BALIKESİR HAFTALIK MAÇ PROGRAMI - 16-23 ŞUBAT 2018
16 ŞUBAT 2018 CUMA
16:00 16 YAŞ KIŞ KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ ALPARSLAN TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ
16:00 KARESİSİPOR ANTALYASPOR TBF 1.LİG KURTDERELİ S.S
09:00 16 YAŞ KIŞ KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ ALPARSLAN TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
15:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR YALOVA VİP TBF KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
18 ŞUBAT 2018 PAZAR
09:00 16 YAŞ KIŞ KUPASI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ ALPARSLAN TÜRKEŞ TENİS KORTLARI
13:00 BİGADİÇ BLD DÜZCE BLD TVF 1.LİG BİGADİÇ S.S
13:00 BANVİT TOFAŞ TBF BASKETBOL GENÇLER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
12:30 AYVALIKGÜCÜ BLD SİLİVRİSPOR TVF 2.LİG AYVALIK S.S
14:00 ERDEKSPOR BALIKESİR DSİ TVF 2.LİG ERDEK S.S
15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD GAZİŞEHİR GAZİANTEPSPOR SK TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL SÜPER LİGİ ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
14:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR BANDIRMA BASKETBOL U22 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
16:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR BURHANİYE BLD U18 KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
17:00 BİGADİÇ BLD (A) BİGADİÇ BLD (B) GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL BİGADİÇ S.S
16:00 BANDIRMA BASKETBOL BALIKESİR GENÇLİK U15 KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA ŞMGL S.S
20 ŞUBAT 2018 SALI
17:00 BAŞPEHLİVANLAR ŞEHİTLER İÇİN KOL BAĞLIYOR YAĞLI GÜREŞ TURNUVASI KURTDERELİ S.S
19:00 AYVALIK AKADEMİ EDREMİT BLD GÜRESPOR U15 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
17:00 KÖRFEZ EĞİTİM AYVALIKGÜCÜ (B) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL BURHANİYE S.S
17:00 AYVALIKGÜCÜ BLD (A) AYVALIK GSK YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
17:30 SUSURLUK ERDEK YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S
18:00 BANVİT BASKETBOL BALIKESİR BASKET U15 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
20:00 AYVALIK AKADEMİ BURHANİYE BLD U15 KIZLAR BASKETBOL AYVALIK S.S
21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA
18:00 MENTEŞSPOR LİFE 10 YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
19:30 DSİ BÜYÜKŞEHİR BLD YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
17:00 GÖNEN SUSURLUK GENÇLERBİRLİĞİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL GÖNEN S.S
18:00 BANDIRMA BASKETBOL EDREMİT BLD GÜRESPOR U18 KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA ŞMGL S.S
22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE
18:00 GAZİOSMANAPAŞA MAH POYRAZSPOR U22 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 BÜYÜKŞEHİR BLD KÖRFEZ EFELER GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ BANVİT BASKETBOL U15 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
16:00 BURHANİYE BLD AYVALIK GSK YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL BURHANİYE S.S
17:00 KÖRFEZ EĞİTİM AYVALIKGÜCÜ BLD (A) YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL BURHANİYE S.S
23 ŞUBAT 2018 CUMA
18:00 BÜYÜKŞEHİR BLD MENTEŞSPOR YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
19:30 LİFE 10 DSİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
16:00 ERDEKSPOR GÖNEN BLD YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL ERDEK S.S
19:00 SUSURLUK GENÇLERBİRLİĞİ SUSURLUK SK YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S
18:00 BANDIRMA BASKETBOL BURHANİYE BLD U18 KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA ŞMGL S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR BALIKESİR GENÇLİK U15 KIZLAR BASKETBOL EDREMİT S.S
19:30 BANDIRMA BASKETBOL BURHANİYE BLD U15 KIZLAR BASKETBOL BANDIRMA ŞMGL S.S
ASKF 25.HAFTA PROGRAMI
16 ŞUBAT 2018 CUMA
12:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ELAZIĞSPOR U21 AKADEMİ LİGİ AHP 3 NO
17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ELAZIĞSPOR S.TOTO 1.LİG ATATÜRK STADYUMU
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BANDIRMASPOR U19 PLAY-OFF AHP BLD.TES
13:00 BLK.MENTEŞSPOR BALYA BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 DEMİRSPOR SINDIRGIBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 YAKUPKÖYSPOR KEPSUTBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
