Yeni Dünya Düzeni Tarihi ve Yeni Birleşmiş Milletlere Doğru Bir Sentez

 Yeni Dünya Düzeni Tarihi ve Yeni Birleşmiş Milletlere Doğru Bir Sentez

Evet doğrudur dünya beşten büyüktür. Ama Bir olan beş ve beşin katlarından da daha büyüktür.

Yeni Dünya Düzeni (NWO) gündeminin yaratılması ,dünya  gezegeni ve uzaysal yerleşimlerde geçerli bir yaşam biçimini gerekli herhangi bir yolla kontrol etmeye karar veren kişi meşhur karakter Mayer Amschel Rothschild tarafından harekete geçirildi. 

Tabii ki, bu kastedilen: aldatma, kontrol, mali köleleştirme, şantaj ve cinayet ... ama aynı zamanda uzak mesafelerdeki şeyler, örneğin: savaşlar, kıtlık ve küçümseme ... ondan önce bir soykırım gibi. Rothschild ailesinin ne kadar güçlü ve kara yürekli olduğu kabul edilmiştir.Onlar dünyanın en zengin klanlarıdır ve imparatorlukları kemiklerin ve acıların dağları üzerine kurulmuştur. Başlangıç tarihinden öncesi bir başka yazı konusudur.

1773 - Mayer Amschel Rothschild, en etkili on iki arkadaşını bir araya getiriyor ve onları  dünyayısahip oldukları güçle  yönetebileceğine ikna ediyor. Bu toplantı Frankfurt, Almanya'da gerçekleşir. Rothschild aynı zamanda arkadaşlarını planladığı organizasyona liderlik etmesi için mükemmel bir aday, inanılmaz bir akıl ve ustalık birliği bulduğunu söylüyor - Adam Weishaupt. 

1 Mayıs 1776 - Adam Weishaupt (Spartacus adlı kod), İlluminati Düzeni adlı gizli bir toplum kurar. Weishaupt, Almanya'nın Bavyera şehrindeki Ingolstadt Üniversitesi'nde Canon Hukuk Profesörüdür. İlluminati Yeni Dünya Düzeni'ni kurmak istiyor .

  Amaçları şu şekildedir:  1) Tüm emredilen hükümetlerin  kaldırılması 2) Özel mülkün  kaldırılması 3) Mirasın kaldırılması  4) Vatanseverliğin  kaldırılması 5) Ailenin  kaldırılması 6) Dinin kaldırılması  7) Tek Bir dünya hükümetinin oluşturulması 

Temmuz 1782 - İlluminati'nin Emri, Wilhelmsbad Kongresi'nde Masonlarla birlikte güçlerini birleştirdi. 
 İlluminati Sırasının imzası,  ilk olarak 1933'te ABD doları cinsinden banknotların ters tarafında ortaya çıktı. 13 katlı piramidin tabanında, 1776 (Romen rakamlarında MDCCLXVI). Her yöne yayılan göz, Weishaupt tarafından kurulan Gestapo benzeri bir terörist örgütü simgeleyen “her şeyi gören göz” dir. Latince “ANNUIT COEPTIS” kelimesi “işletmemiz (komplo)” başarı ile taçlandırıldı. ”Aşağıda“ NOVUS ORDO SECLORUM ”:“ Yeni Bir Toplumsal Düzen ”ya da“ Yeni Dünya Düzeni ”. 

1785 - Lanze adlı bir İlluminati kuryesi yıldırım çarptı ve Ratisbon kasabası ile at sırtında seyahat ederken öldürüldü. Bavyera yetkilileri, eyer çantalarının içeriğini incelediklerinde, İlluminati Düzeni'nin varlığını keşfederler ve Fransız Devrimi'ni detaylandıran planları bulurlar. Bavyera Hükümeti, Fransa hükümetini yaklaşan felakete karşı uyarmaya çalışıyor, ancak Fransız Hükümeti bu uyarıya boyun eğemiyor. Bavyeralı yetkililer, bulabilecekleri İlluminati'nin bütün üyelerini tutuklarlar, ancak Weishaupt ve diğerleri yeraltına gittiler ve bulamazlar. 

1796 - Amerika Birleşik Devletleri'nde başkanlık seçimlerinde masonluk önemli bir sorun haline geldi. John Adams, Masonry'ye karşı çıkarak seçimleri kazandı ve oğlu John Quincy Adams, Mason Lodges'ın kurduğu millete yönelik korkunç tehdidi uyardı:  
“Masonluğun Düzeni, eğer en iyisi olmasa da, Birliğin şu anda işlediği en büyük ahlaki ve politik kötülüklerden biri olduğuna inanır ve içtenlikle inanıyorum.”
1797 - İskoçya'daki Edinburgh Üniversitesi'nde Doğal Tarih Profesörü olan John Robison, Adam Weishaupt'in onu işe almaya çalıştıklarını ortaya koyduğu “ Bir Komplo Kanıtı ” başlıklı bir kitap yayınladı . İlluminati'nin dünyasal hedeflerini ortaya çıkarır. 1821 - George WF Hegel, Hegelci diyalektik olarak adlandırılan - İlluminati hedeflerinin gerçekleştirildiği süreçtir. Hegeliyen diyalektiğine göre, tez artı antitezi senteze eşittir. Diğer bir deyişle, önce bir krizi körüklersiniz. Sonra sorun hakkında bir şeyler yapılması gereken muazzam bir kamu çıkmazı var. Yani, gerçekten istediğin değişimleri getiren bir çözüm sunuyorsun, ama hangi insanlar başlangıçta kabul etmek istemiyorlardı. 

1828 - İlluminati'yi finanse eden Mayer Amschel Rothschild, onun gibi Uluslararası Bankacıları düzenlemeye çalışan ulusal hükümetlere olan saygısızlığını ifade ediyor: 
“Bir milletin parasını vermeme ve kontrol etmeme izin ver, ve ben kimin yasaları yazdığını umursamıyorum.”
1848 - Musa Mordecai Marx Levy, diğer adı Karl Marx, “Komünist Manifesto”yu yazdı. Marx, İttifak'ın Lideri olarak adlandırılan bir İlluminati cephesinin üyesidir. 

