Bandırma Kaymakamı Ali Mantı Ankara Mamak Kaymakamlığına Atandı

 5 Yıllık Bandırma Kaymakamlığı görevini Başarıyla bitiren Ali MANTI ANKARA MAMAK KAYMAKAMLIĞINA ATANDI

24.08.2009 Tarihinden bu yana 5 yıllık görev süresince  Bandırma ilçe Kaymakamlığını başarı ile Yürüten Kaymakam Ali Balta,Ankara'nın Mamak ilçe Kaymakamlığına atandı.
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Mülki İdare Amirleri 2015 kararnamesi bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.
28 Haziran 2015 Tarihli ve 29400 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Mamak ilçe Kaymakamı olan Ali MANTI ,24/08/2009 tarihinden Bu yana Bandırma Kaymakamı olarak  görev yapıyordu.Bandırma'da görev yaptığı süre içerisinde özgünkişiliğiyle tüm kesimlerce sevilen bir kimlik olan Ali Mantı spora düşkünlüğü ile tanınırken görev süresince Bandırmaspor'a alt yapı ve kurumsal desteğiyle de dikkatleri çekmişti.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan Mülki İdare Amirleri 2015 kararnamesi Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre Edremit Kaymakamı Abdulhamit ERGUVAN'ın, Bursa Vali Yardımcılığına atanırken, yerine Kırkağaç Kaymakamı Ali SIRMALI’nın Edremit Kaymakamlığı'na Ataması yapıldı. Yine Burhaniye eski Kaymakamı Osman Yenidoğan’ın Balıkesir Büyükşehir Genel Sekreteri olmasıyla stajyer kaymakamla idare edilen Burhaniye Kaymakamlığına Tekirdağ-Saray Kaymakamı Hüseyin ÖNER atandı. Görevinden istifa ederek Muş’tan AKP Milletvekili aday adayı olan Gömeç Kaymakamı Naif Yavuz’da Kelkit kaymakamlığına atanırken, yerine Hakkari Vali Yardımcısı Cumhur Duran atandı.