3 Gol,3 Altın Puan

3 GOL 3 ALTIN PUAN

Erdem ÖZCAN

Bandırmaspor’un geçen hafta Giresunspor karşısındaki olumlu futbolunu görenler Sakaryaspor karşısındaki özelikle ilk 20 dakikadaki yavan oyununu görünce “hayırdır inşallah” demeye kalmadı 19’uncu dakikada golü kalesinde görüverdi. Maç başlar başlamaz topla kalesi önünde “al gülüm- ver gülüm” şeklindeki oynayınca karşı takımın üstlerine gelmesini bekleyen Bandırmaspor bunu çok fazla yapınca Sakarya bunu yemedi!.. Yemediği gibi yapılan hatalar fazla olunca top bir anda rakip oyuncunun ayağından kalemizde görüverdik.

Sanki gol yemek için karşı takıma yalvarıyorduk. Devre ortada ve yavan geçti ama devrenin ikinci uzatma dakikasında Mücahit ile attığımız gol ile soyunma odasına moralli giden Teksüt Bandırmaspor ikinci yarıda gereğini yaptı. İkinci yarıda beraberlik golüyle kendine gelen Borda-beyazlı takım maça ağırlığını koyunca seyri zevkli bir karşılaşma izledik. Dijitte’nin attığı ikinci gol ise takımı iyice rahatlatınca doğrusu üçüncü golü bekler olduk. Vasat bir takım görüntüsündeki Sakaryaspor zaman zaman tehlikeli olmasına rağmen geçen haftanın golcüsü Jozefoon 90 artı 9 da son sözü söyledi. Jozefoon’u geçen hafta Giresunspor karşısındaki attı gol nedeniyle övmüştüm. Ayni fırsatçılığını Sakarya karşısında da gösterdi. Soldan ortalanan topu çok iyi takip etmiş ve fırsatçılığını göstermişti. 3 gol 3 altın puan; tebrikler Bandırmaspor …

Maç hem sahada hem tribünlerde dostane şeklinde geçti. Başkan Onur Göçmez’in Sakaryaspor taraftarlarının maça gelmeleri için verdiği izin çok olumluydu. Geçen hafta olay çıkaran Giresunspor idarecilerinin kulakları çınlamıştır herhalde..

03-09-2023/ERDEM ÖZCAN