O sadece ekonomik ve politik değişimleri savunmaz; ahlaki ve manevi değişimleri de savunur. Ailenin kaldırılması gerektiğine ve bütün çocukların merkezi bir otorite tarafından yetiştirilmesi gerektiğine inanıyor. Tanrıya karşı tavrını şöyle ifade ederek ifade eder: 
“Bütün din, devlet, ülke, vatanseverlik fikirlerine karşı savaşmalıyız. Tanrı fikri, sapkın bir uygarlığın anahtarıdır. Yıkılmalı ”dedi.
22 Ocak 1870 - İtalyan devrimci önderi Giuseppe Mazzini'ye gönderilen bir mektupta, İskoç Masonluğun Güney Yargısının Egemen Büyük Komutanı Albert Pike - gizli bir toplumda gizli bir toplumun kurulmasını duyurdu:  “Bilinmeyecek bir süper ritüel yaratmalıyız, ki seçeceğimiz yüksek dereceli Masonlar olarak adlandıracağız. Masonluktaki kardeşlerimizle ilgili olarak, bu adamlar en katı gizlilik sözü olmalıdır. Bu yüce ayin sayesinde, tek bir uluslararası merkez olacak olan tüm masonluğa, daha güçlü olduğu için yönünü bilinmeyeceğiz. ” 
Bu çok gizli organizasyona Yeni ve Yeniden Düzenlenmiş Paladian Rite denir. (Bu yüzden, Masonluğa katılan erkeklerin yaklaşık% 95'inin, örgütün amaçlarının gerçekte ne olduğu konusunda bir ipucu bulamamasıdır. İyi çalışmalar yapan iyi bir topluluk örgütü olduğu kanaatindeler.) 1875 - Rusça Okültist Helena Petrovna Blavatsky, Theosophical Society'yi kurdu. Madam Blavatsky, Bilgelik Ustaları olarak bahsettiği Himilayalar'daki Tibetli kutsal kişilerin, telepati ile Londra'da onunla iletişim kurduğunu iddia ediyor. Hıristiyanların herşeye sahip olduğu konusunda ısrar eder - Şeytan iyidir ve Tanrı kötülüktür. Yazar: 

“Hıristiyanlar ve bilim adamları, Hintli ihanetlerine saygı duymak için yapılmalıdır. Hindistan'ın Bilgeliği, felsefesi ve başarısı, Avrupa ve Amerika'da bilinmelidir. ” 
1884 - Fabian Society, sosyalizmi geliştirmek için Büyük Britanya'da kuruldu. Fabian Society ismini, Hannibal'in ordusuyla savaşan küçük savaşlarda savaşan Roma General Fabius Maximus'tan alıyor. 14 Temmuz 1889 - Albert Pike dünyanın 23 Yüksek Kuruluna talimatlar veriyor. Mason ibadetinin gerçek nesnesi kim olduğunu ortaya çıkarır: 

“Size, Egemen Büyük Eğitmenler Geneline göre, bunu 32., 31. ve 30. derecelerin kardeşlerine tekrarlayabileceğinizi söylüyorsunuz: Mason din, yüksek dereceli her inisiyettedir, saflıkta muhafaza edilmelidir. Luciferian doktrininin. ” 
1890-1896 - John Ruskin'in coşkulu bir öğrencisi olan Cecil Rhodes, o dönemde bir İngiliz kolonisi olan Güney Afrika Başbakanıdır. Güney Afrika'nın altın ve elmas zenginliklerini sömürüp kontrol edebiliyor. 

Dünyanın tüm yaşanabilir bölümlerini egemen bir seçkinlerin egemenliği altında getirmeye çalışır. Bu amaçla, ünlü Rodos Burslarını kurmak için geniş zenginliğinin bir kısmını kullanır. 1893 - Theosophical Society, Chicago'da düzenlenen Dünya Dinleri Parlamentosu'na sponsor oldu. Konvansiyonun amacı, Batı'ya reenkarnasyon inancı gibi Hindu ve Budist kavramları tanıtmaktır. 1911 - Büyük Britanya Sosyalist Partisi, Hıristiyanlıktaki konumlarını açıkça belirttikleri “Sosyalizm ve Din” başlıklı bir broşür yayımladı: 

“Bu nedenle, sosyalizmin dinin doğal düşmanı olduğu çok derin bir gerçektir. Bir Hıristiyan Sosyalist aslında bir anti-sosyalisttir. Hıristiyanlık, sosyalizmin antitezidir. ” 1912 - Başkan Woodrow Wilson'ın yakın danışmanı olan Albay Edward Mandell House,“ Phillip Dru: Administrator ”ı yayınlıyor ve“ sosyalizmi Karl Marx'ın hayal ettiği gibi ”destekliyor.”  3 Şubat 1913 - Federal Hükümet'in ilerici bir gelir vergisi getirmesini mümkün kılan ABD Anayasası'nın 16. Değişikliği onaylandı. “Komünist Manifesto” nun 2 numaralı planı, ilerici gelir vergisi talep etmişti. (Kanada'da, gelir vergisi, 1917'de, savaş çabalarını finanse etmek için “geçici bir önlem” olarak tanıtıldı.)  1913 - Başkan Woodrow Wilson, ortaya koyduğu “Yeni Özgürlük” ü duyurdu: 

“Siyasete girdiğimden beri, özellikle erkeklerin görüşleri bana özel olarak izin vermişti. ABD'deki en büyük erkeklerden bazıları, ticaret ve üretim alanında, birilerinin korkuyor, bir şeyden korkuyorlar. Onlar, bu kadar organize, güçsüz, çok dikkatli, çok iç içe geçmiş, çok bütüncül, bu kadar yaygın olan bir yerde bir iktidar olduğunu biliyorlar, bu yüzden onların kınamada konuştuklarında nefeslerinin üstünde konuşmamaları daha iyi oldu. ” 
23 Aralık 1913 - Federal Rezerv (ne federal ne de bir rezerv - özel mülkiyete ait bir kurum) oluşturuldu. 1910 yılında, Jekyl Island, Georgia'da, Col. House dahil bir grup bankacı ve politikacı tarafından gizli bir toplantıda planlandı. 

