Ünlü Teknik Direktör İsmail Ertekin'den Kahvaltı Ziyareti

Ünlü Teknik Direktör İsmail Ertekin Bandırma'dan geçti.
Bandırmaspor'u çalıştırdığı yıllarda taraftarlarca İmparator lakabıyla anılan Ünlü Teknik Direktör İsmail Ertekin ailesiyle birlikte tatil dönüşü kahvaltı için uğradığı Bandırma'da basın mensuplarına yakalandı.

Kahvaltı sonrası gazetecilerin sorularına yanıt veren Ertekin pandemi kısıtlamaları ve sonrası  farklı bir karakter kazanan futbol dünyamızda öncelikle  hedefi ve şampiyonluk hayali olan bir takımı çalıştırmak istediğini söyledi. Son 10 yılda 4 şampiyonluk ve 5 play-off gördüğünü dile getiren Ertekin, “2021-2022 futbol sezonunda büyük hedefleri olan takımları çalıştırmak istiyorum.  Gönlümde hedefi olan, başarıyı isteyen, şampiyonluk yolunda yürümek isteyen yönetici, seyirci ve takımlarla çalışmak var. Bazı takımlarla görüşmelerimiz devam ediyor. İnşallah öyle bir takım da bize nasip olur.” dedi.

Şampiyonluklar ve play-off’lar yaşadığı Bandırmaspor’un Teknik Direktörlük yaşamında ayrı bir yerinin olduğunu dile getiren Ertekin “ Bandırma bizim ikinci vatanımız. Burada çok iyi dostluklar edindim. Bu dostluklarımız hala devam ediyor. Bandırmaspor’un 2021-2022 futbol sezonunda Teknik Direktör Mustafa Gürsel ile 2 yıllık anlaşma imzaladığını basından öğrendim. Kendisiyle Bursaspor’dan tanışıyoruz. Kendisi dürüst bir karaktere sahiptir. İnşallah Bandırmaspor başarılı olur” ifadesini kullandı.

15-06-2021/ -SPOR SERVİSİ-