zeynep Özgün isimleri yer aldı.

.Bandırma Grand Asya Otel'de yapılan  Genel kurula, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subası, Belgin Uygur, Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Partili İlçe Belediye Başkanları ve partililer katılırkwn kongrenin divan başkanlığını Balıkesir önceki dönemler milletvekili Cemal Öztaylan yaptı.

Başkan Mehmet Doğan “Ak Parti olarak biz, büyük ve güçlü bir aileyiz. Partimiz, 19 yıllık iktidarında, her türlü muhtıra ve darbe girişimleri karşısında, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, dik duruş sergilemiş ve demokrasi dışı girişimleri milletimizle birlikte bertaraf etmiştir. Artık hem sahada hem de masada oyuncu değil, oyun kuran ve sonuçlandıran güçlü bir Türkiye var.  İşte bizde burada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en iyi şekilde temsil ederek devir aldığımız bu bayrağı daha ileri taşımak arzusu ile hep birlikte bu yola çıkıyoruz. Birlik ve beraberlik, tevazu ve samimiyet, istişare ve katılımcı siyaset anlayışıyla bu kutlu davaya sahip çıktık; çıkmaya da devam edeceğiz. Milletimiz ile hemhal olmuş, dertleriyle dertlenen teşkilatımız,  milletimizle el ele, omuz omuza, gönül gönüle, önce 2023, sonrasında da, atılan bu sağlam temel ile 2053 ve 2071 hedeflerine doğru durmaksızın ilerleyecektir.”dedi.
19 yıllık Ak Parti iktidarımız boyunca Bandırma’da ulaşımdan, sağlığa, eğitimden, kültür ve sanata kadar birçok alanda 100’lerce yatırım yapıldığının altını çizen Doğan “ Bizlerde bu yapılanların üzerine, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği, İl Başkanımız Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ve Milletvekillerimizin desteğiyle Bandırma’mıza yeni hizmetler getirerek, şehrimizin gelişmesi ve insanlarımızın refah içerisinde yaşaması için var gücümüzle çalışacağız. Bu dava milletin davasıdır. AK Parti milletin partisidir. Ak Parti’de makam, mevki, koltuk hırsı asla olmaz. Bu koltuklar hepimiz için geçicidir. Ak Parti Bir Vefa Hareketidir. Ak Parti Ben diyenlerin değil biz diyenlerin partisidir. Bu hizmet yarışında görev alan herkese teşekkür ederim” ifadesini kullandı.

KONGREDEN NOTLAR AZ SONRA

03-10-2020/MARMARAOLAY/fotoğraflar: YADİGAR NAGİYEV