Bu, Amerikan Hükümetinden özel bir bankacı grubuna para yaratma gücünü aktarıyor. Federal Rezerv Yasası Noel molasından hemen önce geçer. Kongre üyesi Charles A. Lindbergh Sr. (ünlü havacının babası) uyardı: 
“Bu hareket dünyadaki en büyük güveni kuruyor. Başkan bunu imzaladığında, Para Güven Soruşturması tarafından kanıtlanmış olan para gücü tarafından görünmez hükümeti yasallaştırılacaktır. ” 
1916 - Federal Reserve Yasası'nın yasaya girmesinden üç yıl sonra, Başkan Woodrow Wilson şunları gözlemledi: 
“En mutsuz bir adamım. Ülkemi bilinçsizce mahvettim. Büyük bir sanayi ulusu, kredi sistemi tarafından kontrol edilir. Kredi sistemimiz yoğunlaşmıştır. Bu nedenle ulusun büyümesi ve tüm faaliyetlerimiz birkaç erkeğin elinde. Medeni dünyadaki en tamamen yönetilen ve yönetilen hükümetlerden biri olan en kötü yönetilenlerden biri haline geldik. Artık özgür bir düşünce ile hükümet, artık hükümeti ve çoğunluğun oyuyla hükümeti değil, hükümeti de küçük bir grup egemen erkeğin görüş ve baskılarıyla bir hükümet ”.
1917 - New York ve Londra'daki Financiers'in yardımıyla, VI Lenin Rusya hükümetini devirebiliyor. Lenin daha sonra, önde gelen kapitalistler ve Komünizm arasındaki bağlantıların görünür çelişkilerini şöyle anlatıyor: 
“Başka bir ittifak da var - ilk bakışta garip olanı, şaşırtıcı olanı - ama bunun hakkında düşünürseniz, aslında, iyi bir şekilde anlaşılmış ve anlaşılması kolay bir şey. Bu, Komünist liderlerimizle kapitalistleriniz arasındaki ittifak. ” 
(Hegelci diyalektiği hatırlıyor musunuz?)  30 Mayıs 1919 - Tanınmış İngiliz ve Amerikan şahsiyetleri, İngiltere'deki Kraliyet Uluslararası İlişkiler Enstitüsü ve ABD'deki Uluslararası İlişkiler Enstitüsü'nü Col. House tarafından düzenlenen bir toplantıda kurar; not edilen ekonomist John Maynard Keynes da dahil olmak üzere çeşitli Fabian sosyalistleri tarafından katıldı. 1920 - İngiltere'nin Winston Churchill'i, Rusya'daki İlluminati ve Bolşevik Devrimi arasındaki bağlantıyı tanıdı. O gözlemler:

“Spartacus-Weishaupt günlerinden Karl Marx'a, Troçki, Bela Kun, Rosa Luxembourg ve Emma Goldman'a, bu dünya çapında uygarlığın yıkılması ve toplumun tutuklanma temelinde sulandırılması için bir komploya kadar. kıskançlık ve imkansız eşitliğin gelişimi, sürekli olarak artmaktadır.  
Fransız Devrimi'nin trajedisinde kesinlikle tanınabilir bir rol oynamıştır. Ondokuzuncu yüzyıl boyunca her yıkıcı hareketin ana unsuru olmuştur ve şu anda Avrupa ve Amerika'nın büyük şehirlerinin yeraltı dünyasından gelen bu sıra dışı kişilikleri, Rus halkını başlarının saçlarıyla kavramışlardır. Bu muazzam imparatorluğun tartışmasız ustaları haline gelecektir. ” 
1920-1931 - Louis T. McFadden, Bankacılık ve Curency Ev Komisyonu Başkanıdır. Federal Rezerv ile ilgili olarak, Kongre Üyesi McFadden şunları not ediyor: 
“ Federal Rezerv Kanunu yürürlüğe girdiğinde, bu Birleşik Devletler halkı burada bir dünya bankacılığı sisteminin kurulduğunu algılamıyordu. Uluslararası Bankacılar ve uluslararası sanayiciler tarafından kontrol edilen, devleti kendi çıkarları için köleleştirmek için birlikte hareket eden bir süper devlet.  
Fed tarafından yetkilerini gizlemek için her türlü çaba sarf edildi, fakat gerçek şu ki - Fed Hükümeti gasp etti. Burada her şeyi kontrol ediyor ve tüm dış ilişkilerimizi kontrol ediyor. Hükümetleri isteyerek yapar ve koparır. ”Büyük Buhran ve ülkenin FDR'nin Yeni Anlaşmasını kabul etmesiyle ilgili olarak şunları söylüyor:“ Kaza değildi. Dikkatli bir şekilde gerçekleşmiş bir olaydı. Uluslararası Bankacılar burada bir çaresizlik durumu yaratmaya çalıştılar, böylece hepimizin yöneticileri olarak ortaya çıkabilirler. ”
1921 - Col. House, Uluslararası İlişkiler Enstitüsü Amerikan şubesini Dış İlişkiler Konseyi'ne (CFR) yeniden düzenlemektedir. (Geçtiğimiz 60 yılda, her yönetimdeki üst düzey pozisyonların% 80'i - ister Demokrat ister Cumhuriyetçi olsun - bu örgütün üyeleri tarafından işgal edilmiştir.)  15 Aralık 1922 - CFR Dünya Hükümeti'ni “Dış İlişkiler” dergisinde onayladı. Yazar Philip Kerr şöyle diyor: 

“Tabii ki, bir tür uluslararası sistem yaratılana kadar, dünya 50 veya 60 bağımsız devlete bölünmüş kaldığı sürece, insanlık için hiçbir barış ve refah olmayacak. Bugün asıl sorun dünya hükümeti. ” 
1928 - HG Wells tarafından “ Açık İnfaz: Dünya Devrimi için Mavi Baskılar ” yayınlandı. Eski bir Fabian sosyalisti olan Wells şöyle yazar: 
“Açık Komplo'nun politik dünyası, mevcut hükümetleri zayıflatmalı, etkilemeli, birleştirmeli ve üstlenmelidir. Açık Komplo, sosyalist ve komünist coşkuların doğal mirasçısıdır; New York'un kontrolünde olan Moskova'nın kontrolünde olabilir. Açık Komplo'nun karakteri şimdi açıkça gösterilecek. Bir dünya dinidir. ” 
1933 - HG Wells tarafından “Geleceklerin Şekli” yayınlandı. Wells, bir Alman-Polonya anlaşmazlığından kaynaklanan, 1940 civarında ikinci bir dünya savaşını tahmin ediyor. 1945'ten sonra, “suçlu olarak enfekte” bölgelerde artan kamu güvenliği eksikliği olacaktır. 

