Bandırma'da En Güzel Çay Nerede İçilir? Kristal Çay Bahçesi'nin Öyküsü

Bandırma'da En Güzel Çay Nerede İçilir? Kristal Çay Bahçesi'nin Öyküsü.

1989 yılında hizmete başladığından bu yana  Kristal Çay Bahçesi  Bandırmalıların Çay denince ilk akla gelen  ve tercih edilen yeridir.

Bandırma'da  Çay Bahçesi denince geleneği sürdürerek hizmet veren tek yer olan  KRİSTAL ÇAY BAHÇESİ  her gün SABAH 07'DEN İTİBAREN servise açık olan ünlü açık büfe kahvaltısına da eşlik eden birinci kalite Türk çayı ile rakipsizdir.

Klasik üsulde  demlenen Türk  çayını ince belli bardaklarda  taptaze kokusuyla  sunumu hizmet elemanlarınca ücretsiz gerçekleştirilir. 

Bir Türk kahve bağımlısıysanız , devamı sizi çok ilgilendiriyor.  Bandırma'nın ünlü kahve değirmencisi Cömert Kahve üretimi, yumuşak içim kaliteli kahvenin büyülü dünyasıyla hala tanışmadıysanız üzgünüz. .Yudumladığınız kahvenizdeki kaliteyi ilk tadımdan itibaren fark edeceğiniz  damak zevki bağımlılığınız  olacaktır. Kristal Çay Bahçesi , Türk Kahvesi  size Türk Kahve Kültürünün emsalsiz  eksiksiz bir deneyimini 35 yıldan beri son derece ekonomik ücretlerle hizmetinize  sunmaya devam ediyor.

 Anadolu'nun şifa kaynağı doğa çaylarını Kristal Çay Bahçesi'nde özel filtreli aparatlarla taptaze yudumlamanın keyfine  varırken   özenle seçilmiş  doğal çayların geniş bir koleksiyonu deneyimlerinize katabilirsiniz.. Ayrıca, eğitimli personelimiz tercihlerinize göre size rehberlik edebileceğinden, en sevdiğiniz içeceği  34 yıllık geçmişte kalan  kuruluşundan bugüne kadar hizmet almış milyonlarca kişi gibi güvenle tüketebilirsiniz. . Bugün Bandırmalıların Çay ve Kahve denince ilk akla gelen yerin KRİSTAL ÇAY BAHÇESİ olması tesadüf değil. Dünyada eşine az rastlanır masanıza hızlı servis , güler yüzlü hizmet ve kalitesinden ödün verilmeyen ürünlerin , en ekonomik şekilde sunulmasını sağlayan  mütevazi dekorasyonu ile  kendinizi evinizin sıcaklığında dostlarınızla birlikte hissedebileceksiniz. 

Belki  ünlü serinletici kahve Frappe komşumuz Yunanistan'da Selanik'te doğmuş  olsa da bugün Kristal Çay Bahçesi'nin klasik ve diğer çeşitli Frappe'lerinin ünü özellikle yabancı misafirlerin  tercihli bilgi alanındadır.. Aslında lezzetli protein içecekleri ve  taze meyvelerle buzlu olarak kişiye özel üretilen smoothie'ler  yılın mevsimine göre  her zaman bulacaksınız.

Türkiye'nin en güzel sahil meydanı olan Bandırma Cumhuriyet Meydanı deniz  sahilinde Bandırma Eski İskele ve  Belediye Nikah Salonu bitişiğinde   olan  Kristal Çay Bahçesi denizle kucak kucağa belki limana yanlışlıkla giren Yunusların seyrinde ama her daim martılar eşliğinde  arabanızı otoparkta kolayca park edip çıkışınızda için de uygun trafik koşullarında yolunuza devam edebileceksiniz.

09-11-2009/ BGTANITIM