Üniversite Kulüplerinden Başkan Mirza'ya Ziyaret

 

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Maliye Kulübü, Sosyal Sorumluluk Topluluğu ve Atatürkçü Düşünce Topluluğu Belediye Başkanı Dursun Mirza'yı ziyaret etti.

İlk olarak Maliye Kulübü ziyaret sırasında Belediye Başkanı’na çiçek takdim ederek kulüp üyeleri Hatice Türkmen ve Merve Onur Belediye Başkanı Dursun Mirza ile kısa bir röportaj gerçekleştirdiler. Daha sonra Sosyal Sorumluk Topluluğu üyeleri Selman Akçakaya, Erhan Aslaner, Gülhan Can ve Tuğçe Bağcı yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya bilgi verirken, bazı projeleri ile ilgili destek istediler. Ayrıca Belediye Başkan’ı Dursun Mirza’nın bir Sosyal Sorumluluk Projesi olarak başlattığı Sabah Çorbası uygulaması için Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ettiler.

Son olarak Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanı Ömer Özay ve üyeleri Nur Emine Gül Güngör, Vedat Yağmur, Şeyma Aygün, Çisem Gezgin ve Duygu Çetin Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya çiçek takdim ettikten sonra yeni faaliyete geçen topluluğun çalışma alanlarını aktararak yapacakları faaliyetler ile ilgili kısa bilgiler verdiler.

Kentimizde öğrenim gören üniversite öğrencilerinin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Dursun Mirza: “ Sizin gibi girişimci ve özgüven sahibi gençlerimizi görmek bir kent yöneticisi olarak beni son derece memnun ediyor. Gençlerimizin çeşitli alanlarda gösterdiği faaliyetleri yerel yönetim olarak her zaman destekledik ve bundan sonrada desteklemeye devam edeceğiz “ dedi.