“Modern Dünya Devleti” için plan, üçüncü girişimi üzerinde başarılı olacak ve Irak'ın Basra bölgesinde meydana gelen bir şeyden çıkacaktır. Kitap ayrıca şöyle demektedir:
“Dünya hükümeti her ne kadar bir süredir açık olsa da, sonsuza kadar korkulan ve mırıldandı olsa da, hiçbir yerde bir muhalefet bulamadı.” 
21 Kasım 1933 - Başkan Edward Roosevelt'e bir mektup yazdı. 
“Meselenin gerçek gerçeği, sizin ve benim bildiğimiz gibi, büyük merkezlerdeki bir finansal unsurun, Andrew Jackson'ın günlerinden beri Hükümete sahip olduğunu” ifade ediyor. 
Mart 1942 - “TIME” dergisinde yer alan bir makale, daha sonraları Kilise Konseyi'nin bir parçası olan ve daha sonra Kilise Konseyi'nin bir parçası olan Federal Kiliseler Konseyi'ni ağırlığını küresel bir otorite kurma çabalarına borçluyor. Konsey'in en üst düzey yetkililerinin bir araya gelmesi aşağıdakilerden yararlanır:  1) bir delege yetkileri dünya hükümeti; 2) ulusal egemenliğe karşı güçlü acil sınırlamalar; 3) tüm ordu ve donanmaların uluslararası kontrolü. 30-bazı mezheplerin temsilcileri (375'i) “ekonomik yaşamın yeni bir düzeninin hem yakın hem de zorunlu olduğu” iddiasındadır - ya “demokrasi çerçevesinde ya da patlayıcı devrim yoluyla gönüllü işbirliğiyle” geleceğine emin olan yeni bir düzen. ” 

28 Haziran 1945 - ABD Başkanı Harry Truman dünya hükümetini bir konuşmada onayladı: 
“ABD'nin bir cumhuriyetinde bir araya gelmek bizim için olduğu gibi, dünyanın bir cumhuriyetinde uluslar arası anlaşması da kolay olacaktır.” 
24 Ekim 1945 - Birleşmiş Milletler Sözleşmesi etkili oldu. Ayrıca 24 Ekim'de, Senatör Glen Taylor (D-Idaho), Senato Kararını 183'ü getirerek ABD Senatosu'nun uluslararası bir polis gücü de dahil olmak üzere bir dünya cumhuriyetinin kurulmasını desteklemeye çağırdı. 7 Şubat 1950 - Uluslararası finansçı ve CFR üyesi James Warburg bir Senato Dış İlişkiler Alt Komitesi'ne şunları söyledi: 

“Dünya hükümetine, ister beğenip beğenmediğinizde, ister fetih veya rızasıyla sahip olacağız” dedi. 
9 Şubat 1950 - Senato Dış İlişkiler Alt Komitesi, başlıyor Senato Eşzamanlı Çözünürlük # 66: 
“Evrensel barış ve adalete ulaşmak için, Birleşmiş Milletler'in mevcut Şartı, gerçek bir dünya devleti anayasası sağlayacak şekilde değiştirilmelidir.” 
1952 - Dünya Hükümeti Parlamenterler Dünya Birliği, yabancı birliklerin nasıl işgal edileceğini ve ABD ve Kanada'nın dünya hükümet planının bir parçası olarak bölüneceği altı bölgeyi nasıl polisize edeceklerini gösteren bir harita hazırlıyor. 1954 - Hollanda Prensi Bernhard, Bilderbergerleri kuruyor: yıllık olarak gizlice buluşan uluslararası politikacılar ve bankacılar. 1961 - ABD Dışişleri Bakanlığı, “Savaştan Özgürlük: ABD'nin Huzurlu Bir Dünyadaki Genel ve Tam Silahsızlanma Programı” başlıklı 7277 Sayılı Belge'yi yayınladı.  Bu, tüm ulusların silahsızlandırılması ve BM'yi son aşamaya götürmek için üç aşamalı bir planı anlatıyor. “hiçbir devlet, ilerici olarak güçlendirilmiş BM Barış Gücüne meydan okumak için askeri güce sahip olamaz”. 

1966 - George Clinton Üniversitesi'nde görevli Bill Clinton'ın danışmanı Profesör Carroll Quigley, şunları yazdığı “Trajedi ve Umut” başlıklı büyük bir cismi yazar: 
“Radikal sağın Komünistlerin harekete geçme biçiminde bir ölçüde faaliyet gösteren uluslararası bir ağ olan bir nesil var ve var oldu. Aslında, Yuvarlak Masa Grupları olarak tanımlayabileceğimiz bu ağın, Komünistler veya başka gruplar ile işbirliği yapmaktan kaçınmadığı ve sık sık yaptığı gibi.  
Bu ağın operasyonlarını biliyorum çünkü yirmi yıl boyunca çalıştım ve 1960'lı yılların başında iki yıl boyunca gazetelerini ve gizli kayıtlarını incelemeye izin verdim. Buna ya da amaçlarının çoğuna karşı hiçbir çekincim yok ve hayatımın çoğunda ona ve enstrümanlarının çoğuna yakınım. Hem geçmişte hem de yakın zamanda politikalarının bir kısmına itiraz ettim, ancak genel olarak benim görüş ayrılığım bilinmediğini ve tarih içindeki rolünün bilinmesi için yeterince önemli olduğuna inanıyorum. ” 
Nisan 1972 - Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Eğitim ve Psikiyatri Profesörü Chester M. Pierce, Çocukluk Eğitimi Uluslararası Derneği'nin açılış konuşmasında şunları söyledi: 
“Amerika'da beş yaşında okula başlayan her çocuk çıldır çünkü kurucu babalarımıza, ebeveynlerine doğru, doğaüstü bir varlığa olan inancına doğru belli sadakatlerle okula geliyor. Geleceğin uluslararası çocuğunu yaratarak tüm bu hasta çocuklara iyi davranmak öğretmenlerinize bağlı. ” 
Temmuz 1973 - Dış İlişkiler Temsilciler Meclisi üyesi David Rockefeller'ın uluslararası bankacı ve staunch üyesi , Üçlü Komisyon olarak adlandırılan yeni bir örgüt kurdu ve resmi hedef “üçün arasındaki politik, ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkileri uyumlaştırmak” dedi. Dünyadaki büyük ekonomik bölgeler ”(dolayısıyla“ Üçlü ”adı). 