15:00 KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR DURSUNBEYBLD.SPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 HOTAŞLARBİRLİKSPOR ERGAMASPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 İVRİNDİ BLD.SPOR AYŞEBACI FATİHSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 BİGADİÇ BLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
13:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR BLK.KARTALSPOR U15 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
15:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR KARAMANKÖYSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
11:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR 2008 YENİ MAH.SPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 SAKARYASPOR BARBAROSSEFASPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 PLAY-OFF AYVALIK
13:00 ÇELİKSPOR GÖNENBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 GÖNENBLD.SPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR U19 PLAY-OFF GÖNEN ÇİM
11:00 HASANBEYSPOR BANDIRMAGÜCÜ G SPOR U15 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 TAYFUNSPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 TAYFUN SPOR BANDIRMASPOR U15 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
18 ŞUBAT 2018 PAZAR
13:30 BANDIRMASPOR PENDİKSPOR TFF 2.LİG BANDIRMA
14:00 BALYA BLD.SPOR ÇAYIROVA BLD.SPOR BAL LİGİ BALYA
14:00 HAVRAN FATİH BLD.SPOR ÇİĞLİ BLD.SPOR BAL LİGİ HAVRAN
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR KANALBOYU NİLÜFERSPOR KADIN LİGİ AHP BLD.TES
15:00 PINARSPOR BLK KAVACIKLILARSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 ASLIHANTEPECİKSPOR AKÇAKAYASPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 ÇANDIRSPOR MAHMUDİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 TATLIPINARSPOR BABAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ELAZIĞSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ELAZIĞSPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
15:00 UĞUR GUR. ÇAYIRHİSARSPOR ATKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
11:00 KARAMANKÖYSPOR OVAKÖYSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 ESNAF SPOR BALATLISPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 BALIKLISPOR KAVACIKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:30 İSKELEBLD.SPOR YENİCESPOR 2K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 BİGADİÇ BLD.SPOR C.M.BURHANİYESPOR SL FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR G.O.PAŞASPOR U15 FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
11:00 KÖR.ASLANLARISPOR GAZİCELAL SPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
13:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö ÇAMOBASPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 YENİESNAFSPOR 1966 EDREMİTSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR SAKARYASPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
11:00 2008 YENİMAH.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 SAKARYASPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 KÜÇÜKKÖYSPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U16 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 ERDEKSPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
11:00 BOSTANCISPOR MUSAKÇASPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 GÖNEN ÜZÜMLUSPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 GÖNENKARŞIYAKASPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
13:00 OCAKLARSPOR ÇINARLIGÜCÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. OCAKLAR
15:00 SARIKÖYSPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR HAVRAN FATİH BLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. EDREMİT
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAM
SAAT TAKIMLAR KATEGORİ SALON
19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI KARETE KÜÇÜK, YILDIZ VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
15:00 OKULLARARASI HALK OYUNLARI MİNİKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI Ş.TURGUT SOLAK S.S.
10:00 KARAHALLILAR O.O BİGADİÇ CUMHURİYET O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
11:00 BALIKESİR BKM OKULLARI YAPUKKÖY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
12:00 BİGADİÇ YAĞCILAR YİBO GENERAL KEMAL O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR RAHMİ KULA A.L. S.S.
13:00 ÖZEL İZ O.O BANDIRMA EVYAPAN O.O VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER RAHMİ KULA A.L. S.S.
14:30 ÇİĞDEM BATUBEY O.O CUMHURİYET O.O BİGADİÇ VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER RAHMİ KULA A.L. S.S.
