Başkan Tosun Recep Gencer Meslek Lisesinde

BAŞKAN TOLGA TOSUN: “OKULUMUZUN ÜRETİMİNE KATKI SUNMAYA HAZIRIZ”
Ülkemizin ve tüm dünyanın salgınla mücadele ettiği bu dönemde Hijyen Maddesi üretimiyle halk sağlığı adına önemli bir hizmet veren Bandırma Recep Gencer Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Okul Müdürü Aysun Karadayı ile bir araya geldi.
Başkan Tolga Tosun ziyarette çalışmalar ve dezenfektan üretimi hakkında Müdür Karadayı’dan bilgi alırken okulun üretim sürecinde gereksinim duyduğu materyal ve benzeri malzeme talebi olup olmadığı konusunda görüşmelerde bulundu.
Bandırma Recep Gencer MTAL’nin dezenfektan üretimiyle kentimizde ve bölgemizde önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirten Başkan Tolga Tosun, yer ve el dezenfektanı üretimiyle ülkemizde 8 il ve 38 okuldan biri olarak içinde bulunduğumuz bu zor süreçte önemli ve başarılı bir hizmeti yerine getirdiğini söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Salgınla mücadele sürecinde dezenfektan üretimiyle önemli bir çalışmayı yerine getiren Bandırma Recep Gencer MTAL’ni ve Okul Müdürümüz Sayın Aysun Karadayı Hanfendiyi ziyaret ettik. Salgınla mücadele sürecinde okulun bir ihtiyacı olup olmadığı konusunda kendilerinden bilgi aldık. Burada gerçekten önemli bir çalışmayı yerine getiriyorlar. Kendilerine bu konuda destek vermeye hazırız. Bu zor süreci el ele vererek dayanışma içinde atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

01-04-2020