Gelecekteki Başkan Jimmy Carter'ı kurucu üyelerden biri olmaya davet ediyor. Zbigniew Brzezinski , kuruluşun ilk yönetmeni. Dünyada üç büyük ekonomik alan vardır: Avrupa, Kuzey Amerika ve Uzak Doğu (Japonya, Güney Kore, Tayvan, vb.). 

Eğer, diğer iki ekonomik bölge ile ekonomik rekabete girebilmek için güçlerini birleştirmek zorunda kalma bahanesiyle, bu üç bölgenin her birindeki üye ülkeler, tek bir ülkeyi birleştirmeye karar verirse, üç süper-devlet, daha sonra -world hükümeti neredeyse elde edilecek. 

Fabian sosyalistleri gibi, onlar da nihai hedeflerine (dünya hükümeti) adım adım ulaşıyorlar. Bu amaç, Avrupa'da, Avrupa Topluluğu'nun tüm üye ülkelerinin ticaret engellerini kaldırmak ve para ve maliye politikalarını teknokratlara devretmek için 1993 yılında uygulanan Tek Avrupa Yasası (Maastricht Antlaşması) ile neredeyse başarılmıştır. Brüksel'deki Avrupa Komisyonu, Belçika. 

Ocak 2002'de, bütün bu Avrupa ülkeleri ulusal paralarını sadece bir ortak para birimi olan “Euro” ile paylaşmak için terk ettiler. Dahası, Nice Antlaşması, ülkeleri Avrupa Komisyonu'na vermek için daha fazla yetkiyi kaldırdı. 

1952'de AEC (Avrupa ülkeleri arasında kömür ve çelik endüstrisini düzenleyen ortak bir otorite olan Avrupa Ekonomik Topluluğu) olarak nihayet başlatılan şey nihayet bir Avrupa süper devletine dönüştü. Fransız sosyalist iktisatçı ve AET'nin kurucusu Jean Monnet, şunları söyledi: “Siyasi birlik kaçınılmaz olarak ekonomik birliği takip ediyor.” Dedi. 

“Bir Birleşik Avrupa’nın oluşturulması, Birleşik Dünya’nın yaratılmasına doğru atılmış önemli bir adım olarak görülmelidir.” 
Kuzey Amerika bölgesiyle ilgili olarak, üye ülkelerin birleşmesi Kanada ve ABD arasındaki serbest ticaretin ve daha sonra Meksika'nın geçmesiyle iyi bir şekilde devam ediyor. 

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, bu serbest ticaret anlaşmasının hepsine de tek bir para birimi olan Güney ve Orta Amerika'yı da dahil etmesi gerekiyor. Meksika Cumhurbaşkanı Vucente Fox 6 Mayıs 2002'de Madrid'de şunları söyledi: 

“Son olarak, uzun vadeli hedefimiz Amerika Birleşik Devletleri'yle, aynı zamanda Kanada'yla, diğer bölgesel ortağımızla, Avrupa Birliği tarafından yaratılanlara benzer bir bağlantı ve kurumlar topluluğu kurmaktır.” 
1973 - Birleşmiş Milletler operasyonu olan Roma Kulübü, “Küresel Dünya Sisteminin Bölgeselleştirilmiş ve Uyumlu Modeli” başlıklı bir rapor yayınlıyor. Bu rapor tüm dünyayı on krallığa ayırıyor. 1979 - Federal Acil Durum Yönetim Ajansı olan FEMA, devasa güçler veriyor. “Ulusal olağanüstü hal” durumunda, yasaları askıya alma, tüm nüfusu harekete geçirme, vatandaşları bir emir olmadan tutuklama ve gözaltına alma yetkisine sahiptir ve onları yargılanmaksızın tutmaktadır. Mülkiyeti, gıda maddelerini, ulaşım sistemlerini ele geçirebilir ve Anayasa'yı askıya alabilir. Sadece Birleşik Devletler'deki en güçlü varlık değil, aynı zamanda Kongre tarafından Anayasa hukuku kapsamında bile yaratılmadı. Başkanlık Yürütme Emri'nin bir ürünüdür. 

Bir İcra Düzeni, yalnızca ABD Başkanı'nın imzasıyla yasa haline gelir; Kongre'de Temsilciler veya Senatörler tarafından onaylanmasına bile gerek yoktur. “Ulusal acil durum” durumu, örneğin terörist saldırı, doğal afet veya borsa kazası olabilir. Burada, Anayasa ve Haklar Bildirgesini askıya alacak FEMA ile ilgili birkaç Yönetici emri bulunmaktadır. Bu İcra Kararları yaklaşık 30 yıldır rekor düzeydedir ve bir Başkanlık kaleminin  inmesiyle çıkarılabilir: # 10995: Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüm iletişim ortamlarını ele geçirme hakkı. # 10997: Hem kamu hem de özel sektördeki tüm elektrik, yakıt ve mineralleri ele geçirme hakkı. 

# 10999: Her türlü kişisel araç ve karayolları, limanlar ve su yollarının toplam kontrolü dahil olmak üzere tüm ulaşım araçlarını ele geçirme hakkı. # 11000: Herhangi bir Amerikan halkını ele geçirme ve Hükümet'in uygun gördüğü herhangi bir yere taşınacak iş güçlerini yaratmak için aileleri bölme hakkı. # 11001: Hem kamu hem de özel sektördeki tüm sağlık, eğitim ve sosyal tesislerini ele geçirme hakkı. # 11002: ABD’deki bütün erkeklerin, kadınların ve çocukların kayıtlarını zorlamak hakkı. # 11003: Tüm hava uzayını, havaalanlarını ve uçaklarını ele geçirme hakkı. # 11004: “Yer Değiştirilmiş Alanlar” oluşturmak için tüm konut ve finans makamlarını ele geçirme ve “güvensiz” olarak sınıflandırılan alanların terk edilmesini zorlama hakkı. 