11:00 YARIŞ O.O CUMHURİYET O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:45 BİGADİÇ ÇAĞIŞ O.O ŞEHİT NECMİ GÜRGEN O.O BALYA FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
12:30 ÖZEL İZ O.O FATİH O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
13:15 M.AZMAN ÇAVUŞ O.O SUSURLUK NİMET SADIK O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 SUSURLUK MEHMETÇİK O.O KARAHALLILAR O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
11:45 GAZİ İHO GENERAL KEMAL O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
12:30 ALİ HİKMET PAŞA O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
13:15 SINDIRGI CUMHURİYET O.O KARAMANKÖY MEHMETÇİK O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 BİGADİÇ YAĞCILAR YİBO M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 2 NO
11:00 M.AHMET GENÇ OO M.AKİF ERSOY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
12:00 SARIKÖY OO MANYAS ATATÜRK OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
13:00 6EYLÜL OO Ö.IŞIL İPEK OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
11:00 AYVALIK MECİT ATAKLI OO AYVALIK 15 EYLÜL OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER ALİBEY SAHASI
12:00 AYVALIK ALİ CETİNKAYA OO AYVALIK MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER ALİBEY SAHASI
13:00 AYV.ALİÇETİNKAYA OO AYV.ÖZEL UĞUR BAHÇEŞEHİR OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
13:45 AYV.MEHMET AKİF ERSOY OO AYVALIK SAKARYA OO FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER ALİBEY SAHASI
14:30 EDR.M.AKİF ERSOY OO AYVALIK M.AKİF ERSOY OO FUTBOL YILDIZ KIZLAR ALİBEY SAHASI
20 ŞUBAT 2018 SALI
09:30 OKULLARARASI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI Ş.TURGUT SOLAK S.S.
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 YARIŞ O.O ÖZEL İZ O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 YUNUS EMRE O.O DURSUNBEY SELİMAĞA O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
13:00 SINDIRGI CUMHURİYET O.O ZAĞNOSPAŞA O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 BALIKESİR BKM OKULLARI M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
12:00 ÇAĞIŞ O.O BİGADİÇ GAZİ İHO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
13:00 BİGADİÇ İSKELE O.O CUMHURİYET O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 YILDIZ 75.YIL O.O KUVAYI MİLLİYE O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
15:00 GENERAL KEMAL O.O KARAHALLILAR O.O FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 Ş.ÖMER FARUK BOL İHO YUNUS EMRE O.O FUTBOL YILDIZ KIZLAR AHP 1 NO
10:00 EDREMİT 75 YIL OO EDREMİT MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 BURHANİYE BAHÇELİEVLER OO EDREMİT YOL ÖREN ERSİN AKPINAR FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:00 EDREMİT KADIKÖY LEMAN AKPINAR ALÇEV OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 EDREMİT ZEYTİNLİ O O EDREMİT ÖZEL UĞUR OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
10:00 AYV.15 EYLÜL OO BURHANİYE KIZIKLI OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR AYVALIK S.S
11:00 AYVALIK MECİT ATAKLI OO AYVALIK M.AKİF ERSOY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR AYVALIK S.S
10:00 EDREMİT KADIKÖY LEMAN AKPINAR EDR.MEKTEBİM OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
11:00 EDR.ŞEHİT KADİR ALTINÖZ OO ALÇEV OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
12:00 HAV.BÜYÜKDERE G.M. UYSAL EDREMİT ZEYTİNLİ OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
13:00 EDREMİT OO EDR.M.AKİF ERSOY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
14:00 EDR.ÖZEL UĞUR OO HAVRAN SEKİZEYLÜL OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
15:00 EDR.75 OO EDR.MEVLANA OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
13:30 BURHANİYE KIZIKLI OO HAVRAN SEKİZ EYLÜL OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
15:00 BURHANİYE PELİTKÖY H.S. OO AYV.M.AKİF ERSOY OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:00 Ş.SÜLEYMANBEY OO SUSURLUK İHOO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
12:00 VECİHİBEY OO K.ENVER AKOĞLU OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
13:00 MEHMETÇİK OO BANDIRMA İHOO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
14:00 Ö.BAHÇEŞEHİR OO EVYAPAN OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR ŞMG S.S.
10:00 EDREMİT 75 YIL OO EDREMİT MEHMET AKİF ERSOY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 BURHANİYE BAHÇELİEVLER OO EDREMİT YOL ÖREN ERSİN AKPINAR FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:00 EDREMİT KADIKÖY LEMAN AKPINAR ALÇEV OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 EDREMİT ZEYTİNLİ O O EDREMİT ÖZEL UĞUR OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 M.AHMET GENÇ OO M.AKİF ERSOY OO GÖNEN FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:00 GÖNEN ALTIEYLÜL OO KARŞIYAKA 100.YIL OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
13:00 SARIKÖY OO ATATÜRK OO GÖNEN FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
14:00 HASANBEY OO Ö.IŞIL İPEK OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 MANYAS İHOO Ş.SÜLEYMANBEY OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:00 K.ENVER AKOĞLU OO ESNAF SAN. OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
13:00 Ş.BEDİR KARABIYIK OO BANDIRMA OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
14:00 VECİHİBEY OO SUSURLUK MEHMETÇİK OO FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
14:45 7.MAÇ GALİBİ 8.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
15:30 10.MAÇ GALİBİ 9.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI MASA TENİSİ YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI Ş.TURGUT SOLAK S.S.
