BALIKESİR HAFTALIK PROGRAM ( 05-14 EKİM 2019 )
SAAT TAKIMLAR KATEGORİSİ MÜSABAKA MÜDÜRÜ MÜSABAKA YERİ
5 Ekim 2019 Cumartesi
10:00 MASA TENİSİ İL SEÇMESİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
15:00 EDREMİT BLD GÜRE MERSİN ÜNİVERSİTESİ TKBL EDREMİT BELEDİYE S.
15:30 BANDIRMASPOR TUZLASPOR A.Ş 2. LİG KIRMIZI GRUP BANDIRMA 17 EYLÜL
6 Ekim 2019 Pazar
10:00 MASA TENİSİ İL SEÇMESİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
15:00 BALIKESİR BLD. TSK REHABİLİTASYON BEDENSEL ENGELLİLER BASK. ALPASLAN TÜRKEŞ S.S
7 Ekim 2019 Pazartesi
10:00 AMATÖR SPOR HAFTASI KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ AMATÖR SPOR HAFTASI GAR ÖNÜ-VASIF ÇINAR CAD. ATATÜRK ANITI
10:00 ATLETİZM BÖLGESEL KROS LİGİ İL SEÇMESİ MÜSABAKALARI U-16 U-18 İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
18:30 AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPOR AYVALIK AKADEMİ U14 ERKEKLER AYVALIK S.S
18:30 EDREMİT EGE DENİZ KÖRFEZGÜCÜ BASKETBOL A U14 ERKEKLER EDREMİT
18:30 BURHANİYEBLD.SPOR KÖRFEZGÜCÜ BASKETBOL U14 KADINLAR BURHANİYE S.S
18:30 BANDIRMA BASKETBOL GSK A BANDIRMA BASKETBOL GSK B U14 KADINLAR BANDIRMA BASKETBOL
8 Ekim 2019 Salı
14:00 TEKSÜT BANDIRMA BK BASKETBOL GENÇLER LİGİ TEŞVİKİYE BANVİNT KARA ALİ ACAR S.S
9 Ekim 2019 Çarşamba
18:00 ÇELMAK TENİS AKD MHAL KORAY YARIŞ U14 ERKEKLER KURTDERELİ S.S
19:30 BALIKESİR BASKET BALIKESİR BŞB U14 ERKEKLER KURTDERELİ S.S
18:00 TEKSÜT BANDIRMA BASKETBOL B BALIKESİR BASKETBOL AKADEMİ U14 ERKEKLER KARA ALİ ACAR S.S
18:30 KÖRFEZGÜCÜ BASKETBOL B TEKSÜT BANDIRMA BASKETBOL A U14 ERKEKLER BURHANİYE S.S
10 Ekim 2019 Perşembe
10:00 17:00 FUTBOL TURNUVASI AMATÖR SPOR HAFTASI ALTIEYLÜL HALI SAHA
18:00 GENÇ ERKEKLER VE KADINLAR TENİS TURNUVASI AMATÖR SPOR HAFTASI ALTIEYLÜL TENİS KORTLARI
11 Ekim 2019 Cuma
18:00 GENÇ ERKEKLER VE KADINLAR TENİS TURNUVASI AMATÖR SPOR HAFTASI ALTIEYLÜL TENİS KORTLARI
12 Ekim 2019 Cumartesi
09:00 ADNAN MENDERES AMATÖR BİSİKLET YARIŞI AMATÖR SPOR HAFTASI 23 NİSAN Ş. D. GÖÇKÜN İ.O. ÖNÜ
10:00 BALIKESİR TIRMANIŞ YARIŞLARI AMATÖR SPOR HAFTASI İSMAİL AKÇAY T. TIRMANMA D.
18:00 GENÇ ERKEKLER VE KADINLAR TENİS TURNUVASI AMATÖR SPOR HAFTASI ALTIEYLÜL TENİS KORTLARI
13 Ekim 2019 Pazar
10:00 BALIKESİR TIRMANIŞ YARIŞLARI AMATÖR SPOR HAFTASI İSMAİL AKÇAY T. TIRMANMA D.
18:00 GENÇ ERKEKLER VE KADINLAR TENİS TURNUVASI AMATÖR SPOR HAFTASI ALTIEYLÜL TENİS KORTLARI
14 Ekim 2019 Pazartesi
17:00 HERŞEY SPOR İÇİN PANELİ AMATÖR SPOR HAFTASI AVLU KONGRE MERKEZİ ERTUĞRUL K. S.