# 11005: Hem kamu hem de özel tüm demiryollarını, iç su yollarını ve depolama tesislerini ele geçirme hakkı. # 11921: ABD mali kurumlarında ücret ve maaşlar, kredi ve para akışının Hükümet kontrolünü kurma planlarını yetkilendirir. 1991 - Başkan George Bush Sr, Birlik Mesajı'nda Yeni Dünya Düzeni'ne övgüde bulundu: 

“Söz konusu olan, birden fazla küçük ülkedir; Bu büyük bir fikir - yeni bir dünya düzeni… İnsanlığın evrensel özlemlerini elde etmek ... ortak prensiplere ve hukukun üstünlüğüne dayalı… Binlerce ışık noktasının aydınlatılması ... Değişimin rüzgarları şimdi bizde .” 
(Theosophist Alice Bailey, aynı ifadeyi - “ışık noktaları” nı - gizli aydınlanma sürecini tanımlarken - kullandı.)  Haziran, 1991 - Dünya liderleri, Almanya'nın Baden Baden şehrindeki Bilderberg Toplumunun başka bir kapalı kapı toplantısı için toplandı. Bu toplantıda David Rockefeller bir konuşmada şunları söyledi: 

“Washington Post'a, New York Times'a, Times Magazine'e ve yönetmenlerimiz toplantılarımıza katılan ve neredeyse kırk yıldır kendi takdirlerini yerine getirdikleri diğer büyük yayınlara minnettarız. Bu yıllar boyunca reklam ışıklarına maruz kalsaydık, dünya planımızı geliştirmemiz imkansız olurdu. Ancak, dünya şimdi daha sofistike ve dünya hükümetine doğru yürümeye hazır. Entelektüel bir elitin ve dünya bankacılığının uluslarüstü egemenliği, geçmiş yüzyıllarda uygulanan ulusal oto-belirleme için kesinlikle tercih edilir. ” 
29 Ekim 1991 - ABD'nin eski Romanya Büyükelçisi David Funderburk, bir Kuzey Carolina seyircisine şöyle diyor: 
“George Bush, tek dünya hükümetine inanan insanlarla kendini çevreledi. Sovyet sisteminin ve Amerikan sisteminin birbirine yaklaştığına inanıyorlar. ”
21 Mayıs 1992 - Eski Dışişleri Bakanı Henry Kissinger, Fransa'nın Evian kentindeki Bilderberger organizasyon toplantısının bir adresinde şunları beyan eder:
“Günümüzde Amerikalılar, Los Angeles'a emri yeniden sağlamak için Los Angeles'a girdiyse; yarın minnettar olacaklar! Bu durum, ister gerçek olsun ister ilan edilmiş olsun, varlığımızı tehdit eden dışsal bir tehdit olduğu söylendiğinde özellikle doğrudur. 
Öyleyse, dünyanın bütün halkları, dünya liderleri ile onları bu kötülükten kurtaracaklar. Herkesin korktuğu tek şey bilinmezliktir. Bu senaryo ile birlikte sunulduğunda, bireysel hakları dünya hükümeti tarafından kendilerine verilen iyiliklerin garantisi için isteyerek istifa edilecektir. ” 
20 Temmuz 1992 - “TIME” dergisi Strobe Talbott, Oxford Üniversitesi'nden Bill Clinton, CFR Direktörü ve Trilateralist (ve Başkan Clinton tarafından Dışişleri Bakan Yardımcısı olarak görevlendirildi), oda arkadaşı, Strobe Talbott'un “Küresel Milletin Doğuşu” nu yayınladı. içinde yazdığı: 
“Bildiğimiz gibi millet, modası geçmiş olacaktır; Bütün devletler tek bir küresel otoriteyi tanıyacaklar ... Bütün ülkeler temel olarak sosyal düzenlemelerdir… Ne kadar da kalıcı ve hatta kutsal olsalar da, herhangi bir zamanda görülebilirler, aslında hepsi yapay ve geçicidir… Belki de ulusal egemenlik Her şeyden sonra bu kadar iyi bir fikir ... Ama olayları, dünya hükümeti için dava açmak için kendi harika ve korkunç yüzyılımızda aldık. ” 
1993 - Dünya Dinleri'nin ikinci bir Parlamentosu, birincinin yüzüncü yıldönümünde Chicago'da gerçekleştirildi. İlk toplantıda olduğu gibi, bu, dünyanın bütün dinlerine “tek bir ahenk” olarak katılmayı amaçlamakta, fakat “onları orijinal unsurlarına yeniden bir araya getirmek” istemektedir.  

Hıristiyanlık gibi tektanrılı dinlerin geleneksel inançları, bireysel “aydınlanma” ve şiddetli bir şekilde değiştirilmelidir. 18 Temmuz 1993 - CFR üyesi ve Üç Taraflı Henry Kissinger, NAFTA (Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması) ile ilgili olarak “Los Angeles Times” yazıyor: 

“Kongre, geleneksel bir ticaret anlaşması değil, yeni bir uluslararası sistemin mimarisi olmaktan çıkacak… yeni bir dünya düzenine doğru ilk adım.” 
1994 - BM Kalkınma Programı tarafından yayınlanan İnsani Gelişme Raporu'nda, “21. Yüzyıl için Küresel Yönetişim” adlı bir bölüm vardı.  

Bu programın yöneticisi Bill Clinton tarafından görevlendirildi. Onun adı James Gustave Speth. Raporun açılış cümlesi şunları söyledi: 
“İnsanlığın sorunları artık ulusal hükümet tarafından çözülemiyor. İhtiyaç duyulan şey bir dünya devletidir. Bu, Birleşmiş Milletler sistemini güçlendirerek elde edilebilir. ” 
3 Mayıs 1994 - Başkan Bill Clinton, 25'inci Cumhurbaşkanlığı Karar Yönergesi'ni imzaladı ve daha sonra sınıflandırdığını ilan etti, böylece Amerikan halkı ne söylediğini göremiyor. (Kongre üyelerine verilen PDD-25'in özeti, Başkanın ABD askeri birimlerinin kontrolünü BM komutasına devretme yetkisi verdiğini söyler.)  23 Eylül 1994 - Küreselistler, giderek daha fazla insan uyanmaya başladıklarında Neler olduğuna bağlı olarak, politikalarını uygulamak için sadece sınırlı bir zamanları var. Birleşmiş Milletler Büyükelçilerinin akşam yemeğinde konuşan David Rockefeller şunları söylüyor: 

