SERVET CAMGÖZ..Ankara Balıkesirliler Derneğinde güven tazeledi. ..

SERVET CAMGÖZ.. Ankara Balıkesirliler Derneğinde güven tazeledi. ..

Ankara da, Başkentin Balıkesir(liler) Merkezi olan ; ‘ ANKARA BALIKESİRLİLER DERNEĞİ ’, Ankara Ticaret Odası Meclis salonunda, 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Genel Kurula ;  ayrıca  üyesi olunan Ankara ve Türkiye’nin saygın, siyaset üstü sivil toplum kuruluşlarından oluşan ASTOP’un  Kurucu başkanı, TUSİAV Başkanı Sayın Veli SARITOPRAK ile, çok sayıda STK Başkanı ve Balıkesirliler  katıldı. Kongre BALIKESİR’e yakışan görkemli ve ilgi çeken bir katılımla yapıldı...

Genel Kurul Divan başkanlığını  Tarkan İLDENİZ, Divan Üyeliklerini Hasan YAZICI ve Av. Barış Berkay ÇİFTÇİ’nin yaptığı genel kurulda,  sunulan faaliyet raporları, önceki dönem çalışmaları, denetim raporları incelendi ve tüm üyelerin oybirliği ile ibra edildi.

Yapılan seçimlerde, tek listede mevcut kurucu Başkan Servet CAMGÖZ, güven tazeleyerek, genel kurula katılan tüm üyelerinin desteğini aldı. 

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu :
Servet CAMGÖZ, Tarkan İLDENİZ, Banu YILMAZ, R. Murat YALÇIN, Vedat GÜLTEKİN, Recep YÖRÜK ve Enis URAL

Yedek Yönetim Kurulu:
Mehmet BİLİR, Mutlu ERGÜN ,  Korg.em. Tahir BEKİROĞLU, Ahmet TOPAL, Çağatay AKYOL, Rafiye KARAKAN, Cenan ONAN

Denetim Kurulu :  Hasan YAZICI, Av. Mehmet SABAN, Prof. Dr. Sedat SEVER

Yedek Denetleme Kurulu:
Levent KARABEYLİ, Av. Barış Berkay ÇİFTÇİ ve  Av. Zeynep TOK

Seçim sonrası söz alan Başkan Servet CAMGÖZ ; “...üyelere,  destek verenlere, katılan konuklara  teşekkür etti. Balıkesir’imizin adını, Ankara’da güzel faaliyetlerle daha geniş kitlelere duyurmak, Balıkesirlileri biraraya getirmek, Balıkesirliler arasında dayanışmayı sağlamak ve Ankara da okuyan öğrencilerimize destek olmak için, 2004 yılında kurduğum bu nezih derneğimizle  tüm gücümüzle çalışmaya, Derneği Ankaradaki STK lar içinde saygın konuma getirerek,  devam edeceğiz” dedi.

Biz de, Bandırma GERÇEK GAZETESİ olarak, Başkan Servet CAMGÖZ nezdinde ANKARA BALIKESİRLİLER DERNEĞİ ne, dayanışmada güzel örnekler sağlaması, Ankara platformunda Balıkesirlilerin yalnız kalmaması noktasında, verimli hizmetler göstermesi için... Dernek Başkan ve yönetimine, başarılar diliyoruz.

 20/03/2023  NOGAYTÜRK - Ramazan NARİN