Karlahan : Hocamız Görevinin Başındadır

Bandırmaspor'da Teknik Direktör Ramazan Kurşunlu'nun istifa ettiğine ve yapılan görüşmeler sonrası istifa kararından dönüldüğüne dair çıkan haberler üzerine Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel Karlahan sosyal medya Bandırmaspor Kulüp Sayfasında kıonuyla ilgili açıklama yaptı. Karlahan haberlerın asılsız olduğunu iddia ederek hocanın görevinin başında olduğunu belirtti.

Göksel Karlahan'ın açıklaması : 

BİZİ HEDEFİMİZDEN ŞAŞIRTAMAZLAR
Bugun sosyal medyada çıkan asılsız haberler üzerine açıklama yapmak zorunda kalınmıştır. 
Başkanımız Göksel KARLAHANile Teknik Sorumlumuz Ramazan KURŞUNLU arasında sorun varmış gibi lanse edilmek istenmiş, hayati önem taşıyan Konya maçı öncesi bu yapılanlarda kasıt aranmaktadır.
Kulüp Başkanımız Göksel KARLAHAN ve Teknik Sorumlumuz Ramazan KURŞUNLU yaptıkları açıklamada Pazartesi günü deplasman dönüşü sonrası her zaman ki oynanan maçın kritiği ve önümüzdeki hafta hepimiz için hayati önem taşıyan K. Anadolu Selçuk maçı için görüş akıl verişi ve sakat oyuncuların durumu konulurken bir anda sosyal medyada yalan yanlış haberler ile sarsıldık. Şu bilinmelidir ki, Bandırmaspor un yükselişinin önüne kimse geçemez, bu takım liğde kalacak. Buna kimse engel olmayacaktır.

BANDIRMA GERÇEK - 18-03 -2019  MEHMET LEVENTOĞLU