“Gerçekten barışçıl ve birbirine bağlı bir dünya düzeninin inşa edilebileceği bu fırsat penceresi, çok uzun süre açık olmayacak… Küresel bir dönüşümün eşiğinde bulunuyoruz. Tek ihtiyacımız olan doğru büyük kriz ve milletler Yeni Dünya Düzeni'ni kabul edecektir. ” 
Mart 1995 - Birleşmiş Milletler delegeleri, dünyadaki insanlar hakkında küresel vergiler empoze etmek için çeşitli yöntemleri tartışmak üzere Danimarka'nın Kopenhag şehrinde toplandı. Eylül 1995 - “Popüler Bilim” dergisi, Alaska eyaletinde HAARP (Yüksek Frekanslı Aktif Auroral Araştırma Programı) adında bir ABD Donanması kurulumunu anlatıyor. Bu proje dünyanın üst atmosferine güçlü radyo enerjisini ışınlıyor. Programın amaçlarından biri, Bernard Eastlund tarafından geliştirilen teknikleri kullanarak “yerel hava koşullarını manipüle etme” yeteneğini geliştirmektir. (Program 1990'dan beri devam ediyor.)  27 Eylül 1995 - Dünya Forumu, San Francisco'daki Presidio'da bulunan Gorbaçov Vakfı tarafından desteklenen bu yılın sonbaharında gerçekleşti. 

Vakıf Başkanı Jim Garrison, Margaret Thatcher, Maurice Strong, George Bush, Mikhail Gorbaçov ve diğerleri de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelenlerin kim olduğu toplantısına başkanlık ediyor. Konuşma, insanoğlunun ve gelecek küresel hükümetin birliği etrafında merkezler. Bununla birlikte, “küresel hükümet” terimi, “yeni dünya düzeni” yerine kullanılmakta, çünkü ikincisi, küresel hükümetin muhalifleri için bir yıldırım çubuğu olmak üzere, politik bir sorumluluk haline gelmiştir. 1996 - Birleşmiş Milletler 420 sayfalık “Küresel Mahalle” raporu yayınlandı. Dünya çapında 2000 yılında onaylama için gerekli antlaşma ve anlaşmaların sunulması amacıyla 1998 yılında “Küresel Yönetişim Konferansı” çağrısında bulunan “küresel yönetişim” için bir planın ana hatlarını çizmektedir. 

2003 - Dünya bir başka küresel savaşın, “olağanüstü hal” in, tek-dünya tarafından sıkıyönetim ve sıkıyönetim altında olan mikroçipleri empoze etmek için aradı… Ama farkındalıktaki küresel değişim ile son kelimeye sahip değil!

Michael, MichaelJournal tarafından 2002 yılında yayınlanan bu makale tamamlanmaya ve düzeltilmeye olası muhtaçtır ;

 

DESTEKLEYİCİ MAKALE.

Yeni Dünya Düzeni'nin  (NWO) arkasındaki gölge güçleri, insanlığın ve gezegenimizin kaynakları üzerindeki yavaş yavaş bir kontrolün gündemini takip ediyor. David Icke, " Totalitarian Tip-Toe " u ortaya çıkardı çünkü " onlar " bizim tam ve kesin köleleştirmemize doğru çok küçük adımlar atıyorlar. 

Sonuç olarak, kitleler, özgürlüklerinin giderek ortadan kaldırıldığı gerçeğinden habersiz kalmakta, NWO ahtapotunun gücü ise sürekli olarak artmaktadır. 

NWO gündemi arkasında gölge güçler

çok yakın Somewhere piramidin tepesinde , bir derece seçkinci olarak bilinen örgütün  13 aileye Konseyi Tüm büyük dünya olaylarını düzenler. Adından da anlaşılacağı gibi, Konsey Dünya üzerindeki en etkili 13 aileden oluşmaktadır.

Giderek artan sayıda insan, Dünya nüfusunun% 99'unun "elit"% 1 tarafından kontrol edildiğini, ancak 13 ailenin Konseyinin% 1'den azının "elit" inden oluştuğunu ve Dünya'da hiç kimsenin bulunmadığını fark ediyor. üyelik başvurusu. 

Onların düşüncesine göre, onlar, eski tanrıların doğrudan torunları oldukları  ve kendilerini kraliyet olarak gördükleri için, geri kalanımıza hakim olma hakkına sahiptirler . Bu aileler:

Rothschild (Bauer veya Bower)
Bruce   
Cavendish (Kennedy)    
De Medici    
Hannover    
Habsburg    
Krupp    
Plantagenet    
Rockefeller    
Romanov    
Sinclair (Aziz Clair)    
Warburg (del Banco)    
Windsor (Saxe-Coburg-Gothe)

Şahsen, bunun tam bir liste olamayacağını ve bazı çok güçlü soyların hala bizim için bilinmediğini düşünüyorum. 

Rothschild Hanedanlığı tartışmasız dünyanın en güçlü - görünür - kanlı çizgisidir ve tahmini zenginlikleri yaklaşık 500 trilyon dolardır !

Güçlerini neredeyse tamamen sahip oldukları dünya bankacılığı imparatorluğu aracılığıyla kullanıyorlar . 

NWO'yu kurmak ve türlerimizi tamamen köleleştirmek için çok çalışan en önemli kurumlar şunlardır:

Londra şehri (finans, Rothschilds tarafından kontrol edilen) - İngiltere'nin bir parçası değil
ABD Federal Rezerv (finans - özel banka, Rothschilds tarafından sahip olunan) - ABD'nin parçası DEĞİL
Vatikan (indoctrination, aldatma ve korkutma taktikleri) - İtalya'nın parçası değil
Washington DC (askeri, zihinsel programlama, beyin yıkama ve depopülasyon) - ABD'nin bir parçası değil

Yukarıdaki kurumların tümü, kendi yasaları altında faaliyet gösteren, bireysel devletler olarak işlev görürler, dolayısıyla Dünya hakkında, onları yargılayabilen bir mahkeme yoktur. 

Günümüzde var olan Gizli Toplumların çokluğu, 13 aileye ait Konsey'in sahip olduğu bir mega şirketin şubesi olarak faaliyet gösteriyor. 