10:00 M.ŞEREF EĞİNLİOĞLU O.O YARIŞ O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 ÖZEL İZ O.O ÇİĞDEM BATUBEY O.O VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
12:00 OVAKÖY O.O BİGADİÇ YAĞCILAR YİBO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
13:00 YAĞCILAR YİBO BİGADİÇ ÖZEL İZ O.O VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
14.30 ŞEHİT MUSTAFA ADIŞEN O.O ŞAMLI ÇİĞDEM BATUBEY O.O VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 A GRUBU 1. F GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:45 B GRUBU 1. E GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
12:30 C GRUBU 1. D GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
13:15 D GRUBU 1. C GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
14:00 E GRUBU 1. B GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
14:45 F GRUBU 1. A GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 KARŞIYAKA100.YIL M.AHMET GENÇ OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
12:00 ATATÜRK OO SARIKÖY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
13:00 MANYAS İHOO 6EYLÜL OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
11:00 G GRUBU 1. J GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:45 H GRUBU 1. I GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:30 I GRUBU 1. H GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:15 J GRUBU 1. G GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE
09:30 OKULLARARASI ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI Ş.TURGUT SOLAK S.S.
11:00 A GRUBU 1. G GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 B GRUBU 1. F GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
13:00 C GRUBU 1. E GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 D GRUBU 1. C GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
12:00 E GRUBU 1. B GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
13:00 F GRUBU 1. A GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
14:00 G GRUBU 1. D GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER AHP 2 NO
10:00 EDREMİT KADIKÖY LEMAN AKPINAR ALÇEV OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
11:00 EDR.MEKTEBİM OO EDR.ŞEHİT KADİR ALTINÖZ OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
12:00 HAV.BÜYÜKDERE G.M. UYSAL EDR.M.AKİF ERSOY OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
13:00 EDREMİT ZEYTİNLİ OO EDREMİT OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
14:00 EDR.ÖZEL UĞUR OO EDR.MEVLANA OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
15:00 HAVRAN SEKİZEYLÜL OO EDR.75 OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR EDREMİT S.S.
10:00 BUR.HACI MUSTAFA M.OO AYV.M.AKİF ERSOY OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:30 BURHANİYE KIZIKLI OO BURHANİYE PELİTKÖY H.S. OO VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:00 H GRUBU 1. K GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
12:00 I GRUBU 1. J GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 J GRUBU 1. I GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
14:00 K GRUBU 1. H GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 L GRUBU 1. M GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
12:00 M GRUBU 1. L GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SAHASI
11:00 N GRUBU 1. O GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
12:00 O GRUBU 1. P GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
13:00 P GRUBU 1. N GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
14:00 7.MAÇ GALİBİ 9.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
14:45 10.MAÇ GALİBİ 8.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SAHASI
23 ŞUBAT 2018 CUMA
10:00 A1 D2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 B1 C2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
12:00 C1 B2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
13:00 D1 A2 VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
14:00 BANDIRMA EVYAPAN O.O YAĞCILAR YİBO BİGADİÇ VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
15:30 CUMHURİYET O.O BİGADİÇ ŞEHİT MUSTAFA ADIŞEN O.O ŞAMLI VOLEYBOL YILDIZ ERKEKLER Ş.TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
11:00 4.MAÇ GALİBİ 5.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
12:00 3.MAÇ GALİBİ 6.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER AHP 1 NO
11:00 11.MAÇ GALİBİ 14.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:45 13.MAÇ GALİBİ 12.MAÇ GALİBİ FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:00 M.AKİF ERSOY OO KARŞIYAKA100.YIL VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
12:00 MANYAS ATATÜRK OO ATATÜRK OO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
13:00 Ö.IŞIL İPEK OO MANYAS İHOO VOLEYBOL YILDIZ KIZLAR GÖNEN S.S.
Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Adres : Bahçelievler Mah. Menekşe Sok. No:1
Telefon : 0266 2411942
Faks : 0266 2416652
Web : balikesir.gsb.gov.tr
Facebook : BalikesirGhsim10
Twitter : @Balikesir_GHSIM