25 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ
11:00 ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ATLETİZM İL SEÇMESİ YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
18:00 BEST BALIKESİR TOFAŞ TBF SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ BALIKESİR YENİ SALON
13:00 ERDEK SPOR B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ VOLEYBOL BAYANLAR 2.LİG ERDEK S.S
14:00 BİGADİÇ BLD SEYDİŞEHİR BLD SANAYİ SPOR VOLEYBOL ERKEKLER 1.LİG BİGADİÇ S.S
16:00 LİDER FAAL EĞİTMENLER SP KLB BÜYÜKŞEHİR BLD SP KLB VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER MAH LİGİ BİGADİÇ S.S
14:00 EDREMİT BLD GÜRE SPOR YALOVA VİP GENÇLİK TKBL KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
26 ŞUBAT 2017 PAZAR
17:00 BALIKESİR B.Ş.B BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS KLB VOLEYBOL BAYANLAR 1.LİG KURTDERELİ S.S
15:00 BALIKESİR B.Ş.B ŞANLIURFA B.Ş TEKERLEKLİ BASKETBOL LİGİ ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
14:00 BANDIRMA BASKETBOL DÜZCE BELEDİYE BÖLGESEL BAYAN BASKETBOL LİGİ BANDIRMA Ş.M.G.L S.S
27 ŞUBAT 2017 PAZARTESİ
17:30 FİNAL MÜSABAKASI 1.LİK 2.LİK FİNAL MÜSABAKASI 1.LİK 2.LİK U13 KIZLAR BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
17:00 EDREMİT EFELER SP KLB BİGADİÇ BLD SP KLB VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER MAH LİGİ EDREMİT S.S
17:30 BURHANİYE BLD KOCATÜRK KOLEJİ BÖLGESEL BAYAN BASKETBOL LİGİ BURHANİYE S.S
19:00 BANVİT BSK BALIKESİR D.S.İ U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
28 ŞUBAT SALI 2017
17:30 LİDER FAAL EĞİTMENLER SP KLB EDREMİT EFELER SP KLB VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER MAH LİGİ KURTDERELİ S.S
18:00 BANDIRMA KIRMIZI İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ TBL BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
19:00 BANVİT BASKETBOL BANDIRMA KIRMIZI BSK U18 GENÇ ERKEK BASKETBOL FİNAL KURTDERELİ S.S
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD A2 YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ AYVALIK S.S
17:30 A1 ERDEK SP KLB YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ MUHTELİF 03-05 MART 2017
BÜYÜKLER BÖLGESEL VOLEYBOL BAYANLAR FİNAL MÜSABAKALARI AYVALIK
NOT: Müsabakaların teknik toplantısı 02 Mart 2017 Perşembe günü saat 18:00 'de Ayvalık'da yapılacaktır.
01 MART 2017 ÇARŞAMBA
18:00 YARIŞ GSK KÖRFEZ EFELER U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KURTDERELİ S.S
19:30 BÜYÜKŞEHİR BLD SP KLB EDREMİT EFELER SP KLB VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER MAH LİGİ KURTDERELİ S.S
17:00 LİDER FAAL EĞİTMENLER SP KLB BİGADİÇ BLD SP KLB VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER MAH LİGİ BİGADİÇ S.S
19:30 BANVİT BSK BEST BALIKESİR BSK U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
21:00 BANDIRMA KIRMIZI BALIKESİR D.S.İ U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
18.00 AYVALIKGÜCÜ BLD EDREMİT BLD SP KLB U16 ERKEKLER BASKETBOL LİGİ AYVALIK S.S
02 MART 2017PERŞEMBE
11:00 ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ İL SEÇME YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
17:00 BİGADİÇ BLD SP KLB BÜYÜKŞEHİR BLD SP KLB VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER MAH LİGİ BİGADİÇ S.S
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD ERDEK SP KLB YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ AYVALIK S.S
17:30 A2 A1 YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MAH LİGİ MUHTELİF
ASKF TARFINDAN YAYINLANAN HAFTALIK FUTBOL PROGRAMI
25 SUBAT 2017 CUMARTESİ
12:00 BANDIRMASPOR ŞANLIURFASPOR U21 AKADEMİ LİGİ ERDEK
13:00 BANDIRMASPOR ŞANLIURFASPOR TFF 1.LİG BANDIRMA
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR DURSUNBEYSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BLK.MENTEŞSPOR U14 FUTBOL MÜS AHP BLD.TES.
12:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BLK.KARTALSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 DEMİRSPOR G.O.PAŞASPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR ALTAY U14 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
14:00 BALIKESİRSPOR ALTAY U15 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 KÖR.ASLANLARISPOR HAVRAN FATİHBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS EDREMİT
12:00 SAKARYASPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 BARBAROSSEFASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U14 FUTBOL MÜS AYVALIK
12:00 KÜÇÜKKÖYSPOR AYV.ARMUTCUKSPOR U14 FUTBOL MÜS KÜÇÜKKÖY
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BURHANİYEBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS KÜÇÜKKÖY
13:00 HASANBEYSPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS GÖN SENT
12:00 BANDIRMAGÜCÜGEN.SPOR SARIKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS SANAYİ
13:30 BANDIRMAKARTALLARISPOR ÇELİKSPOR U14 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 BANDIRMASPOR 600 EVLERSPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
26 ŞUBAT 2017 PAZAR
12:30 B.Ş.BELEDİYESPOR TEKİRDAĞ G.H.SPOR 3.LİGKADINLAR LİGİ AHP BLD.TES.
13:00 PINARSPOR İSKELEBLD.SPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 CEYLANSPOR 600 EVLERSPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 BALIKESİRSPOR ALTAY U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 YENİKAVAKSPOR HARB-İŞSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 ATKÖYSPOR Y.ÇAYIRHİSARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 YENİCESPOR BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 TATLIPINARSPOR KARAMANKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR TURGUTLUSPOR BAL LİGİ AYVALIK
14:00 GÖBELSPOR ÇANDIRSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖBEL
14:00 MAHMUDİYESPOR ŞABANLARSPOR 2K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
14:00 BALYABLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BALYA
14:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 YENİKIZILKEÇİLİSPOR KÖRFEZASLANLARISPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
12:00 KÖR.EĞİTİMGEL.SPOR ÇAMOBASPOR 2K FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:30 C.M.SANAYİSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 ADASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 ALTINOVASPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR MARMARAADALARBLDSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN çim
12:00 HAVUTÇASPOR GÖN.ÜZÜMLÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖN.SENT
14:00 REŞADİYESPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS GÖNEN SENT
14:30 KIZIKSASPOR OCAKLARSPOR 1K FUTBOLMÜS. MANYAS
12:00 GÜN.ÇELTİKSPOR TUZAKÇISPOR 2K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
14:30 SARIKÖYSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
13:00 MUSAKÇASPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ÇELİKSPOR BOSTANCISPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ SALON
11:00 MERKEZ 1.MAÇ GALİBİ KÖRFEZ 2.MAÇ GALİBİ FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
12:00 MERKEZ 2.MAÇ GALİBİ MARMARA 1.MAÇ GALİBİ FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
13:00 MERKEZ 3.MAÇ GALİBİ KÖRFEZ 1.MAÇ GALİBİ FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
11:00 KÖRFEZ 2 MERKEZ 1 FUTBOL YILDIZ KIZLAR AHP 2
12:00 MERKEZ 4.MAÇ GALİBİ MARMARA 2.MAÇ GALİBİ FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2
28 ŞUBAT 2017 SALI
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ SALON
10:00 OKULLARARASI MODERN PENTATLON(BİATLON) İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI
01 MART 2017 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ SALON
11:00 1.MAÇ GALİBİ 4.MAÇ GALİBİ FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
12:00 2.MAÇ GALİBİ 3.MAÇ GALİBİ FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1
13:00 KÖRFEZ 1 MERKEZ 1 FUTBOL YILDIZ KIZLAR AHP 1
11:00 YARIŞ O.O. FATİH O.O. HENTBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
12:00 BAND.AHMET OBALI O.O. ED.M.AKİF ERSOY O.O. HENTBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
13:00 M.AZMAN ÇAV. O.O. PLENE O.O. HENTBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
14:00 MAR. MERKEZ O.O. PAŞAKÖY O.O. HENTBOL YILDIZ KIZLAR KURTDERELİ S.S.
17:00 OKULLARARASI BASKETBOL GENÇLER (B) BÖLGESEL ELEME MÜSABAKALARI TEKNİK TOPLANTI BURHANİYE S.S. ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S.
02 MART 2017 PERŞEMBE
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI YENİ SALON
11:00 AYV.ALİ ÇETİNKAYA O.O 15 EYLÜL O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK SAHASI
11:45 AKÇAPINAR O.O NURİ ZARPLI O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AYVALIK SAHASI
11:00 75. YIL O.O. Ö. BAHÇEŞEHİR KÖRFEZ O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:45 BAHÇELİEVLER O.O. G.M. UYSAL BÜYÜKDERE O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:30 AVCILAR O.O. GÖBELEZOĞLU O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:15 MEVLANA O.O. YOLÖREN ESİNAKPINAR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
03 MART 2017 CUMA
11:00 M.AZMAN ÇAV. O.O. ED.M.AKİF ERSOY O.O. HENTBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
12:00 SAĞIRLAR O.O. BİG. 4 EYLÜL O.O. HENTBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 MAR. MERKEZ O.O. İSKELE O.O. HENTBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 02-05 MART OKULLARARASI BASKETBOL GENÇLER (B) BÖLGESEL ELEME MÜSABAKALARI (EDREMİT/GÜRE S.S. - BURHANİYE S.S)