Her ne kadar çalışmalarına çok az ödüllendirildiyseler de, bu gizli toplumların üyeleri “elit” kan gruplarının üyesi değiller, ustalarının kim olduğunu bilmiyorlar ve gerçek gündemin ne olduğu hakkında hiçbir fikre sahip değiller. 

Beyin yıkama

Bize karşı kullandıkları bir başka kitle-köleleştirme aracı, sözde eğitim sistemi . Okullar artık eskisi gibi değiller ve çocuklar düşünmeden ezberlemeyi öğreniyorlarve sorgulamadan itaat edin . 

Aslında, bu kurulmuş eğitim sistemi, internet çağında operasyonel ve eski tutmak için son derece pahalıdır . "Neden eskimiş?" sorabilirsin. Çünkü internet bize  neredeyse sonsuz miktarda bilgiye ücretsiz erişim sağlıyor. Öyleyse neden devlet eğitimi için hala büyük miktarlarda para ödüyoruz? Çünkü dünyanın “eliti”, çocuklarımızın uygunluk ve kutu içi düşünmeyi öğrenmesini gerektirir . Bunun hakkında ne yapabiliriz?

NWO ahtapotun kontrolü yayıldığı için, insanoğlunun inancı şu anda dengede duruyor. Öte yandan, kolayca basit bir kendi aldatmacaya karşı birleşerek, yere güç onların piramit çökmeye başladı ederken bir yandan biz, bizim tam köleleştirme çok yakın huzurlu devrimi beyinler, kupa ve ruhların. 

Yıllardır kendilerine en büyük köleleştirme silahının ne olduğunu sordum. Sürekli aşılama ile birlikte zayıf eğitim mi? Dinin ürettiği korku mu? Sistem tarafından cezalandırılma (hapis ya da öldürme) korkusu mu, yoksa parasal sistemin görünmez köleliği mi? 

Kanımca, yukarıdakilerin bir araya gelmesi toplumumuza ve düşündüğümüze göre büyük bir etki yarattı, amaEn büyük silahları mali sistemden aşağıya doğru! 

Para birimi köleler

Finansal sistem, türlerimizi gizli bir şekilde köleleştiriyor ve şimdi de para birimi köleleri olarak kullanılıyoruz . Her gün 9'dan 5'e, sıkıcı ve iç karartıcı ortamlarda çalışıyoruz, yaratıcı veya yapıcı hiçbir şey tarafından uyarılmıyoruz. 

Çoğu durumda, işe gitme konusundaki tek motivasyon, bir sonraki maaştır - ve ne kadar uğraşırsak uğraşmazsak, asla yeterli paraya sahip değiliz. 

Hiç mega-şirketlerin (milyarlarca dolar / yıl kâr elde ederek) CEO'larına düzinelerce milyonluk ödediklerini ve çalışanların geri kalanına asgari ücrete mümkün olduğunca yakınlaştıklarını hiç merak ettiniz mi?

Bu, dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır, çünkü sürekli “uç noktada” olan bir kişi asla kendi kendine eğitim, iç gözlem ve nihayetinde - ruhsal uyanış için zamana sahip olmayacaktır. 

Dünyadaki ana amacımız bu değil mi? Ruhsal varlıklar olmak (ve manevi olarak, açıkçası dini demek istemiyorum) ve enkarnasyon döngüsünü tamamlamak mı? 

"Onlar" eleştirel düşünme yeteneğine sahip ve manevi hedefleri olan eğitimli insanlara ihtiyaç duymazlar. Hayır, bu tür insanlar kuruluş için tehlikeli! 

"Onlar" itaatkar "robotları", sadece makineleri çalıştırmak ve sistemi çalışır halde tutmak için yeterince akıllı, ama asla soru sormayacak kadar aptalca istiyorlar. 

Para "şeytan" ın gözüdür

Dünyanın en büyük sorunlarının hepsinin kökleri, mali sıkıntıya derinden gömülüdür: savaşlar kârlıdır, hastalıklar kârlıdır, Dünya'nın yağmalaması kârlıdır, insan köleliği ve insanlık dışı çalışma koşulları kârlıdır. 

Liderlerimiz para yüzünden bozuldu ve insanlığın Dünya üzerindeki toplu görevi parayla ele geçirildi. 

Öyleyse neden ilk başta finans sistemine ihtiyacımız var? Aslında buna ihtiyacımız yok (en azından artık). Gezegen, doğal kaynaklarını kullanmak için bize bir ücret talep etmiyor ve fiziksel olarak bir gün çalışmadan bunları ayıklama teknolojisine sahibiz. 

Okumakla ilgili makale:  Piramidin Zirvesi: Rothschild'ler, İngiliz Taç ve Vatikan Kuralı Dünya 

Çözüm

Daha da önemlisi, parlak zihinleri "dışarıda" bir kavramını tartışırken vardır kaynak tabanlı ekonomi için yıllardır . Bir örnek olarak, hayatının büyük bir kısmını geleceği tasarlarken geçiren parlak bir endüstriyel tasarımcı ve sosyal mühendis olan Jacister Fresk .

Bay Jacque Fresco tarafından önerilen şehirler, özerk inşaat robotları tarafından inşa edilecek ve çevre dostu ve kendi kendini idame ettirebilecek, deprem ve yangına karşı dayanıklı olacaktır. Buradan daha fazla bilgi edinin . 

Diğer insanlar zaten geleceğin ekonomisine doğru geçiş planını tartışıyor , paranın artık gerekli olmadığı ve tüm bireylere en yüksek potansiyellerine ulaşmak için en iyi koşulları sunacaklar - hepsi bir bütün olarak türümüzün yararına. 

Öyleyse benim sorum şu: Geleceği benimsemeye ve parasız bir dünyada “elit” in kontrolünden kaçmaya mı, yoksa Yeni Dünya Düzeni'nin gerçekleşmesine izin mi vereceğiz?

İLGİLİ MAKALE İÇİN BİR BAŞKA YAZI...BİLDERBERG..DERİN DEVLETLERİN DERİN DEVLETİ  http://humansarefree.com/2018/07/the-deep-state-behind-deep-state-cfr.html

YENİ DÜNYA DÜZENİ YENİ SOSYALİZM Mİ? http://humansarefree.com/2018/10/gates-zuckerberg-soros-bezos-are.html