Pakize Mutlu Aydemir "Susurluk Gürece Göleti Mesire Yeri Olacak

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ PAKİZE MUTLU AYDEMİR “BALIKESİR’İ GELİŞTİRMEK İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Aydemir “Balıkesir’i Geliştirmek İçin durmadan çalışıyoruz. Depreme dayanıklı Okullarımız İlimize Hayırlı Olsun” dedi.

Doğa harikası Gürece gölet’ in de incelemelerde bulunan milletvekili Aydemir  “Burası doğa harikası bir yer turizme kazandırılması, mesire alanı olarak kullanılması ve doğal park olarak değerlendirilmesi amacıyla bir proje çalışması yapılmakta, amacımız bir an önce bu doğa harikasının tüm Türkiye tarafından bilinir bir yer haline getirilmesini sağlamak.” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir “Balıkesir’de adeta 24 saat yaşayan bir şehri ve şehrimizdeki hizmetlere her gün bir yenisini ekliyor ve her gün bir kat daha şevkle ve hizmet aşkı ile güne uyanıyoruz, her şey siz değerli Balıkesirli hemşerilerimiz için.” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Aydemir gezi ve incelemelerine bugün de devam etti. Balıkesir’i adeta baştan sona her metrekaresine gezerek vatandaşlarla bir araya gelen ve ilk olarak Susurluk ilçesinde “Mini park Akademi Anaokulu” açılışına katılan milletvekili Aydemir; “Eğitimin İlk basamağı olan anaokulumuzun yavrularımızın yetişmesinde önemli bir rolü olacağı kuşkusuzdur, bu okulumuzda bu amaçla yavrularımıza büyük bir hizmet sunacaktır hayırlı olmasını diliyorum”. dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir daha sonra Balıkesir Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve Susurluk Ak Parti İlçe Başkanı Fahrettin Şener ile doğa harikası Gürece gölet’ in de incelemelerde bulunan milletvekili Aydemir  “Burası doğa harikası bir yer turizme kazandırılması, mesire alanı olarak kullanılması ve doğal park olarak değerlendirilmesi amacıyla bir proje çalışması yapılmakta, amacımız bir an önce bu doğa harikasının tüm Türkiye tarafından bilinir bir yer haline getirilmesini sağlamak.” dedi.

EĞİTİM ve ÖĞRETİME GELECEĞİMİZ ÇOCUKLARIMIZA YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR.

Balıkesir’de depreme dayanıklı okulların dönüşümü konusunda önemli çalışmaları bilinen Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir bu çalışmaların meyveleri de alınmaya başlandı. Karesi ilçesinde Protokol üyeleri ile birlikte ’24 Derslikli Sakarya İlkokulunun’ Temel atma törenine katılan milletvekili Aydemir ‘Ülkemiz depremle yaşamaya ve buna göre hazırlıklar yapmaya devam ediyor. Depreme dayanıklı binalar ve okullar Devletimizin Deprem gerçeğine ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir, Bu okulumuz 24 derslik olarak inşa edilecek ve depreme dayanlıklı olacak.

Balıkesir’de Eğitim alanındaki başarılarımızı modern, yeni ve depreme dayanıklı ferah binalarda çocuklarımıza eğitim almalarını sağlayarak devam ettiriyoruz ve bundan sonra da bu alandan asla taviz vermeden devam edeceğiz.

Balıkesir halkımız şunu unutmamalıdır ki Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir’in Vizyonunu değiştirmeye kararlıdır. Bizde bu amaç doğrultusunda gecemizi gündüzümüze katarak yılmadan yorulmadan çalışmaya ve İlimize böyle eserler kazandırmaya devam edeceğiz’ dedi.