17:00 SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ AMATÖR SPOR HAFTASI AVLU KONGRE MERKEZİ ERTUĞRUL K. S.
17:00 KAPANIŞ AMATÖR SPOR HAFTASI AVLU KONGRE MERKEZİ ERTUĞRUL K. S.
ASKF HAFTALIK PROGRAM
5 Ekim 2019 Cumartesi
19:00 BALIKESİRSPOR BOLUSPOR TFF 1. LİG ATATÜRK
15:30 BANDIRMASPOR TUZLASPOR A.Ş TFF 2.LİG BANDIRMA
12:00 BALIKESİRSPOR BİREVİM ELAZIĞSPOR AKADEMİ U17 LİGİ AHP 3 NO
14:00 BALIKESİRSPOR BİREVİM ELAZIĞSPOR AKEDEMİ U19 LİGİ AHP 3 NO
11:00 KARESİ BLD.SPOR BALIKESİR 1905 SPOR U12 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
12:00 B.B.Ş.BELEDİYESPOR KEPSUT BLD.SPOR U12 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
13:00 BALIKESİR MENTEŞSPOR GHSİM SPOR U12 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
14:00 5 EYLÜLSPOR KUZEYORDUSPOR U12 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
15:00 BALIKESİR KARTALSPOR BİGADİÇ SPOR U12 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
16:00 BALIKESİR SPOR DURSUNBEY BLD.SPOR U12 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
12:00 KUZEY ORDUSPOR YENİSANAYİSPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:30 BALIKESİR KARTALSPOR DURSUNBEY BLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 KEPSUT BLD.SPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR UI14 FUTBOL MÜS. KEPSUT
12:00 ALTINOLUKSPOR AKÇAY SARIKIZSPOR U12 FUTBOL MÜS EDREMİTSENT
13:15 EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR KÖRFEZ ASLANLARISPOR U12 FUTBOL MÜS EDREMİTSENT
14:30 BURHANİYEBLD.SPOR CENNET AYAĞISPOR U12 FUTBOL MÜS EDREMİT SENT.
15:30 1966 EDREMİTSPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. EDREMİT SENT.
12:00 ARMUTCUK GENÇLİKSPOR HAMDİBEYSPOR U12 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:15 2008 YENİ MAH.SPOR AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR U12 FUTBOL MÜS. AYVALIK
16:00 BARBAROS SEFA SPOR HAMDİBEY KAYASPOR 1.KÜME FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 BANDIRMASPOR BAYRAMPAŞASPOR GELİŞİM U17 LİGİ SANAYİ
14:00 BANDIRMA SPOR BAYRAMPAŞASPOR GELİŞİM U19 LİGİ SANAYİ
12:30 BANDIRMA KÖRFEZ SPOR BANDIRMA GÜCÜ GSK U12 FUTBOL MÜS. EDİNCİK
14:00 GÖNEN BLD.SPOR BANDIRMA KARTAL GÜCÜ U12 FUTBOL MÜS. EDİNCİK
15:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. EDİNCİK
6 Ekim 2019 Pazar
10:30 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 BARBAROS SEFA SPOR ARMUTCUKGENÇLİKSPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR BOLVADİN BLD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
12:00 HALALCASPOR TATLIPINARSPOR 1.KÜME FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR MAHMUDİYESPOR 1.KÜME FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
16:00 YAKUPKÖYSPOR İVRİNDİ BLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 PAMUKÇUBLD.SPOR AYŞEBACI FATİHSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BOLUSPOR AKADEMİ U16 LİGİ AHP 2 NO
15:00 YENİCESPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
13:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
16:00 KEPSUT BLD.SPOR ÇAKALLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
15:00 ŞABANLARSPOR KARAMANKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
12:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR ALTINOLUKSPOR U14 FUTBOL MÜS. EDREMİT SENT.
14:00 YENİ ESNAFSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT SENT.
15:00 KÖR.EĞİTİM GELİŞİMSPOR AKÇAY SARIKIZSPOR 1K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
15:00 ADASPOR 2008 YENİ MAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
15:00 MANYAS BLD.SPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR 1.K FUTBOL MÜS. MANYAS
10:30 BAN.17 EYLÜLSPOR BANDIRMA KARTAL GÜCÜ U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 BANDIRMA GÜCÜ GSK SANAYİSPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:30 BANDIRMA 100.YILSPOR TAYFUNSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:30 600 EVLERSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 SARIKÖYSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
13:00 TUZAKÇISPOR BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. TUZAKÇI