Tolga Tosun: Makam Odasının Kapısı Depoda Duracak

Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun Paşakent ve Paşakonak Mahallesi sakinleriyle buluşmasında iddialı bir açıklamada bulundu ve seçimlerden hemen sonra makam odasının kapısını belediyenin deposuna kaldırtacağını söyledi. Av. Tolga Tosun konuşmasında makam aracı ve koruma kullanmayacağını da söyledi.

Bandırma’ya hizmet etmek için yola çıktığını ifade eden Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun, Bandırmalı hemşehrileriyle arasına hiçbir şeyin ve hiç kimsenin giremeyeceğini söyledi. 

Ezberleri bozacağını ve Bandırma’yı toplumun her kesimiyle birlikte yöneteceğini belirten Av. Tolga Tosun; “Ben belediyenin makam odasına kapanan bir Başkan olmayacağım. Sürekli hemşehrilerimin arasında olacağım. Çünkü Bandırma’nın sorunlarını en iyi Bandırmalılar bilir. Ben de seçimlerden sonra yine hemşehrilerimle birlikte olup onların taleplerini, önerilerini dinleyeceğim. Bandırma’yı hep birlikte yöneteceğiz. Bunun bir koşuluda her isteyenin bize ulaşmasıdır. Onun içinde belediyedeki makam odasının kapısını söktürüp depoya kaldıracağım. Zaten ben sürekli hemşehrilerimin içinde olacağım” dedi.

WHATSAPP HATTI DEVREDE

Toplumun her kesimine karşı ulaşılabilir olmayı istediğini ifade eden CHP Bandırma Belediye Başkan Adayı Av. Tolga Tosun; “Ben sürekli hemşehrilerimin içinde olacağım. Ancak anlık ulaşabilmeleri içinde bizzat kendimin takip edeceği bir WhatsApp hattını devreye soktuk. Vatandaşlarımız yaşadıkları yerle ilgili sorunları çekip bize göndersinler. Bizde en kısa sürede çözelim. Sorunsuz bir Bandırma ve mutlu Bandırmalılar görmek istiyorum. Bunun içinde hep beraber elbirliğiyle çalışacağız. Bundan sonra Bandırma’da yaşayan her birey kentimizin yönetiminden sorumludur. Hep birlikte çalışacağız ve kazanan Bandırma olacak” dedi. 

BANDIRMA GERÇEK 26.02.2019